• Olimpiada mitologiczna „Olimpus”

Serdecznie zapraszamy uczniów z klas IV-VI do udziału
    w Olimpiadzie mitologicznej „Olimpus”.

Olimpiada zostanie przeprowadzona
    14 listopada 2018 r.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dokonanie wpłaty w wysokości 8,5 zł do 22.10.2018r. do  nauczyciela historii.

09.10.2018 15:12 | więcej »
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny „KRĄG”

Serdecznie zapraszamy uczniów  klas V i VI do wzięcia udziału XVII edycji  Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „KRĄG”.
    Tematyka konkursu dotyczy Polski Piastów.

Test wiedzy odbędzie się 5.12.2018r.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dokonanie wpłaty w wysokości 9 zł do 17. 10.2018r. do  nauczyciela historii.

09.10.2018 15:11 | więcej »
  • MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „LAURKA DLA PANI"

ŚWIETLICA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 48

UL.CZORSZTYŃSKA 35

71-201 SZCZECIN
    Tel. (91) 487-33-03

ZAPRASZA DO UDZIAŁU W IX EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„LAURKA DLA PANI ”

CELE:.

1.  Rozwijanie zdolności manualnych  i twórczej wyobraźni dziecka.
    2.  Popularyzowanie działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych.

REGULAMIN:

1. Warunki uczestnictwa w konkursie:

-        uczestnikami mogą być uczniowie szkół podstawowych z klas I – VI,

-        autor może dostarczyć nie więcej niż 1 prace,

-        materiały dowolne, praca przestrzenna lub płaska.

Prosimy dokonać wstępnej eliminacji prac na terenie szkoły. W konkursie udział może wziąć 6 prac z danej szkoły.

1. Prace powinny zawierać karteczkę z danymi:

-        imię i nazwisko autora pracy,

-        klasa,

-        imię i nazwisko nauczyciela-opiekuna, pod kierunkiem którego powstała praca,

-        nazwa i adres szkoły (telefon sekretariatu szkoły)

1. Kryteria oceny prac:

-        oryginalność i pomysłowość,

-        estetyka wykonania,

-        zastosowana technika i ciekawie wykorzystane różnorodnych materiałów.

1. Nagrody:
      Oceny prac dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora. Jury przyzna  nagrody
      i wyróżnienia autorom najlepszych prac indywidualnych w kategoriach wiekowych klas I – III oraz IV – VI.
      Uczestnicy otrzymają dyplomy, a opiekunowie podziękowania. Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można obejrzeć podczas wystawy  podsumowującej konkurs na hollu szkoły oraz  na stronie internetowej naszej szkoły.
    2. Zasady przyjmowania prac:

Termin osobistego dostarczenia prac przez opiekuna (lub osobę upoważnioną) do dnia 12 października z dopiskiem „Laurka dla Pani” do świetlicy szkolnej w godz. 6.30 – 17. Prace powinny być zabezpieczone przed zniszczeniem i trwale  mieć przymocowaną metryczkę. Dane uczniów z jednej szkoły powinny być wpisane na listę zbiorczą.

1. Podsumowanie konkursu. O nagrodach i wyróżnieniach  finaliści zostaną powiadomieni telefonicznie. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania nadesłanych prac.

ORGANIZATORZY :

Jolanta Paczos,

Mularczyk Karolina

Dorota Dybińska

Grażyna Krupa

*Uczestnik konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych i wizerunku w materiałach konkursowych i pokonkursowych.

Do pobrania:

Zgoda_rodzicow.docx

01.10.2018 19:00 | więcej »
  • IX międzyszkolny konkurs „Potyczki matematyczno – ortograficzne”

Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie
    ma przyjemność zaprosić
    uczniów klas trzecich  szkół podstawowych
    do wzięcia udziału w konkursie
    „Potyczki matematyczno - ortograficzne”
    Konkurs objęty jest Mecenatem Miasta Szczecin

Celem konkursu jest rozbudzanie zainteresowań matematycznych i ortograficznych, wykazywanie się umiejętnością logicznego myślenia i wyobraźnią przy rozwiązywaniu problemów matematycznych i ortograficznych oraz dostrzeganie i umiejętne stosowanie zasad ortograficznych i prawidłowości matematycznych.

Konkurs odbędzie się 26 października 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 48 w Szczecinie, ul. Czorsztyńska 35.

Załaczniki do pobrania:

Regulamin_konkursu_Potyczki_matematyczno_-_ortograficzne.pdf
    Formularz_zgloszeniowy_Konkursu.docx
    Zgoda_rodzicow.docx

11.09.2018 20:09 | więcej »