• „Zimowe krajobrazy”  Szkolny konkurs plastyczny
      • „Zimowe krajobrazy” Szkolny konkurs plastyczny

• 04.02.2021 11:03
      • Cele konkursu:
        - rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci, inspirowanej aktualną porą roku;
        - rozwijanie umiejętności wypowiadania się w różnych technikach plastycznych;
        - prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej.

1. Organizator: Marzena Chodyła

2. Adresaci konkursu: Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III

3. Warunki uczestnictwa: zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, powiązanej z tematem konkursu.

4. Technika: dowolna, format prac A3 lub A4.

5. Kryteria oceny prac: oryginalność, walory artystyczne, pomysłowość, samodzielność.

6. Każda praca musi zawierać czytelnie wypełnioną metryczkę (litery drukowane) przyklejone z tyłu pracy (imię i nazwisko dziecka, klasa).

7. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dzieci.

8. Prace plastyczne nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność Organizatora.

9. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy, które będą odebrane osobiście przez nagrodzonych.

10. Termin składania prac: do 18.02.2021 r. u wychowawcy klasy.

11. Rozstrzygnięcie konkursu 23 lutego 2021 r.
        12. Prace oceniane będą przez niezależne Jury powołane przez Organizatora.

13. Lista nagrodzonych osób oraz nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie internetowej naszej szkoły.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia.