• Uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

• 14.06.2022 20:01
        • 14.06.2022 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów LAUREATKOM konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Wśród tego zaszczytnego grona znalazły się dzięki swoim niesmowitym umiejętnościom nasze uczennice:
          Barbara Piela - potrójna laureatka konkursów,
          oraz Vladyslava Kocherzhenko.

Gratulujemy wspaniałych sukcesów naszym LAUREATKOM i życzymy dalszych.

• Wyniki konkursu językowo-plastycznego LAPBOOK

• 14.06.2022 09:42
        •
          Dziękujemy wszystkim uczestnikom za bardzo pomysłowe i pięknie wykonane prace biorące udział w konkursie. Oto jego wyniki:

I  miejsce  - Paweł Puchała kl. 5c
          II  miejsce  - Tymoteusz Małek kl. 7c
          III miejsce  - Natalia Zganiacz kl. 7d
          Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
          Galeria:

• Sukcesy ucznia klasy 8a

• 13.06.2022 09:24
        • Koniec roku szkolnego za pasem, oceny wystawione, ale uczeń klasy 8a, Piotr Niemcewicz, nie próżnuje. Sprawdza swoje umiejętności w różnych konkursach. W wielu z nich zdobywa miejsca na podium. Ostatnio odbierał nagrody za tytuł laureata w wojewódzkim konkursie historyczno - literackim "Znajdź swoją pamiątkę rodzinną i opisz jej historię" oraz za zdobycie II miejsca w dwóch konkursach fotograficznych - ogólnopolskim "Już nie ma dzikich plaż" i wojewódzkim "Szczecin i region w słowie i obrazie".
          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
          Galeria:

• Wspaniały sukces naszych ASÓW informatycznych.

• 14.06.2022 21:55
        • Wiadomość z ostatniej chwili!
          Natalia Zganiacz. kl. 7d i Adam Szymaszkiewicz, kl. 7f
          zostali LAUREATAMI 1 MIEJSCA w kategorii implementacja gry w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE GEEK (Gry Eksperymentalne Edukacyjne Komputerowe) Polskiego Towarzystwa Informatycznego.
          Nasze ASY informatyczne we wrześniu odbiorą nagrody w Warszawie na gali PTI.
        • Laureatka konkursu z j. niemieckiego

• 06.06.2022 08:11
        • Z przyjemnością informujemy, że nasza uczennica Zosia Frątczak (klasa 8c) została Laureatką w II edycji Konkursu z Języka niemieckiego organizowanego przez LO IX w Szczecinie. Jesteśmy dumni i bardzo gratulujemy Zosi, życząc jednocześnie kolejnych sukcesów w tym kierunku.