• SIATKARKI SP 48 NAJLEPSZE W SZCZECINIE!!!

• 18.01.2017 23:13
      • 18 stycznia 2017r. w gościnnej SP 39 w Załomiu odbył się finał Mistrzostw Szczecina Szkół Podstawowych w Minisiatkówce Dziewcząt. W turnieju spotkały się cztery najlepsze szkoły wyłonione w lidze szkolnej, która trwała od października. W półfinałach zmierzyły się SP 74 i SP 39 i w drugiej parze SP 71 z SP 48. Ostatecznie w ścisłym finale spotkały się SP 74 i siatkarki z SP 48. Mecz był bardzo zacięty i nerwowy, w tiebreaku nasze dziewczęta miały trzypunktową przewagę i wydawało się, że spokojnie utrzymają wynik do końca. Nieoczekiwanie straciły prowadzenie popełniając kilka prostych błędów. Końcówka była bardzo emocjonująca, nasze uczennice broniły trzech piłek meczowych, polały się nawet łzy i gdy wydawało się że mecz już jest przegrany wykonaliśmy trzy piękne akcje które dały nam zwycięstwo i złoty medal!!! Brawo!!! Wygrana cieszy tym bardziej, że borykaliśmy się z dużymi problemami zdrowotnymi.

Ostateczna klasyfikacja:

I miejsce SP 48

II miejsce SP 74

III miejsce SP 39

IV miejsce SP 71

Nasze złotka grały w składzie: Daria Nowak (kapitan), Weronika Bodys, Lena Wieczorek, Milena Schmidt, Zosia Malińska, Oliwia Saramak, Ola Dudek, Marta Obrembska, Laura Kowalska, Martyna Janczewska, trener Małgorzata Wrońska. W rundzie grupowej wspierały nas Malwina Malkowska, Magda Malińska i Kamila Gos.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie rejonowym :)