• KLUBOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO  KINDER + SPORT 2019 - ELIMINACJE W KATEGORII DWÓJEK DZIEWCZĄT
      • KLUBOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER + SPORT 2019 - ELIMINACJE W KATEGORII DWÓJEK DZIEWCZĄT

• 25.02.2019 18:14
      • Dnia 23 lutego w XVI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Dunikowskiego odbył się pierwszy turniej eliminacyjny Klubowych Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Kinder + Sport 2019 w kategorii „ dwójek” dziewcząt rocznik 2008 i młodsze.  Organizatorem zawodów był UKS Pogodno SP 48 Szczecin i  UKS Pomorzanie Szczecin. Do turnieju przystąpiło 29 ekip z Goleniowa, Gryfic, Chojny, Bani i Szczecina, w tym 8 naszych zespołów. Drużyny zostały podzielone na 6 grup i rywalizowały systemem „każdy z każdym”, z których dwa najlepsze uzyskiwały awans do półfinałów, które odbędą się 23 marca w Koszalinie. Miło nam ogłosić, że do dalszego etapu zakwalifikowały się trzy nasze drużyny:

Grupy A:

PLAS GRYFICE 1 - miejsce

SP 18 VOLLEYBALL ACADEMY SZCZECIN I- 2 miejsce

UKS POGODNO SP 48 I – 1 miejsce w grupie (Piskorowska Hania, Wilanowska Zosia)

UKS VOLLEY SP 71 SZCZECIN II

Grupy C

LIDER CHOJNA 1 - 1 miejsce

SP 48 SZCZECIN 1 - 2 miejsce (Wysocka Maja, Dąbkiewicz Ania)

Grupy D

SAPS LIBERO BANIE 1 - 1 miejsce

UKS VOLLEY SP 71 SZCZECIN 3  - 2 miejsce

Grupa E

UKS BARNIM GOLENIOW 1 - I miejsce

SAPS LIBERO BEANIE 2 - 2 miejsce

Grupa F

UKS VOLLEY SP 71 SZCZECIN 1 - 1  miejsce

UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 2 - 2 miejsce (Świderska Julia, Granat Amelia)

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom biorącym udział w turnieju oraz dziękujemy rodzicom za dzielne kibicowanie i wspieranie młodych siatkarek!!!

Nasz klub reprezentowały również: Zuzia Możdżyńska, Hania Narkiewicz, Nina Baryłowicz, Gabrysia Reczko, Ada Mianowska, Malwina Gołos, Maja Liszewska, Zuzia Szrubienas, Malina Hrycan, Weronika Laskowska, Lena Pyta.

Podziękowania dla:

Pana dyrektora Macieja Grędy za udostępnienie hali do organizacji zawodów UKS Pomorzanie za pomoc w organizacji turnieju (szczególne podziękowania dla Pana Tomasza Nitzlera)

Mamom naszych zawodniczek za upieczenie pysznego ciasta Zawodniczkom UKS Pogodno i UKS Pomorzanie za perfekcyjne sędziowanie i pomoc w organizacji imprezy UKS Pogodno za ufundowanie wody i słodkiego upominku Trenerom - Pani Magosi Knyrek i Tomaszowi Nowakowi za pomoc w przeprowadzeniu zawodów.