• Konkurs PRZYJACIEL PRZYRODY

• 18.04.2024 08:59
        • Zapraszam uczniów klas I-III do udziału w konkursie Przyjaciel przyrody. Każdy uczestnik konkursu wykonuje plakat przedstawiający naszą planetę , gdy nie będziemy o nią dbać.
          Technika dowolna płaska , format nie mniejszy niż A4. Praca powinna być opatrzona w metryczkę: imię, nazwisko uczestnika oraz klasa. Pracę będą oceniane pod względem zgodności z tematem, pomysłowości, estetyki i samodzielności wykonania. Ostateczny termin oddawania pracy upływa 26.04.2024r. w świetlicy szkolnej.
          Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie.
          Dorota Zotka
        • Konkurs InstaLogik V edycja 2023/2024

• 27.09.2023 15:01
        • Zachęcam do udziału w  konkursie matematyczno-informatycznym dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany jest w całości on-line. Każdy uczeń otrzymuje własne konto, na którym rozwiązuje zadania z dowolnego komputera (również w domu). Konkurs organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania. W ogólności jego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.

Informacja nt. sposobów rejestracji do konkursu: REJESTRACJA
          W razie pytań informacji udziela: Anna Rakowska (dyrektor szkoły, nauczyciel informatyki)