• Turniej piłki nożnej z okazji Dnia Dziecka.

• 24.05.2018 09:16
        •

27.05.2018r. odbędzie się na naszym Orliku
          Turniej piłki nożnej z okazji Dnia Dziecka.
          Turniej rozpoczyna się o godzinie 11.00 i potrwa do około godziny 16.00. Gramy w dwóch grupach wiekowych klasy 1-3 oraz 4-6. Zespoły grają po siedmiu zawodników (bramkarz i sześciu w polu.) Mecze będą trwały 12 minut bez przerwy. Gramy każdy z każdym.

Orlik będzie zamknięty
          z powodu urlopu wypoczynkowego animatora.

• 08.09.2017 11:32

• W dniach 18,21,22,23,25 i 28.09.2017r.
          Orlik będzie zamknięty z powodu urlopu animatora.
          Za utrudnienia przepraszamy animatorzy.
        • więcej
        • Turniej piłki nożnej klas jeden-cztery

• 12.06.2017 16:23
        • 04.06.2017 roku odbył się na naszym Orliku turniej piłki nożnej klas jeden-cztery. Mimo nie sprzyjającej pogody i padającego deszczu drużyny pokazały wolę walki i zaangażowanie. W wyniku rozegranych spotkań pierwsze miejsce zajęła drużyna Pogodna Pogoń, drugie miejsce Francuziki , trzecie miejsce FC Pogodno, czwarte miejsce zajęły AC Pajace, piąte miejsce Diabły z trójki. Najlepszym zawodnikiem turnieju​ został Wymysłowski Łukasz, najlepszym strzelcem Rudziński Przemysław, natomiast najlepszym bramkarzem Rosa Szymon. Pierwsze trzy drużyny otrzymały medale za zajęte miejsca, złoty, srebrny i brązowy. Drużyny z czwartego i piątego miejsca po bidonie. Dziekujemy wszystkim dzieciom za udział i sportową walkę .Rodzicom za doping i wspieranie swoich dzieci mimo nie sprzyjającej aury. Pozdrawiamy animatorzy.