• Zapraszamy do złożenia oferty na dostawę produktów żywnościowych na potrzeby stołówki szkolnej

• 25.06.2018 08:06
      • Zapytanie ofertowe

Zapraszamy do złożenia oferty na dostawę produktów żywnościowych na potrzeby stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej nr 48 w Szczecinie w 2018r.
        Wartość zamówienia - poniżej 30 tys. euro.

Zamawiający:
        Gmina Miasto Szczecin
        Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie
        ul. Czorsztyńska 35

tel./fax. (0-91) 48 73 303

1. Przedmiot zamówienia - dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej nr 48 w Szczecinie (szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia podzielony na pakiety, który należy uzupełnić)

- Pakiet I     – ZAŁĄCZNIK 1A - grupa MIĘSO

- Pakiet II    – ZAŁĄCZNIK 1B - grupa WARZYWA I OWOCE ŚWIEŻE

- Pakiet III   – ZAŁĄCZNIK 1C - grupa RYBY PRZETWORZONE

ZAŁĄCZNIK 1D - grupa WARZYWA, OWOCE, PRODUKTY PRZETWORZONE

ZAŁĄCZNIK 1E - grupa OLEJE I TŁUSZCZE

- Pakiet IV   –
        ZAŁACZNIK 1I - grupa JAJA

ZAŁĄCZNIK 1F - grupa PRODUKTY MLECZARSKIE

ZAŁĄCZNIK 1G - grupa PRODUKTY PRZEMIAŁU ZIARNA

ZAŁĄCZNIK 1H - grupa RÓŻNE PRODUKTY SPOŻYWCZE
        AŁĄCZNIK 1J - grupa PIECZYWO

ZAŁĄCZNIK 1K - grupa GARMAŻERKA

2. Wykonawca może złożyć ofertę tylko na jeden z pakietów (pakiet I , pakiet II , pakiet III lub pakiet IV).
        3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych tzn. na jedną grupę lub więcej tylko z danego pakietu    wypełniony w całości załączony załącznik.
        4. Wymagany termin realizacji zamówienia od 01.09.2018r. do 31.08.2019r.
        5. O udzielenie zamówienia ubiegać się mogą wykonawcy spełniający warunki:
        -
          którzy podpiszą klauzurę informacyjną RODO
        posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień;
        posiadają niezbędną wiedze i doświadczenie oraz potencjał techniczny, a także dysponują osobami zdolnymi do wykonania zamówienia
        -
        znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia;

-  nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia; (Należy uzupełnić oświadczenie    zawarte w załączniku nr 2)

6. Dostawca ponosi wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty.
        7. Przy wyborze oferty Zamawiający będzie kierował się kryterium najniższej ceny brutto

cena najniższa
        --------------------------- x 100 pkt. x znaczenie kryterium 100 %

cena oferty ocenianej

- Oferty zostaną ocenione w każdej części oddzielnie.

- Zamawiający wybierze najkorzystniejszą ofertę odrębnie w każdej grupie.

8. Okres związania ofertą wynosi 30 dni od daty złożenia oferty.
        9.
        Oferta wraz z załącznikami winna być napisana w języku polskim, trwałą i czytelną techniką, wypełniona i parafowana w całości oraz podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania firmy.
        10.
        Wykonawca złoży ofertę w zaklejonej kopercie zaadresowanej Szkoła Podstawowa nr 48 ul. Czorsztyńska 35 Zapytanie Ofertowe na jeden Pakiet nr 1,2,3,4 lub na grupę z danego pakietu.
        11.
        Termin składania ofert upływa dnia 28.06.2018r. godz. 11.45, w siedzibie szkoły przy ul. Czorsztyńskiej 35 w pok. 19.

12.
        Otwarcie ofert nastąpi w dniu 28.06.2018r. godz. 12.00, w siedzibie szkoły przy ul. Czorsztyńskiej 35 w pok. 18.
        13.
        Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta odpowiada zasadom określonym w niniejszym zapytaniu ofertowym oraz zostanie uznana za najkorzystniejszą w danej grupie.
        14.
        Zamawiający powiadomi o wyniku postępowania na stronie internetowej szkoły.
        15.
        Informację o terminie i miejscu podpisania umowy zostanie przekazana telefonicznie Wykonawcy, którego ofertę wybrano.
        16.
        Przed podpisaniem umowy Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą zobowiązany jest dostarczyć kopię aktualnego odpisu decyzji Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej o dopuszczenie środka transportu, w którym przewożona jest żywność.
        17.
        Zamawiający nie przewiduje waloryzacji cen w trakcie realizacji umowy.
        18.
        Podanie ilości towarów są szacunkowe i mogą ulec zmianie w trakcie realizacji zamówienia.
        19.
        Terminy dostaw i ilości każdorazowo w zamówieniach doręczone do wykonawcy za pomocą faxu lub telefonicznie.
        20.
        Osobą uprawnioną do kontaktu jest Alina Jakubowska tel. (91) 48 73 303 w godz. 8.00-14.00, lub tel. 695 824 240.
        21.
        Forma płatności przelew 21dni od daty otrzymania faktury.
        22.
        Zamawiający wymaga, aby zamówiony towar był pełnowartościowy świeży miał minimalny okres przydatności do spożycia zgodny z terminem określonym przez producentów poszczególnych produktów żywnościowych. Zamawiający zastrzega sobie zwrot lub wymianę towaru w przypadku stwierdzenia złej jakości na koszt wykonawcy.

Wykaz załączników:
        1.
        Formularz cenowy
        2.
        3.
        Umowa dostaw – wzór
        4. Klauzura informacyjna RODO
        5. Aktualny odpis z właściwego rejestru lub aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej potwierdzające dopuszczenie wykonawcy do obrotu prawnego w zakresie objętym  zamówienie, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.

Zamawiający

Załączniki: