• I Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki o Puchar Małgorzaty Glinki w Chwaszczynie za nami

06.10.2023 13:17
      Świetnie spisały się nasze siatkarki naktóre uczestniczyły w I  Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki w Chwaszczynie o Puchar Malgorzaty Glinki. Dziewcząta w kategorii  czwórek w składzie: Zuzia Kołodziejek, Zuzia Krawiec, Victoria Ganschow i Zosia Dobrodziej zajęły III miejsce.
      W kategorii trójek uczennice klasy sportowej 5a znalazły się tuż za podium na 4 miejscu:
      ( Mroczkowska Hania, Tamara Roczniak, Gosia Klawsiuć, Masza Gracka) oraz 11 miejsce (Oliwia Starosta, Marika Wilczyńska, Lena Borochowska i Gabrysia Wałkuska.
      Najlepszy wynik osiągnął zespół reprezentujący Szczecin, który zajął 2 miejsce w kategorii czwórek.
      W składzie drużyny znalazła się z SP 48 Julia Jasińska i Maja Pawlik.
      Gratulujemy!

• FESTIWAL SZTAFET Z MEDALAMI

FESTIWAL SZTAFET Z MEDALAMI

01.10.2023 15:27

Warto pochwalić się kolejnymi sukcesami naszych uczniów podczas Festiwalu Sztafet, w którym brała udział rekordowa ilość szkół.

Nasi chłopcy w sztafecie 4x100 m w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w składzie (M.Brzdąk, M.Piluskin, O.Grabiński, V.Korniennko)  wygrali cała rywalizację , pokonując wszystkie szkoły zdobywając złoty medal. I to oni będą reprezentować Nasz Powiat\Gminę Miasto Szczecin podczas Mistrzostw Województwa.

Po bardzo zaciętym pojedynku na ostatniej zmianie w sztafecie  4x100 m dziewcząt w ramach IMS uplasowała się nasza sztafeta  i zdobyła srebrny medal  w składzie N.Bilińska, L.Roczniak, V.Kozenko, K.Serafin.

Warto również pochwalić się, ze tuż za podium uplasowały się nasze najmłodsze dziewczęta, które rywalizowały w ramach Igrzysk Dzieci w sztafecie 4 x100 m. Do medalu zabrakło zaledwie 11 setnych. Biegły w składzie W.Zielińska, B.Podleśna, L.Zielińska, M.Jacniacka.

GRATULUJEMY ZAWODNIKOM ZA WALKĘ

ORAZ DZIĘKUJEMY TRENEROWI NADARZYŃSKIEMY ZA PRZYGOTOWANIE DO ZAWODÓW

• SIATKARKI SP 48 AWANSOWAŁY DO PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKICH IGRZYSK DZIECI W KATEGORII „CZWÓRKI DZIEWCZĄT

22.03.2023 09:19
      Reprezentacja Siatkówki Dziewcząt SP 48 uczestniczyła w 1/4 Finału Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej w Lipianach. Nasze uczennice pewnie zakwalifikowały się do Półfinałów Mistrzostw Województwa, wygrywając ze szkołami: ZS Lipiany (2:0), SP Boleszkowice (2:0) oraz SP Banie (2:0). Półfinał Mistrzostw Województwa odbędzie się 30.03.2023 w Stargardzie.

Gratulujemy i trzymamy kciuki w półfinale!

• Trener: Małgorzata Wrońska

• WYGRYWAMY LIGĘ LEKKOATLETYCZNĄ. JEDZIEMY NA MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA!!!

WYGRYWAMY LIGĘ LEKKOATLETYCZNĄ. JEDZIEMY NA MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA!!!

28.09.2022 09:20

Wrzesień i październik są miesiącami szkolnych zawodów lekkoatletycznych.
      21 września na szczecińskim stadionie lekkoatletycznym odbyła się Liga Lekkoatletyczna w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik2008 - 2009), w której świetnie zaprezentowali się nasi uczniowie.
      Pod opieką nauczyciela Szymona Nadarzyńskiego, zarówno dziewczęta jak i chłopcy wygrali klasyfikację drużynową. Zwycięstwo daje nam awans na mistrzostwa województwa, które odbędą się wiosną. Zdobyliśmy 21 medali (5 złotych, 10 srebrnych, 6 brązowych). Warto dodać, iż najwartościowsze rezultaty w naszej drużynie uzyskali: Julia Jasiek w rzucie dyskiem oraz Łukasz Wymysłowski w skoku wzwyż.