Nawigacja

Dyżury kadry Opłaty za obiady Pedagog Logopeda Porady dla rodziców PROCEDURA KONTAKTÓW RODZICÓW UCZNIÓW ZE SZKOŁĄ Zebrania z rodzicami Warunki ubezpieczenia OWU NNW Pielęgniarka Sposoby na wszawicę - plan działania Bezpieczeństwo dzieci online Ferie zimowe.

Dla Rodziców

Dyżury kadry

Popołudniowe dyżury kierownictwa oraz pracowników wspomagających w SP 48

dyrektor I. Górska: poniedziałek 14:00- 16:00

     wicedyrektorzy:

               Hanna Drygas, czwartek  do 16:00, p. 24

Anna Rakowska, wtorek do 16:30, p.24

Barbara Raczkowska poniedziałek do 16:15, piątek do 15:30

Grażyna Krupa, środa 14:30-15:30

 

Cotygodniowe DYŻURY NAUCZYCIELI:

nazwisko i imię

dzień tygodnia, godzina, sala

Bis Ewa

piątek, godz. 15.15 - 16.00, s. 16

Bryłka Jolanta

czwartek godz.15, pokój nauczycieli wf

Bortnik Małgorzata

czwartek, godz. 15:15, pokój nauczycielski

Chrzanowska Elżbieta

poniedziałek, 15.20, s. 17.

Chudzik- Babińska Monika

czwartek, godz. 15.20-16.05

Cisło Danuta

poniedziałek 15:15- 16, s. 22

Czernikiewicz Helena

poniedziałek o 15.1, s. 31.

Dobrowolska Marlena

poniedziałek, 17:00

Fluks Aneta

czwartek 16.00. - 17.00.

Hapter Ewa

poniedziałek 15.15 sala 15

Jaworska Anita

poniedziałek  15: 10 pokój nauczycielski

Kasperowicz Elżbieta

środa, 15:20 

Klimaszewska Anna

wtorek, godz. 15:15

Kłosowska Beata

czwartek, 15.20, s.14

Kocanowska Renata

poniedziałek 15.20 sala 13

Krawczyk Dorota

środa, godz. 15.20 sala 30

O. Marek Krzyżkowski wtorek: od 16:05 - 16:50
Anna Kucharska środa, 14.30- 15.15, pokój nauczycielski

Kupińska Katarzyna

poniedziałek, godz. 15:20, pokój nauczycielski

Grażyna Krupa

( dyżur dla rodziców dzieci dyslektycznych)

czwartek 15.30-16.30 s. 8

Lipecka Beata

piątek godz. 16.05

Łokaj Katarzyna

 

Madejska Adrianna

czwartek 15:15, pokój nauczycielski

Matusiak Bożena

środa 14.30 - 16.30

Mazurkiewicz Ewa

czwartek 15:15

Mazur Zenona

czwartek , godz. 15.20 , s. 31

Nowak Beata

poniedziałek 15.20, s. 23

Nowak Tomasz

poniedziałek 15.20

Nowińska Elżbieta

Piątek, 15:15, pokój nauczycielski

Obst Agata

poniedziałek, 16.10, s.14

Ott - Kamińska Ewa

czwartek, godz. 14:30, s. 04

Ogonowska - Kowalczyk Monika

poniedziałek, godz. 15:15

czwartek, godz. 7:30

Pakulska Małgorzata

środa, godz. 16:00

Perłowski Krzysztof

czwartek, 16:05

Roszak Małgorzata

piątek, godz. 15.15, sala 36

Siek Dorota

piątek, godz. 14:30

Sołtykiewicz Katarzyna

wtorek 15.15, s. 35.

Sołtykiewicz Maciej

urlop zdrowotny

Standio Beata

piątek, 15.15 - 16.00, s. 15

Staśkowska Danuta

wtorek 15:20, sala nr 29

Skrycka Alicja

poniedziałek, godz.15:00, sala 30

Terebus Ewa

środa, 15:15, pokój nauczycielski

Wrońska Małgorzata

wtorek godz. 16.00

Zielińska Wiktoria

urlop zdrowotny

Zdobylak Depa Katarzyna

poniedziałek, 15.30 - 16.30, pokój nauczycielski