Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2006

29 maja 2017 tj. w poniedziałek na naszym Orliku zagościły drużyny z czterech szkół podst. :
SP 45, SP Salezjanie, SP 1, SP 69 . Tego dnia odbył się Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2006. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie klasy sportowej IV a w składzie:
  1. Paweł Leśkiewicz – kapitan
  2. Przemek Rudziński – bramkarz/kapitan
  3. Hubert Mikulski - bramkarz
  4. Olek Binkowski
  5. Kuba Bork
  6. Mateusz Godlewski
  7. Tomek Kaczorowski
  8. Leon Kaźmierczak
  9. Bartek Kozłowski
  10. Hubert Bartoszewicz
  11. Marcel Miler
  12. Michał Rusin
  13. Wiktor Zawierowski
  14. Tomek Niemcewicz
  15. Alan Kucharski
Nasze „ młode orły „ wygrały wszystkie mecze, po bardzo ładnej walce. W każdym meczu nie brakowało ambicji i wielkich chęci strzelenia kolejnej brameczki, która dodawała naszym jeszcze większej mocy w dążeniu do sukcesu. Po  rozegraniu ostatniego meczu okazało się , że sukces jest, i to w postaci I – m-sca !!!!!!!! , oraz  Nagród Indywidualnych :
Przemek Rudziński – Najlepszy Bramkarz
Paweł Leśkiewicz – Wszechstronny Zawodnik
Radość była podwójnie wielka, zwłaszcza, że w rozgrywkach Ligii Szkolnej , mówiąc językiem moich podopiecznych „ nie pykło nam „ . Więc sukces na koniec roku szkolnego, dał nam kopa i chęci do pracy na obozie letnim pod koniec wakacji w Rewalu.
W przyszłym roku szkolnym postaramy się naszym kibicom dostarczyć więcej wrażeń!!!!!!!!!