• Wicemistrzowstwo w Ogólnopolskim Finale Mistrzostw Polski, w Minisiatkówce Kinder+Sport Kraków 2015

• 09.10.2015 10:33
      • Mini siatkówka, ale w wielkim wydaniu! Tak z pewnością można mówić o Ogólnopolskim Finale Mistrzostw Polski, w Minisiatkówce Kinder+Sport Kraków 2015. Na tegoroczny finał przyjechało 1344 adeptów siatkówki z całego kraju, w każdej kategorii wiekowej trzy najlepsze zespoły z województwa, w tym nasze dwa zespoły– mistrzynie województwa zachodniopomorskiego w kategorii „dwójek” i „czwórek” dziewcząt. Rozegrano 1600 spotkań pod okiem 288 trenerów. W całej edycji wzięło udział ponad 40 tys. chłopców i dziewcząt, co znalazło uznanie w oczach FIVB, która stwierdziła, że jest to największa na świecie impreza mini siatkówki.
        Tym bardziej cieszy fakt, że wyraźnie swoją obecność w tym ekstremalnym turnieju zaznaczyły siatkarki z SP 48, które pomimo nieznośnego upału (40°C na hali) w kategorii czwórek zajęły drugie zaszczytne miejsce. W meczu finałowym uległy drużynie z województwa pomorskiego Stężyca Wieżyca, z którą dwukrotnie podczas turnieju wygrywały w grupie i w ćwierćfinale. Wprawdzie złoto było tuż, tuż nasze dziewczęta miały „piłkę meczową” na 2: 0, gdy nieoczekiwanie zabrakło sił i w konsekwencji przegrały 1:2, mimo to możemy mówić o świetnym wyniku. O sile tegorocznego składu stanowiły: Oliwia Durka, Paulina Górska, Gabriela Lewandowska, Melania Gołos i Martyna Czemny, trener zespołu - Małgorzata Wrońska.
        Dziewczęta rocznik 2004 grające w kategorii „dwójek” zajęły 29 miejsce, w składzie zespołu grały: Daria Nowak, Marta Goralewska, Karolina Welc, trenerzy Małgorzata Wrońska i Małgorzata Knyrek .
        PODZIĘKOWANIA
        DZIĘKUJĘ MOIM WSPANAIAŁYM SIATKARKOM ROCZNIKA 2002 ZA TRZYLETNIĄ WSPÓŁPRACĘ, ZA TRUD I CIĘŻKĄ PRACĘ, ZA ZAANGAŻOWANIE I SERCE DO WALKI. SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA ZA TEN SREBRY MEDAL NA MISTRZOSTWACH POLSKI W KRAKOWIE, NIGDY TEGO NIE ZAPOMNĘ!!!
        DZIĘKUJĘ RÓWNIEŻ NAJLEPSZYM KIBICOM - RODZICOM,
        KTÓRZY TOWARZYSZYLI NAM
        W CHWILACH SZCZĘŚCIA I ZAŁAMANIA.

MEDAL DEDYKUJĘ MOJEMU WSPANIAŁEMU KOLEDZE, TRENEROWI,
        NIEZAPOMNIANEMU NAUCZYCIELOWI SP 48