• XVIII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ  DON BOSCO 2020
      • XVIII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DON BOSCO 2020

• 10.03.2020 11:56
      • 03 i 04  lutego 2020 reprezentacja szkoły w piłce nożnej chłopców w składzie :

KLASA VIIa

1.Zawierowski Wiktor –bramkarz    5.Kaczorowski Tomasz

2.Rudziński Przemek – kapitan       6.Woźny Kacper

3.Leśkiewicz Paweł – kapitan         7.Bińkowski Olek

4.Rusin Michał                            8.Kaźmierczak Leon

SP 48 I :

1.Monczka Cezary –bramkarz           5.Tarasiewicz Łukasz

2.Ostapczuk Milosz-kapitan               6.Woźny Kacper

3.Chojnacki Milosz                           7.Binkowski Olek

4.Dobrowolski Brajan                        8.Rusin Michał

SP 48 II :

1.Mateusz Wymysłowski –bramkarz              5.Juszczyk Oskar

2.Sokoliński Cyprian -kapitan                       6.Radomski Kacper

3.Stępień Sebastian                                    7.Nocel Maks

4.Bogusławski Kuba                                    8.Wymysłowski Łukasz

pojechała na Halowy Turniej Piłki Nożnej. W Turnieju wzięło udział 12 drużyn ze szczecińskich szkół podstawowych oraz z Niemiec . Losowo uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy ,po dwie z każdej awansowało do Półfinału. Poziom był naprawdę bardzo wysoki i wyrównany, o awansie często decydowały rzuty karne i odrobina szczęścia. Ekipom pod wodzą kapitana Cypka SP48 II i Osy SP48 I niestety szczęście nie sprzyjało, wręcz odwrotnie, przegrywaliśmy mecze po dobrej grze, ale bramki  strzelał przeciwnik, my nie mogliśmy wstrzelić się w bramkę, w wyniku czego z  wielkim żalem i bólem graliśmy o dalsze miejsca, ostatecznie zajmując VI m-sce SP48II i X m-sce SP48 I .

Ekipa kl.VII a natomiast szła jak burza na fali zwycięstw, w grupie gładko pokonali rywali, Awansując  do Finałowej Czwórki Turnieju. Na tym etapie łatwych spotkań już nie było, walka toczyła się na każdym skrawku boiska, by mieć na swoim koncie jak najwięcej zwycięstw , strzelonych i jak najmniej straconych bramek, bo to wszystko mogło decydować o Awansie i  grze w Finale. Niestety przeciwnik okazał się mocniejszy i Półfinał zakończył się wynikiem niekorzystnym dla nas i przyszło nam grać o III m-sce. W rezultacie Turniej zakończyliśmy na IV m-scu.