• OMNIBUS 2018

• 15.05.2018 14:00
      • 11 kwietnia 2018r. odbył się w naszej szkole ogólnopolski konkurs OMNIBUS 2018. Jego organizatorem jest JERSZ Łowcy Talentów. Tak jak co roku nasi uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami.

W kategorii klas trzecich bardzo dobry wynik uzyskała Joanna Jasiejko (kl. 3d),

wynik dobry: Borys Sosnowski (kl. 3d), Marcel Kaczorowski (kl. 3d), Natalia Zganiacz (kl. 3d).

W kategorii klas czwartych bardzo dobry wynik osiągnęli: Barbara Piela (kl. 4d), Aleksandra Szymczak (kl. 4b), Norbert Stecko (kl. 4d), Hubert Byzdra (kl. 4e), Bogdan Krzykanowski (kl. 4b), Lena Stefańczyk (kl.4a), wynik dobry: Jakub Niemira (kl. 4e), Hanna Ruta (kl. 4e), Amelia Antkiewicz (kl. 4d).

W kategorii klas piątych dobry wynik zdobyli: Jakub Szymaniak (kl. 5c), Jasmina Nurković(kl. 5a), Gabriela Koch (kl. 5d), Barbara Szyszka (kl. 5d), Maria Lorenz (kl. 5d).

W kategorii klas szóstych bardzo dobry wynik wywalczyli: Michalina Hyriak (kl. 6d),

Łukasz Morawski (kl. 6c), Miłosz Kaczorowski (kl. 6d), Norbert Dąbrowski (kl. 6d), Julian Ganschow (kl.6a), Kornelia Bagińska (kl. 6a), Radosław Bajko (kl. 6d), Zuzanna Krajewska (kl. 6b),

wynik dobry: Oliwia Grochowska (kl. 6e), Karol Wroński (kl. 6a), Kamila Mikołajuk (kl. 6 b).

GRATULACJE!

Małgorzata Roszak, szkolny koordynator konkursu