• Konkurs Poetycki ,,Życzenia dla ,,Truskawki ‘’- Mobilnego Punktu Poboru Krwi”.

• 14.11.2017 14:48
      • 12 listopada 2017r. obchodziliśmy 5.lecie Mobilnego Punktu Poboru Krwi w ramach akcji Klubu HDK Szczecin ,, Przelewamy krew dla Niepodległej”. Uroczystość przy hali widowiskowo - sportowej Arena zorganizowało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, a wśród wielu wydarzeń znalazło się podsumowanie Konkursów : Poetyckiego ,,Życzenia dla Truskawki- Mobilnego Punktu Poboru Krwi” i Plastycznego ,,5 lat minęło jak jeden dzień – Krwiobus widziany oczami dziecka”.

W gronie zwycięzców znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Paweł Puchała        z  klasy 1c          III miejsce                 - wychowawca  p. Matusiak

Oliwia Frąckowiak   z klasy 6a          II miejsce                   - opiekun  p. Zenona Mazur

Piotr Niemcewicz     z klasy 4a         III miejsce                  - opiekun p. Ewa Mazurkiewicz

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy z podziękowaniem za zaangażowanie

w propagowaniu idei honorowego krwiodawstwa.

Gratulujemy!