• XIX  Turniej „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”
      • XIX Turniej „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

• 04.03.2019 22:15

Kategorie U-10 reprezentowali :

1.Szelągiewicz Marcin

2.Przeworski Kuba

3.Jaroszyński Antek

4.Klimas Filip – kl. III a

5.Wymyslowski Mateusz

6.Picheta Olek – kl. III a

7.Libera Przemek – kl. III b

8.Weczer Adam – kl. III b

9.Wymysłowski Łukasz

Kategorie U-12 reprezentowali :

1.Monczka Cezary –bramkarz

2.Rusin Michał – kapitan

3.Bińkowski Olek

4.Kaźmierczak Leon

5.Ostapczuk Miłosz

6.Chojnacki Miłosz

7.Sokoliński Cyprian

8.Małek Tymek

U-12 rozegrało w grupie cztery mecze , z czego dwa wygrane, dwa przegrane w tym jeden mecz po bardzo wyrównanej walce z Futbol Akademią I , gdzie bramka padała za bramką raz po jednej stronie , raz po drugiej stronie, długo trzymaliśmy remis , ale w ostatniej minucie przeciwnik wykorzystał zamieszanie pod naszą bramką i strzelił zwycięskiego gola. Po meczu okazało się , że był to mecz o nasz awans do Półfinału. No niestety nie tym razem, może za rok to nam będzie dane cieszyć się z awansu.

U-10 podobnie jak starsza grupa rozegrało cztery mecze w grupie, tylko w przeciwieństwie do nich z meczu na mecz szło im coraz lepiej. Pierwszy mecz przegrali wysoko z Arkonią I -7:0, a potem na ich koncie były tylko zwycięstwa równie wysokie, i ku wielkiemu zaskoczeniu wygrali Awans do Półfinału. Tam już tak kolorowo nie było , bo przeciwnik mocny , ale nasze dzielne chłopaki łatwo skóry nie oddali. Dramaturgia tego meczu była straszna, na 6 minut przed zakończeniem przegrywaliśmy 3:0, nagle Olek Picheta, który został bohaterem tego spotkania, dostał piłkę zerwał się do ataku i zdobył kontaktową bramkę, kibice oszaleli, zbiegli się zawodnicy z innych drużyn i dopingowali naszych  , a Ci na fali tak wspaniałego głośnego dopingu szli jak burza , po chwili było 3:2, a za moment już 3:3 , i wtedy gardła nasze krzyczały jednym głosem „jeszcze jeden !!!” dosłownie na pół minuty przed końcowym gwizdkiem Olek strzela bramkę i mamy 4:3 dla nas !!!!!! To było niesamowite uczucie Awansowaliśmy do Finału , radość ogromna, nawet przegrana w Finale nam jej nie odebrała!!!! Straszna szkoda, że od tego sezonu do Finału Wojewódzkiego awansuje tylko jedna drużyna, bo nasza przygoda Tymbarkiem jeszcze by trwała : ))))))))