• TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI OBCHODÓW 60-LECIA SP48

• 26.10.2018 09:08
      • 14 października 2018 roku na orliku przy ul. Czorsztyńskiej 35 pod nadzorem Pana Adama BENESZA odbył się Turniej Piłki Nożnej z okazji obchodów 60-lecia Szkoły Podstawowej nr 48. W związku z dużą frekwencją turniej podzielony został na dwie części, w której najmłodsze zespoły składały się z uczestników od 4 roku życia do klas III oraz starszych zawodników z klas IV - VI. W zawodach wzięło udział 53 piłkarzy i 2 piłkarki.

Najmłodszą grupę podzielono na dwa zespoły „Pogoni Pogodno” i „AC Milan”, które liczyły po ośmiu zawodników. Do rywalizacji w starszej grupie zgłosiło się sześć drużyn takich jak „Zjednoczone Pogodno”, „Warsa Szczecin”, „AC Pajace”, „FC Telewizorki”, „KPP” i „FC Banany”.

Nagrodami za udział w turnieju były:

• Puchary;
        • Medale;
        • Dyplomy króla strzelców, najlepszego bramkarza, obrońcy i zawodnika oraz najlepszej piłkarki;
        • Piłki nożne;
        • Słodycze.

W najmłodszej grupie rozegrano dwa mecze gdzie pierwsze miejsce zajęła „Pogoń Pogodno” a najlepszymi umiejętnościami na boisku wykazali się tacy zawodnicy jak: Grzegorz KACZMAREK, Martyna RADUCKA, Szymon KĘDZIERSKI, Piotr SKOWRON oraz Szymon KOSZ.

Wśród klas IV - VI mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, a klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

1. „KPP - Kierowcy Powierzchni Płaskich”
        2. „AC Pajace”
        3. „FC Banany”
        4. „Warsa Szczecin”
        5. „Zjednoczone Pogodno”
        6. „FC Telewizorki”

Najlepszym strzelcem okazał się Julek GANSCHOW z dorobkiem 10 goli (KPP). Najlepszym zawodnikiem został wspaniale grający Julek KULPA (AC Pajace). Najlepiej w obronie spisywał się Aleksy Majdan (FC Banany), a w bramce Miłosz BOROŃ (Warsa Szczecin).

Wszystkie zespoły biorące udział w turnieju z okazji obchodów 60-lecia SP48 wspierane były głośnym dopingiem ze strony licznie zgromadzonych rodzin. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w turnieju i dobrą zabawę.