• Przetarg na najem sal lekcyjnych i sali gimnastycznej znajdujących się w budynku szkoły

• 28.08.2018 08:26
      • Działając w oparciu o przepisy Uchwały Rady Miasta Szczecin Nr LXIII/1169/06 z dnia 16 października 2006 r. w sprawie określenia szczegółowych warunków korzystania z nieruchomości gminnych przez miejskie jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej (z  późn. zm.: Uchwała Rady Miasta  Nr XII/344/07 z dnia 30 lipca 2007 r., Uchwała Rady Miasta Nr XXX/749/08 z dnia 18 grudnia 2008 r. i Uchwała Nr VIII/128/15 z dnia 26.05.2015 r.)

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 48 w Szczecinie  ogłasza niniejszym pisemny przetarg na najem sal lekcyjnych i sali gimnastycznej znajdujących  się w budynku  szkoły od poniedziałku do piątku  na okres obowiązywania umowy, z wyłączeniem dni wolnych od nauki i pracy zgodnie z kalendarzem MEN na rok 2018/2019r. wg poniższej tabeli.

Lp.

Lokalizacja (ulica)

Powierzchnia w m²

Przeznaczenie

Stawka czynszu dzierżawnego miesięcznie  netto

Rodzaj nieruchomości

1.

161,46 m²

za 1godz.35zł

sala gimnastyczna

piątek 1700-2145

2.

od 10 m² do 20 m²

za 1godz. 11,50zł

sale lekcyjne od poniedziałku

do piątku

w godz. 1620-2130

i w wolnych godz. od 8,00do 19,00 po wcześniejszym uzgodnieniu w sekretariacie szkoły

3.

od 52 m² do 56 m²

za 1godz. 25,00zł

sale lekcyjne

od poniedziałku

do piątku

w godz. 1620-2130

i w wolnych godz. od 8,00do 16,00 po wcześniejszym uzgodnieniu w sekretariacie szkoły

4.

56 m²

za godz. 19,00zł

korytarz I piętro

od poniedziałku do piątku

5.

83 m²

za godz. 30,00zł

stołówka poniedziałku do piątku

Warunki przetargu:

1. Oferta winna zostać złożona na piśmie w języku polskim, w sekretariacie szkoły w zamkniętej i opisanej kopercie: „Nie otwierać przed dniem  12.09.2018 r. do godz. 10:00
        2. Termin składania ofert - do dnia 12.09.2018r. do godziny 9:30.
        3.
        Otwarcie ofert nastąpi w dniu 12.09.2018 r. o godzinie 10:00 w  Szczecin, w Szkole Podstawowej nr 48 ul. Czorsztyńska 35, pokój nr 20
        4.
        Informacji dotyczących potrzeb i możliwości funkcjonalnych udziela Małgorzata Sawczyszyn  -  pod numerem  telefonu 91 48 733 03 w godz. od 8:30 do 15:30.
        5. Sale można obejrzeć do dnia 11.09.2018 r. po  wcześniejszym uzgodnieniu,
        tel. kontaktowy  91 48 733 03 w godz. od 08:30 do 15:30.
        6. Minimalna cena najmu za 1 godzinę  zegarową jest  określona jak wyżej w  tabeli:

- w okresie roku szkolnego tj. od dnia podpisania umowy  do 31.08.2019 r.
        Minimalne postąpienie 10% ceny wywoławczej. Ceny określone w tabeli  nie dotyczą okazjonalnych i  „jednodniowych” wynajmów. Umowa najmu zostanie zawarta do 31.08.2019 r.
        7.
        Do oferty winny zostać załączone kserokopie niżej wymienionych dokumentów:
        1. dowodu osobistego, aktualnego wydruku z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (datowanego najpóźniej na dzień przed otwarciem ofert) lub odpisu z Krajowego Rejestru Sądowego (nie starszy niż 3 miesiące),
        2. decyzji o nadaniu nr NIP,
        3. zaświadczenia o nadanym numerze identyfikacyjnym REGON lub wydruku ze strony internetowej Głównego Urzędu Statystycznego, o dokonanym wpisie w rejestrze REGON datowanym najpóźniej na dzień przed dniem otwarcia ofert,

4. stosownych pełnomocnictw, dowodów tożsamości osób reprezentujących podmiot stający do przetargu (w przypadku osób prawnych),
        5.
        krótki opis planowanej działalności gospodarczej w wynajmowanym pomieszczeniu,
        6.
        złożenie pisemnego oświadczenia pod rygorem odpowiedzialności karnej za fałszywe zeznania zgodnie z art. 233 § 1 Kodeksu Karnego:
        a. o nie zaleganiu w zobowiązaniach podatkowych wobec Urzędu Skarbowego,
        b.
        o nie zaleganiu w opłacaniu składek wobec ZUS,
        c. o nie zaleganiu z opłatami wobec Gminy Miasto Szczecin (podatek od nieruchomości, wieczyste użytkowanie gruntu, opłat z tytułu umowy najmu, dzierżawy).
        7. złożenie pisemnego oświadczenia, że warunki przetargu są oferentowi znane,
        8.
        złożenie pisemnego oświadczenia, że stan techniczny przedmiotu przetargu jest oferentowi znany.

UWAGA!  Niewykorzystane dokumenty zostaną zwrócone osobom, które nie wygrały przetargu.
        9.
        Oferta winna zostać podpisana przez  uprawnioną osobę tj. osobę reprezentującą podmiot składający ofertę.
        10.
        Kryterium wyboru oferty stanowić będzie:

1. zaproponowana najwyższa wysokość czynszu za wynajem w/w pomieszczenia.

Wynajmującemu przysługuje prawo swobodnego wyboru oferty, jeżeli zaoferowali tą samą cenę.

Przetarg może zostać zamknięty bez dokonania wyboru oferty. Uczestnicy przetargu zostaną niezwłocznie powiadomieni na piśmie o wynikach przetargu, albo jego zamknięciu bez dokonania wyboru.

Na czynsz najmu składać się będzie cena  za 1 godzinę zegarową .

Do czynszu doliczony będzie podatek VAT w wysokości zgodnej z obowiązującymi przepisami.

Podmiot lub osoba, która wygra przetarg zobowiązana będzie do podpisania umowy najmu w ustalonym terminie. Umowa najmu zostanie zawarta na czas oznaczony tj. od dnia podpisania  umowy do 31.08.2019 r.

Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 48 zastrzega sobie prawo odwołania lub unieważnienia przetargu w całości lub w części bez podania przyczyny

Zatwierdzono dnia 27.08.2018r.

Załączniki :