• Trzecia edycja Halowego Turnieju Mini Piłki Nożnej chłopców rocz.2009

• 10.03.2020 11:45
      • 12 grudnia w Szkole Podst. w Zdrojach odbyła się trzecia edycja Halowego Turnieju Mini Piłki Nożnej chłopców rocz.2009. Naszą szkołę reprezentowali:

1.Marcin Szelągiewicz - bramkarz                5.Maks Nocel

2.Kuba Przeworski                                         6.Filip Klimas

3.Łukasz Wymysłowski                                  7.Przemek Libera

4.Antek Jaroszyński                                        8.Adam Weczer

Do udziału w Turnieju zostały zaproszone głównie szkoły z Prawobrzeża, Lewobrzeże godnie reprezentowała SP 45 i Nasza Szkoła. Mecze  rozegrane  były według systemu „ każdy z każdym „ po 10 min  Walka trwała do ostatniego gwizdka, każdy mecz przepełniony był ostrą ambitną grą, do końca nie było wiadomo  która drużyna jakie miejsce zajmie. Nasi młodzi piłkarze byli w wielkiej formie, nie mieli sobie równych przeciwników, wszystkie pięć meczy wygrali, zajmując tym samym I m-sce w Turnieju.

Nagrodę indywidualną w kategorii  NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU otrzymał Marcin Szelągiewicz.

Wszyscy uczestnicy Turnieju do domu wrócili z medalami, słodkimi nagrodami, natomiast Finałowa Trójka otrzymała Puchary. Zawodnicy wykazali się bardzo dużymi umiejętnościami piłkarskimi, myślę że wśród nich rośnie mały Lewandowski : ))))