Nawigacja

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Zastępstwa zostały zaktualizowane
 • 2 b w Muzeum Geologicznym

  2 b w Muzeum Geologicznym

  21 stycznia uczniowie klasy 2b byli w Muzeum Geologicznym, które znajduje się na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Szczecińskiego w Centrum Dydaktyczno – Badawczym Nauk Przyrodniczych. Uczniowie oglądając takie wystawy jak: „Systematyka skał i minerałów”, „Piaski świata”, „Kule szczecińskie”, „Systematyka skamieniałości”, czy „Życie mórz i oceanów” mieli okazję zobaczyć różne okazy minerałów, skał, skamieniałości, czy piasków, których jest w muzeum ponad 8000! Ogromne wrażenie zrobiły na dzieciach minerały fluorescencyjne. Są to minerały, które pod wpływem promieniowania ultrafioletowego świecą własnym światłem (np. fluoryt, apatyt, kalcyt, dolomit, opal, czy rubin). W małej „sali kinowej” dzieci w skupieniu, z zainteresowaniem, obejrzały film o  najbardziej znanych dinozaurach. Uczniowie wzięli też udział w bardzo ciekawych warsztatach paleontologicznych „Uwiecznij amonita”, które prowadził pan mgr  Robert Woziński. Podczas warsztatów dzieci  dowiedziały się, że amonity to wymarłe głowonogi, przeważnie o symetrycznej, płasko spiralnej skorupie, oglądały prezentację multimedialną na ich temat, a następnie każdy zrobił gipsowy odlew skamieniałości tych zwierząt. Zajęcia w Muzeum Geologicznym bardzo się wszystkim podobały! Dostarczyły one uczniom niesamowitych wrażeń. Na pewno na długo je zapamiętają.

  Galeria

 • Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej "Olimpus"

  Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej "Olimpus"

  Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że trójka uczniów naszej szkoły: Gabriela Koch, Jasmina Nurković, Piotr Wiatr, uzyskała tytuł laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej  "Olimpus".

  W zmaganiach wzięło udział 3952 uczniów  z całej Polski.

  Wśród nich Gabrysia uzyskała ósmy wynik, Jasmina dziewiąty, a Piotrek zajął piętnaste miejsce.

  Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

   

  Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej "Olimpus" - Obrazek 1   Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej "Olimpus" - Obrazek 2   Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej "Olimpus" - Obrazek 3

   

 • Lily i Claudya w naszej szkole.

  Lily i Claudya w naszej szkole.

  W dniach 7-19 grudnia gościły u nas wolontariuszki z AIESEC. Nasi goście – Lily (studentka księgowości i finansów z Chin ) oraz Claudya (studentka psychologii z Indonezji) - prowadzili zajęcia z uczniami naszej szkoły. Obie panie należą do największej na świecie organizacji studenckiej AIESEC, której celem jest propagowanie tolerancji wobec innych kultur i religii świata oraz zrozumienie zależności łączących ludzi na całym świecie.

  Wolontariuszki opowiadały o swoich krajach i kulturach, w których żyją. Przygotowały ciekawe prezentacje. Dzieci były bardzo zaciekawione i zadawały wiele pytań.  Miały okazję ćwiczyć Tai Chi, nauczyć się jeść pałeczkami, tańczyć tradycyjny taniec indonezyjski i przede wszystkim ćwiczyć angielski.

  Kontakt ze studentkami rozbudził w naszych uczniach ciekawość świata, otwartość na innych. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele przyjęli naszych gości serdecznie i życzliwie.

  Galeria

 • Puszka nie na wagę złota, ale ogrom serc. WOŚP w SP48!

  Puszka nie na wagę złota, ale ogrom serc. WOŚP w SP48!

  Uczniowie naszej szkoły niewątpliwie mają dobre serca! To zasługa  wspaniałych rodziców, którzy nie tylko kochają swoich milusińskich, ale także uczą przykazania miłości, okazywania serca wszystkim i wszędzie.

     

  Nic dziwnego, że  11 stycznia 2019 r. z inicjatywy rodziców 3b zorganizowano w naszej szkole ŚWIĄTECZNĄ GIEŁDĘ ZABAWEK. W akcję zaangażowali się wszyscy bliscy naszych uczniów, nie tylko wymienionej klasy. Zmotywowali dzieci do udziału w zbiórce, namówili do oddania zabawek, z którymi niejeden  maluch i starszy nie chciał się rozstać. Chętni uczniowie po wysprzątaniu swojego pokoju i ocenie przydatności gier i zabawek, zdecydowali, że czas przekazać je innym w szlachetnym celu. Stosy wspaniałych rzeczy gromadziliśmy w sali lekcyjnej po to, aby w piątek rozłożyć je na uginających się pod ich ciężarem stołach, wystawionych w szkolnym korytarzu. 

   

  Tłumy przybyły, aby zakupić dla siebie coś specjalnego. Ustalono wcześniej, że pieniądze z tej szkolnej akcji zostaną zbierane do oryginalnej puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

   

  Proszę sobie wyobrazić, że puszka ważyła 2,5kg, a w przeliczeniu na złotówki, uwaga... 1426zł!!!  To wspaniały wynik! Rodzicom, dzieciom bardzo gratulujemy i...  działamy dalej?

   

  Galeria

 • Jasełka w nowej odsłonie

  Jasełka w nowej odsłonie

  Boże Narodzenie to nie tylko choinka, kolędy, ale przede wszystkim historia narodzenia Jezusa. Z ogromną przyjemnością oglądamy piękne szopki bożonarodzeniowe w kościołach, jak i przygotowane przez różne zespoły jasełka. Tradycyjnie w opowieści związanej z tym świętem pojawiają się pasterze, aniołowie, Święta Rodzina i Trzej Królowie. Nie brakuje też złych charakterów - diabłów i Heroda.

    W tym roku szkolnym klasa 6b przygotowała nieco inne jasełka, bardziej współczesne,  na wesoło. Oczywiście motywem przewodnim było narodzenie Jezusa, a najważniejszym miejscem żłóbek betlejemski, jednak wśród podążających do szopy znaleźli się  nie pasterze, królowie, ale zwykli współcześni ludzie. Aniołowie oczywiście zostali, ponieważ to oni zapraszali wszystkich do odwiedzenia żłóbka i rozgłaszali wszem i wobec nowinę o narodzinach Pana,. Wśród składających pokłon Jezusowi, Maryi i Józefowi  byli: uczniowie wręczający nowo narodzonemu Order Uśmiechu, prezydent ( przedstawiciel władzy, zastępujący króla)  planujący  z radą miasta zmiany ułatwiające życie Świętej Rodziny, nauczyciel oddający Jezusowi ostatni swój grosz z niskiej pensji , czy wreszcie policjant, największy służbista, leniuch i niedowiarek, który przybywa do Betlejem swym zdezelowanym pojazdem. Oczywiście nie zabrakło diabłów spiskujących i próbujących swych szpiegowskich sztuczek. Ich siła jednak nie może równać się z dobrocią serca Syna Bożego. Jego przyjście zmienia wszystko i wszystkich..       

     Głównym przesłaniem jasełek było zdanie wypowiedziane na końcu przedstawienia : „Jeden wielki Polak, mądry kto go słucha, by odnowić ziemię wezwał kiedyś Ducha.

  A my mu pomóżmy w tej wielkiej potrzebie i odnowę ziemi zacznijmy od siebie”.

  Galeria

   

 • Komunikat nr 5

  Komunikat nr 5

  Szanowni rodzice


  Informuję, że od poniedziałku, 21 stycznia 2019r. zajęcia lekcyjne odbywać się będą

  zgodnie z planem.


  Z wyrazami szacunku. Iwona Górska

 • Komunikat nr 4 Dyrektora Szkoły

  Komunikat nr 4 Dyrektora Szkoły

  Komunikat nr 4 Dyrektora Szkoły

   

  Szanowni rodzice.

  Informuję,  że ze względu na wysoką absencję nauczycieli zajęcia dydaktyczne w naszej szkole nie odbędą się do końca tygodnia,

  czyli do 18.01.2019r.

   

  Jednocześnie informuję,

  że I półrocze kończy się 25 stycznia 2019r.

  W związku z tym, Rada klasyfikacyjna odbędzie się

  24 stycznia 2019r.,

  natomiast zebrania z Rodzicami zostaną przeprowadzone po feriach zimowych.

   

   

  Przypominam, że stołówka szkolna funkcjonuje bez zmian, a więc obowiązują wypisy do godz. 9.00 uczniów, którzy nie będą korzystać z obiadów.

   

  Z wyrazami szacunku. Iwona Górska

 • Komunikat nr 3 Dyrektora szkoły

  Komunikat nr 3 Dyrektora szkoły

   

   Drodzy Rodzice

  W związku z wysoką absencją nauczycieli lekcje w dniu dzisiejszym nie odbędą się. O sytuacji w kolejnych dniach poinformuję Państwa w kolejnym komunikacie około godz. 12. Proszę Państwa o rozważenie możliwości zapewnienia dzieciom opieki w domu ponieważ obawiam się, że nie będziemy w stanie zapewnić Waszym dzieciom bezpiecznych warunków pobytu w placówce. Za utrudnienia bardzo przepraszam i proszę o zrozumienie naszej sytuacji.

  Oddziały przedszkolne funkcjonują bez zmian.


   
   
 • Komunikat nr 2 Dyrektora Szkoły

  Komunikat nr 2 Dyrektora Szkoły

  Informuję Państwa, że w poniedziałek, najpóźniej o godz. 7.00 

  przekażę Państwu informację czy w szkole odbędą się zajęcia lekcyjne, czy zostanie zorganizowana jedynie opieka świetlicowa dla uczniów, których rodzice nie są w stanie takowej zapewnić swoim dzieciom.
  Podam również przedział czasowy w/w sytuacji.

  Jednocześnie informuję, że stołówka szkolna będzie funkcjonować.

  Ewentualną nieobecność ucznia na obiedzie  należy zgłosić telefonicznie do intendenta w poniedziałek do godz. 9.00

  Z wyrazami szacunku. Iwona Górska

 • PILNE! KOMUNIKAT NR1 DYREKTORA SZKOŁY

  PILNE! KOMUNIKAT NR1 DYREKTORA SZKOŁY

  Szanowni rodzice.
  W związku z tym, że od poniedziałku 14.01.2019r.  w naszej szkole mogą nastąpić  utrudnienia w prawidłowej realizacji zajęć związane z masowymi zwolnieniami lekarskimi nauczycieli, zwracam się do Państwa z prośbą o przewidzenie możliwości zapewnienia swojemu dziecku opieki. Jeśli szkoła nie będzie w stanie realizować zajęć w systemie zastępstw, dzieci zostaną objęte opieką świetlicy szkolnej. Może jednak dojść do sytuacji, w której również ta opieka będzie utrudniona, jeśli liczba uczniów przekroczy możliwości sprawowania opieki wychowawczej.
  Bardzo proszę o zrozumienie  w tak trudnej sytuacji. Nie chcemy by ucierpieli nasi uczniowie.

  Jednocześnie informuję, że w sytuacji, gdy przedszkole lub szkoła są zamknięte, a rodzice nie mogą zapewnić opieki, mogą wystąpić do pracodawcy o wypłatę zasiłku (druku ZUS Z-15). Zasiłek opiekuńczy przysługuje bowiem nie tylko wtedy, gdy dziecko zachoruje i wymaga opieki, ale także w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia placówki, do której dziecko uczęszcza. Zasiłek opiekuńczy przysługuje zarówno matce jak i ojcu, jeśli są objęci ubezpieczeniem chorobowym. Nie mogą jednak oboje występować o opiekę w tym samym czasie. Zasiłek wypłacany jest w wysokości 80 % wynagrodzenia (tak jak „chorobowe”).
  W ciągu roku zasiłek opiekuńczy przysługuje jeżeli opieka sprawowana jest nad zdrowym dzieckiem do lat 8 lub chorym dzieckiem do lat 14 max. przez 60 dni.
  Informacje odnoście funkcjonowania naszej placówki (dot. lekcji czy opieki oraz pracy  stołówki)  na bieżąco będą przekazywane poprzez dziennik elektroniczny i stronę internetową szkoły.
  Z wyrazami szacunku - Iwona Górska - dyrektor szkoły.

 • SIATKARKI SP 48 W FINALE MISTRZOSTW SZCZECINA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH !!!

  SIATKARKI SP 48 W FINALE MISTRZOSTW SZCZECINA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH !!!

  10 stycznia odbył się ostatni mecz w ramach eliminacji do Finału Mistrzostw Szczecina Szkół Podstawowych w Mini Siatkówce Dziewcząt. W ostatnim spotkaniu nasze dziewczęta zmierzyły się z zaprzyjaźnioną szkołą SP 18.

  Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:0 :)
  Gratulujemy wejścia do ścisłej czwórki i trzymamy kciuki w finale !!! 

  SIATKARKI SP 48 W FINALE MISTRZOSTW SZCZECINA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH !!! - Obrazek 1

 • Podziękowanie za aktywne uczestnictwo w Światowym Dniu Przywracania Czynności Serca

  Podziękowanie za aktywne uczestnictwo w Światowym Dniu Przywracania Czynności Serca

  Podziękowanie za aktywne uczestnictwo w Światowym Dniu Przywracania Czynności Serca - Obrazek 1

 • "I zaśpiewaj, zakolęduj nam kolędo..."

  "I zaśpiewaj, zakolęduj nam kolędo..."
      Magia świąt działa na każdego z nas i to nie tylko w tym niezwykłym czasie, ale dużo wcześniej. Wspólne przygotowania choinki, wspaniałych wypieków, wśród których prym wiodą pierniki i  gwiazdkowe ciasteczka wprowadzają wesoły rodzinny nastrój. Spokój, miłość, ciepło uczniowie przynoszą również w mury szkoły.
   
     W ostatni dzień przed rozpoczęciem świątecznej przerwy cudowna atmosfera zagościła także w SP48. Wszyscy zasiedli w odświętnych strojach, przy suto zastawionych stołach, by podzielić się opłatkiem, złożyć życzenia, zaśpiewać kolędy. Do niektórych przyszedł po raz drugi Mikołaj i przyniósł wspaniałe prezenty. Nie sposób opisać piękna tych chwil, które zawdzięczamy przede wszystkim rodzicom naszych uczniów. Zapracowani i zaganiani znaleźli czas, aby wspólnie z pociechą przygotować coś pysznego do skosztowania. Wyrazy uznania Szanowni Rodzice! Ponakrywane przez dzieci szkolne stoły zapełniały się niezwykłymi delicjami dla każdego podniebienia. Może czas pomyśleć o stworzeniu szkolnej książki kucharskiej?
   
  Po wigiliach klasowych w towarzystwie wychowawców uczniowie udali się do sali gimnastycznej, która wyglądała w tym dniu wyjątkowo  świątecznie, na wspólne kolędowanie. Najpiękniejsze kolędy śpiewane przy akordeonowym akompaniamencie pana Bogdana można było usłyszeć w całej dzielnicy Pogodno.  Uczniowie, teraz słowo do Was - rewelacyjnie śpiewacie!  Jesteście coraz lepsi, pokazaliście to podczas śpiewania pieśni patriotycznych i śpiewając pastorałki.  Niektóre klasy mają tzw. muzyczne perełki, które grają na różnych instrumentach. Mogliśmy usłyszeć ich popisy, a serca nasze przepełniał zachwyt i uznanie. Koncert kolęd  dodatkowo został wzbogacony o informacje dotyczące świątecznych zwyczajów i  obrzędów w polskich domach.
  Dziękujemy uczniom za fantastyczne przygotowanie się do szkolnych uroczystości, rodzicom za kulinarną pomoc, i nie tylko, oraz wychowawcom za wspaniałe otoczenie opieką swych milusińskich.
   
  „I zaśpiewaj,
  Zakolęduj nam, kolędo,
  Że najbliżsi zawsze blisko przy nas będą,
  Że nikogo nie zabraknie przy tym stole,
  Przy kolędzie najpiękniejszej z wszystkich kolęd”.
   
 • Życzymy dobrze zaprogramowanych Świąt!

  Życzymy dobrze zaprogramowanych Świąt!

  Przed świętami, w trakcie świąt składamy sobie życzenia. W dzisiejszych czasach możemy to zrobić na wiele sposobów: osobiście, telefonicznie, wysyłając kartkę, wysyłając mms. Można również zaprogramować kartkę i wysłać ją bliskim, znajomym. Do kartki dołączyć można również świąteczną grę. Z pewnością taka karta i gra zapewni wszystkim oglądającym, grającym dobrze zaprogramowane święta. Tego życzą wszyscy programujący w języku Scratch w naszej szkole.

   

   

  Karolina, 2b

   

  Joanna, 4d

   

  Natalia, 4d

   

   

  Basia, 5d

   

  Wiktoria, 6c

   

  Gra:

  Steruj strzałkami. Doprowadź pingwinka do jasnozielonego pola. Zbierz wszystkie dzwonki.
  Miłej zabawy.

  Maja N., 6d

   

 • Jacek i Agatka świątecznie wśród nas...

  Jacek i Agatka świątecznie wśród nas...

   

  W naszej szkole atmosfera świąteczna już gości i widać to na każdym kroku. Świąteczny nastrój udzielił się również naszym zaprzyjaźnionym pacynkom- Jackowi i Agatce. Jacek zapragnął nawet uświetnić szkolną choinkę. Przybył do nas z domu Pani Dyrektor. Jest to Jej pamiątka z dzieciństwa. Poza tym w szkole nastąpiło świąteczne oblężenie Jacków i Agatek, ponieważ na plastyce klasa 4e, pod kierownictwem p. Ewy Mazurkiewicz, wykonywała te pacynki. Po stworzeniu chętnie pozowały ze swoimi animatorami do świątecznej scenerii. A Święta tuż tuż...

  Galeria

 • MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W KATEGORII "SINGLI" I "RZUCANKI" SIATKARSKIEJ - SZCZECIN 2018

  MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W KATEGORII "SINGLI" I "RZUCANKI" SIATKARSKIEJ - SZCZECIN 2018

  17 grudnia UKS Pogodno i SP 48 zorganizował Mikołajkowy Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt i Chłopców w kategorii "singli" i "rzucanki siatkarskiej" rocznika 2008 i młodsi. Turniej sfinansowany był w całości przez Urząd Miasta Szczecin. Już od 8.00 rano w sali gimnastycznej SP 48 rywalizowali trzecioklasiści, uczestnicząc w turnieju "rzucanki siatkarskiej" - 60 dzieci. Natomiast od godz. 13.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Salezjańskich rozpoczął się wielki turniej "singli" i "rzucanki", w którym startowało 130 dzieci z: SP 71, SP 18, SP 11, SP 42, SP 74, SMS Police oraz MKS Mieszko Połczyn-Zdrój, gospodarze turnieju ZS Salezjanie oraz organizatorzy UKS Pogodno i SP 48. Wszystkie dzieci za dzielne uczestniczenie w turnieju otrzymały okolicznościowe, koszulki, dyplomy, medale i słodkie upominki oraz poczęstunek
  w czasie zawodów.

  KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU RZUCANKI SIATKARSKIEJ W SP 48:

  I miejsce klasa 3a – wychowawczyni pani Agata Obst
  II miejsce klasa 3b – wychowawczyni pani Beata Standio
  III miejsce klasa 3c – wychowawczyni pani Elżbieta Chrzanowska
   

  KLASYFIKACJA GENERALNA TURNIEJU SINGLI I RZUCANKI SIATKARSKIEJ PO 6 KOLEJKACH W ZESPOLE SZKÓŁ SALEZJAŃSKICH:

  Kategoria "Rzucanka":
  I miejsce Zespól Szkół Salezjańskich Szczecin
  II miejsce SMS Police
  III miejsce UKS Pogodno SP 48 Szczecin
  Kategoria "Single"
  I miejsce UKS Mieszko Połczyn-Zdrój
  II miejsce SP 74 Szczecin
  II miejsce UKS Pogodno SP 48 Szczecin

  ORGANIZATORZY DZIĘKUJĄ: 
  Urzędowi Miasta Szczecin za ufundowanie nagród,
  Panią wychowawczynią klas 3 z SP 48 za wspieranie dzieci i kibicowanie,

  Księdzu Dyrektorowi Leszkowi Zioła za udostępnienie pięknej hali ZS Salezjanie,
  Pani Bożenie Kubczyk i Pani Dyrektor Iwonie Górskiej za zaszczycenie nas swoja obecnością
  i uroczyste otwarcie turnieju,

  Pani Agnieszce Szelążek za przeprowadzenie "gorącej "rozgrzewki w formie zumby. 
  Wszystkim trenerom za cierpliwość i wyrozumiałość.
  Zawodniczkom UKS Pomorzanie i zawodnikom UKS Pogodno za dzielne sędziowanie.
  Siostrze Aurelii i Indze za fotorelacje z turnieju. 
  Mamie Amelii Granat za upieczenie ciasta.
  Wytrwałym Kibicom, którzy byli z nami do końca oraz wszystkim wolontariuszom i trenerom, którzy organizowali turniej
  Dziękujemy
  !!!

  Galeria

 • 1 b na zajęciach preorientacji zawodowej

  1 b na zajęciach preorientacji zawodowej

   

  Jak pracują nasi rodzice? Na czym polega praca w szpitalu?Na te pytania uczniowie 1b znaleźli odpowiedź w SPSK nr 1, czyli klinikę przy Unii Lubelskiej. 

  Dziękujemy Pani Doktor Małgorzacie Skwierawskiej za przygotowanie zajęć.

  Galeria

 • ,,Hej kolęda, kolęda!”

  ,,Hej kolęda, kolęda!”

  14 grudnia 2018r., w samo południe już po raz kolejny odwiedziliśmy Seniorów w Domu Opieki Dziennej przy ul. Królowej Jadwigi w Szczecinie. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia stały się okazją do wspólnego spotkania, ciekawych  rozmów, kolędowania w cudownej atmosferze  magii świątecznej. Członkowie i sympatycy Koła PCK oraz Klubu ,, Wiewiórka” przygotowali przedstawienie ,, Hej kolęda, kolęda!”, po którym wszyscy śpiewali kolędy:  ,,Przybieżeli do Betlejem pasterze”, ,, Lulajże Jezuniu”, ,,Dzisiaj w Betlejem” i wiele, wiele innych. Do kilku kolęd na gitarze grała Julia Sembaty z klasy 2c. Po występie, który dostarczył dużo wrażeń i uśmiechu na twarzach Seniorów wręczyliśmy upominki – własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne, karty z życzeniami bożonarodzeniowymi, czekoladowe słodkości. Nas również ugoszczono słodkościami i napojami. Odwiedziny u Seniorów zostały zorganizowane w ramach Dni Ciepła Rodzinnego Iskierki Radości.

   

  Członkowie Koła PCK i dzieci z Klubu ,, Wiewiórka” wraz ze swoimi opiekunkami.

  Galeria

 • Apel podsumowujący Miesiąc Matematyki i Miesiąc Historii

  Apel podsumowujący Miesiąc Matematyki i Miesiąc Historii

  13 grudnia odbył się apel podsumowujący dwa miesiące przedmiotowe, które odbyły się w naszej szkole: Miesiąc Matematyki i Miesiąc Historii. Liderzy projektów podsumowali działania, które zostały zrealizowane oraz nagrodzili uczniów, którzy wyróżnili się w konkursach w ramach danych miesięcy, nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Cała społeczność szkolna na czele z Panią Dyrektor gratulowała oklaskami swoim uczniom, koleżankom i kolegom. Pani Dyrektor wręczyła również nagrody w konkursie na wykonanie prezentacji multimedialnej pt. "Mój kawaler uśmiechu", któremu szczególnie patronowała i ufundowała nagrody.

  Cieszymy się z licznych sukcesów naszych uczniów i gratulujemy nauczycielom realizacji wspaniałych projektów. Przed nami kolejne wyzwania w kolejnych miesiącach przedmiotowych. Zachęcamy do aktywnego włączania się we wszystkie inicjatywy szkolne i międzyszkolne.

  Galeria

strona: