• Turniej Piłki Nożnej Chłopców im. Floriana Krygiera rocznik 2004

• 19.06.2017 18:02

• 3 czerwca 2017  na Stadionie Pogoni Szczecin odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców im. Floriana Krygiera rocznik 2004  zorganizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Pogoni. Naszą Szkołę reprezentowali chłopcy z klasy sportowej 6 a w składzie :
        8. Marek Lichtenberg
        Każdy wygrany mecz przybliżał nas  do Finału. W grupie eliminacyjnej pokonaliśmy trzy drużyny :
        • SP 3 Goleniów
        • SP 71 Szczecin
        • SP 74  Szczecin

Finałowy mecz to była prawdziwa parada emocji. Naszym rywalem była drużyna SP 69 Szczecin.  Po pierwszych 7 minutach przegrywaliśmy 2 : 0 !!!!!  Dopiero  kontra w wykonaniu naszej drużyny zakończona pięknym golem , spowodowała, że zespół poderwał się do walki, i dosłownie w ostatniej minucie padła bramka wyrównująca.  Ponieważ remis nie mógł wyłonić zwcięzcy sędzia zadecydował 3 rzuty karne . Po pierwszym rzucie karnym miny mieliśmy załamane, bo piłka przeleciała nad bramką !!!!!!!  Potem przeciwnikom nie wyszło , i tak huśtawka emocji trwała do momentu ostatniego rzutu karnego, po którym okazało się, że to
        My jesteśmy Mistrzami !!!!!!!!!!!!
        A nasz zawodnik Dominik Mazurkiewicz zwany przez kolegów „ Jopkiem „  zdobył statuetkę –Króla strzelców !!!!!!!!
        Nagrody wręczali zawodnicy Pogoni Szczecin : Adam Frączczak i Dawid Kort