• Wyniki Szkolnego Turnieju Szachowego dla uczniów klas 4-6

• 06.11.2016 20:57
      • Za nami VIII edycja Szkolnego Turnieju Szachowego dla uczniów klas 4-6. Jak zwykle do turnieju zgłosiło się wielu uczestników, których poziom gry był bardzo zróżnicowany. Turniej składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie uczestnicy podzieleni zostali na grupy, w których każdy z każdym musiał rozegrać partię Do drugiego etapu (finału) przeszły po dwie najsilniejsze osoby z grupy, czyli 32 osoby. W drugim etapie gra toczyła się już systemem tzw. „pucharowym”, przegrywający odpadał. Partie półfinałowe i finałowe dostarczyły wiele emocji i długo pozostaną w pamięci. Turniej zakończył się sensacyjnie. Po raz pierwszy zwyciężyła dziewczyna.
        A oto laureaci turnieju:
        1 miejsce: Antonina Dębska z klasy 6 d
        2 miejsce: Norbert Dąbrowski z klasy 5 d
        3 miejsce: Alicja Cieślak z klasy 6 e
        3 miejsce: Oliwier Piecuch z klasy 6 b
        Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy i zapraszamy za rok.
        Wielkie podziękowania kierujemy w stronę Pana Ryszarda Klicha, który był głównym sędzią turnieju.