• PIĘĆ ZESPOŁÓW UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN  W FINALE WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO  W MINISIATKÓWCE DZIEWCZĄT KINDER+SPORT 2018
      • PIĘĆ ZESPOŁÓW UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN W FINALE WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W MINISIATKÓWCE DZIEWCZĄT KINDER+SPORT 2018

• 27.03.2018 10:26
      • Dobiegły do końca eliminacje do klubowych finałów Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego  Kinder+Sport 2018.  W tegorocznej edycji UKS Pogodno SP 48 Szczecin, działające przy naszej szkole wystawiło: 8 zespołów w kategorii „dwójek” (klasy 4 rocznik 2007), 1 zespół w kategorii trójek (klasy V rocznik 2006) oraz 3 zespoły w kategorii „czwórek” (klasy VI rocznik 2005). Razem wystartowały 42 zawodniczki z naszego klubu. Nasze siatkarki długo przygotowywały się do zawodów, ciężko trenując podczas obozu zimowego w Kołobrzegu oraz uczestnicząc w licznych turniejach, miedzy innymiw Ogólnopolskim Turnieju w Zawierciu i Miliczu. Miło nam ogłosić że po zaciętych turniejach eliminacyjnych i barażowych Kinder+Sport (rozgrywki trwały dwa miesiące) do ścisłego finału wojewódzkiego zakwalifikowały się aż cztery nasze zespoły. W kategorii dwójek reprezentować nas będą: Jasmina Nurković i Alicja Mroczkowska oraz Joasia Bajor i Julia Siara, w kategorii „trójek” Inga Rusinek, Iga Włoch, Gabrysia Trepka i Amaya Gomez oraz w kategorii „czwórek” Weronika Bodys, Ola Dudek, Leena Wieczorek, Ania Dzięgielewska, Justyna Bąk i Martyna Pszczółkowska.

Gratulujemy dziewczyny i trzymamy mocno kciuki  życząc awansu do Finału Mistrzostw Polski!!!!