• Strony dla uczniów klas 0-III

• www.necio.pl/ – bezpieczna przygoda z Internetem.

www.misie.com.pl - zawiera: zabawy, gry, komiksy.

www.ciufcia.pl – zawiera: zabawy dla maluchów, zabawy dla starszaków, przedszkole językowe.

www.mis.edu.pl – czasopismo MIŚ. KLUB MISIA zawiera: gry i zabawy, literki i cyferki, misiowe czytanki.

www.bajkidladzieci.13tka.com - zawiera: bajki, historyjki, animowane, opowiastki, kontakt.

www.zyraffa.pl – zawiera: gry edukacyjne, krzyżówki, quizy, kolorowanki, przebieranki, kartki, rysowanie tylko za pomocą figur geometrycznych.

www.dzieci.wp.pl – zawiera: e-szkółkę, plac zabaw, witaj w klubie, multimedia, gry i zabawy edukacyjne, logiczne oraz zręcznościowe, zagadki w języku angielskim.

www.qlturka.pl - dziecko i kultura, zawiera: plac zabaw.

www.krasnoludki.pl – zawiera: malowanki, bajki (z dźwiękiem i bez dźwięku), zabawy (krzyżówki, znajdź różnice, zabawy wielojęzykowe, puzzle, labirynty).

www.wyspa.interia.pl – zawiera: opowieści i ciekawostki z czterech stron świata, magiczny ogród (ciekawostki o roślinach, dolina zwierząt (ciekawostki o zwierzętach).

www.kulturalnyplaczabaw.pl– zawiera: film i teatr, bajki, muzyka i piosenki, gry i zabaw, zajęcia plastyczne.

www.reedukacja.prv.pl – zawiera: ćwiczenia dotyczące pisania i czytania, dyktanda rysunkowe, ortografię, rebusy i wierszyki, gry dydaktyczne, zabawy, ciekawostki, wskazówki dla rodziców.

www.promyczek.pl – Promyczek Dobra – strona chrześcijańska; zawiera: poczytaj, zobacz, posłuchaj, gry i zabawy.

www.swierszczyk.pl - magazyn dla dzieci, zawiera: magazyn dla rodziców, strefa nauczyciela.