Ósme miejsce w Polsce

27.04.2022 22:29

Nie na co dzień możemy pochwalić się takimi osiągnięciami. Nasze siatkarki wraz z zespołem UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin zajęły ósme miejsce w Polsce w kategorii Młodziczka w sezonie 2021/2022.  Dziewczęta uczestniczyły w Finale Mistrzostw Polski w Szamotułach od 21-23.04.2022 pod okiem trenera Tomasza Nowaka. W składzie zespołu zagrały siatkarki z klasy sportowej 8a i 7c :

Paulina Handzlik – SP 48 Szczecin

Lena Stefańczyk – SP 48 Szczecin

Zosia Wilanowska – SP 48 Szczecin

Julia Szymczak – SP 48 Szczecin

Ania Dąbkiewicz – SP 48 Szczecin

Maja Wysocka – SP 48 Szczecin

Zuzia Sulej – SP 48 Szczecin

Alicja Mroczkowska – LO XVI Szczecin – absolwentka SP 48

Zosia Zdanowicz – LO XVI Szczecin

Basia Grejman – SP 2 Chojna

Maja Warchoł – SP 71 Szczecin

Agata Czerwińska – Technikum Łączności w Szczecinie

Trenerzy: Tomasz Nowak, Małgorzata Wrońska (SP 48 Szczecin) Tomasz Nitzler (LO XVI Szczecin), trener współpracujący: Karolina Kijana (SP 71 Szczecin/ UKS Volley 71 Szczecin)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Półfinał Mistrzostw Województwa Kinder Joy of Moving w kategorii trójek dziewcząt

27.04.2022 21:30

24 kwietnia reprezentacja siatkarek rocznika 2010 uczestniczyła półfinałach Mistrzostw Województwa Kinder Joy of Moving w kategorii trójek w Policach. Nasza trójeczka w składzie: Zosia Brzozowska, Daria Chernysh, Dobrusia Lenart, Tosia Rakowska i Zuzia Chmielewska zajęła 11 miejsce w województwie!

Gratulacje!

Podziękowania dla siatkarek z klasy 7c (Hania Narkiewicz, Julia Jasiek, Maja Wysocka, Iga Rogowska, Maja Liszewska, Gabrysia Reczko, Weronika Laskowska), które podjęły trud sędziowania zawodów w ramach wolontariatu.

Wiosenny Turniej Minisiatkówki „Dwójeczek”

27.04.2022 20:22

23.04 nasze siatkarki z rocznika 2011 uczestniczyły w wiosennym turnieju dwójek organizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy BUKOWE przy SP 74 w Szczecinie. W zawodach uczestniczyło 40 zespołów z województwa zachodniopomorskiego. Świetnie spisał się nasz pierwszy zespół, który zdobył II miejsce w Turnieju, tuż za zawodniczkami z UKS Bukowe Szczecin.

W turnieju reprezentowały nas:

Zespół I: Zuzia Krawiec 5b, Kasia Reczko 4a, Nikola Szafrańska (SP 71)

Zespół II: Ganschow Wiktoria 4a, Zuzia Kołodziejek 4a, Lena Grell 4a

Zespół III: Maja Pawlik 4a, Zosia Dobrodziej 4a, Julia Jasińska 4a

Brawa dla Wszystkich Siatkarek!
      Galeria:

Siatkarki rocznika 2011 zakwalifikowały się do Finałów Ligi Wojewódzkiej Minisiatkówki ZZPS Kinder Joy of Moving w kategorii dwójek dziewcząt

18.04.2022 11:49

Uczennice klasy sportowej 4a oraz siatkarki rocznika 2011 dziewiątego kwietnia rozegrały w Szkole Podstawowej nr 74 w Szczecinie Półfinał Kinder Joy of Moving w kategorii dwójek dziewcząt. W zawodach uczestniczyło 76 zespołów z województwa zachodniopomorskiego (187 siatkarek) z tego 32 drużyny rywalizowały o wejście do ścisłego finału. Na 10 boiskach rozegrano 254 meczy i po kilkugodzinnej rywalizacji wyłoniono finalistów.

Do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 28 maja w Szczecinku zakwalifikowały się dwa nasze zespoły:

I zespół w składzie: Kasia Reczko, Zuzia Krawiec i Nikola Szafrańska oraz

II zespół w składzie: UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Szczecin 2 w składzie: Hania Mroczkowska (3b), Wiktoria Ganschow, Zuzia Kołodziejek.

Gratulacje dla wszystkich finalistek, trzymamy kciuki w finale wojewódzkim.

Naszą szkołę w zawodach również reprezentowały : Wiktora Zielińska, Lena Zielińska, Julia Grzelak, Maja Kujawa, Olga Struzik, Tosia Zuk, Zosia Kołodziejek, Maja Pawlik, Lena Grell, Julia Jasińska, Julia Celich, Zosia Dobrodziej i Ada Włoch.

Brawo za postawę i walkę do ostatniej piłki.

Galeria:

Dobre wieści z Mistrzostw

29.03.2022 12:24

W niedzielę 27 marca w Policach odbył się kolejny turniej w ramach rozgrywek Zachodniopomorskiej Ligi Minisiatkówki ZZPS Kinder Joy of Moving w kategorii czwórek dziewcząt rocznik 2009. Świetnie spisały się uczennice SP 48 klasy sportowej 7c , które po trzech turniejach zajmują 2 i 3 miejscu w województwie. Gratulacje dla całej reprezentacji.

Skład drużyn:

I zespół: Maja Wysocka, Marta Tomaszewska, Malina Hrycan i Maja Liszewska.

II zespół: Weronika Laskowska, Nina Baryłowicz, Lila Mielewczyk-Paczkowska, Michel Korwell i Waleria Kozenko.

Trener: Małgorzata Wrońska

Kolejny turniej w tej kategorii 23.04.2022 w Goleniowie. Trzymajcie za nas kciuki!