WYNIKI KONKURSU NA KALENDARZ ADWENTOWY 2022
- 10.01.2023 09:24
- więcej
Wyniki etapu rejonowego w Konkursach Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2022/2023
- 08.01.2023 13:16
- Zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego w Konkursach Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2022/2023:
konkurs matematyczny:
Borys Sosnowski
Krzysztof Kesselring
konkurs geograficzny:
Adam Szymaszkiewicz
konkurs WOS:
Marta Tomaszewska
konkurs biologiczny:
Oliwia Bartoszek
Kryspin Kowal
konkurs historyczny:
Daniel Brykała
konkurs języka polskiego:
Marta Gołubińska
Gratulujemy i życzymy sukcesu w wojewódzkim etapie konkursów.
- więcej
WYNIKI I MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU NA NAJLEPSZY HISTORYCZNY FOTOMONTAŻ „COFNĄĆ SIĘ W CZASIE…”
- 02.01.2023 09:28
- Kategoria klas 4-6
1 miejsce BARTOSZ BUDNY KL.4, SP8 SZCZECIN
2 miejsce STANISŁAW BRIKS KL.4 SP8 SZCZECIN
3 miejsce LAURA BOROWSKA KL. 6, SP48 SZCZECIN
Kategoria klas 7-8
1 miejsce NATALIA ZGANIACZ KL.8, SP48 SZCZECIN
2 miejsce IGOR SKÓRZYŃSKI KL.8, SP8 SZCZECIN
3 miejsce MARTYNA WERNIKOWSKA KL.8, SP48 SZCZECINGratulujemy!
Nagrody zostaną dostarczone do szkół. - więcej
Zakwalifikowani do trzeciego etapu ogólnopolskiego konkursu Instalogik
- 18.12.2022 09:19
Józef Celich SP klasa 4 (3B) Andrzej Jędrzejak SP klasa 4 (4B) Julia Celich SP klasa 5 (5A) Grzegorz Kaczmarek SP klasa 6 (6B) Karolina Stefaniak SP klasa 6 (6B) Natalia Kropiwiec SP klasa 7 (7B) Justyna Celich SP klasa 8 (8A) Natalia Zganiacz SP klasa 8 (8D) Adam Szymaszkiewicz SP klasa 8 (8F)
Gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnym etapie konkursu.- więcej
Wyniki Rodzinnego konkursu "Przestrzenna choinka"
- 18.12.2022 08:57
- I - mLena PiórkowskaLena TrzecińskaII - mMikołaj BaciorFranciszek BaciorIII - mMarianna Smĕták
Nikola Krzyżyckaklasy 1 - 31 m - Filip Radziejewski 1bJulia Chrzanowska 3 c2 m - Michał Cebula 2aAntonina Rudzińska 2d3 m - Antoni Lewański 2aMałgorzata Nagieł 3cWyróżnienia : Jakub Bońkowski 2aLena Stopka - Dziaduś 2dBartosz Urynowicz 3aKajetan Struzik 3 cklasy 4 - 81 m - Dominik Krzyżański 5c2 m - Paweł Puchała 3c3m - Dominika Sitko 4 cJakub Bieniek 4cWyróżnienie - Michał i Tymoteusz Małek 4 d i 8c
Galeria prac: - więcej