• Turniej piłki nożnej z okazji Dnia Dziecka

• 11.05.2017 19:26
        • 04.06.2017r.odbędzie się turniej piłki nożnej klas 1-3
          z okazji Dnia Dziecka.
          Turniej rozegrany zostanie w godzinach 12-16.Gramy jedną połowę po dziesięć minut. Drużyny grają w składach bramkarz plus sześciu zawodników w polu.Prosimy by każdy zespół miał opiekuna(opiekunów),co pozwoli na sprawniejsze rozegranie turnieju.
          Zgłoszenia zespołów na kartkach wraz z nazwiskiem opiekuna prosimy dostarczać do animatorów na Orliku do 31.05.2017.
          Zapraszamy serdecznie Animatorzy.
        • Uwaga!

• 29.04.2017 23:06

• W dniach 30.04-03.05.2017r. Orlik będzie zamknięty.
          Za utrudnienia przepraszamy.
          Animatorzy.
        • Turniej piłki nożnej

• 11.04.2017 20:17
        • 09.04.2017r. na naszym Orliku odbył się turniej piłki nożnej. W turnieju wzięło udział siedem drużyn.Turniej został rozegrany każdy z każdym. Tak więc odbyło się 21 meczy. Turniej rozpoczęliśmy o godzinie 11.00, a zakończyliśmy 16.40. W wyniku sportowej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła Pogoń 2006, drugie UKS Tiger, trzecie Czaraby Pomorzany (zaproszony zespół z Pomorzan), czwarte SC Pogoń Pogodno, piąte Pazdany, szóste Francuziki, siódme Diabły z trojki.Pierwsze trzy zespoły otrzymały medale a cztery kolejne pamiątkowe notatniki i smycze. Były też nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem uznany został Jóźwiak Maksymilian, najlepszym rozgrywającym Wołoszyński Dawid, najlepszym obrońcą Nadolny Dawid, najlepszym bramkarzem został Kamiński Bartek, królem strzelców został Boratyński Michał, odkryciem turnieju Bienczak Kacper. Wymienieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary i piłki oraz pamiątkowe dyplomy. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek.
        • Zmiana godzin otwarcia Orlika

• 25.04.2017 23:15

• Z dniem 01.04.2017 Orlik przy Szkole Podstawowej nr 48
          będzie otwarty:
          poniedziałek w godzinach 17-21,
          wtorek i środę w godzinach 16-20,
          w czwartek i piątek 17-21
          sobotę i niedzielę w godzinach 10-20.
          Nowe godziny obowiązują do 30.09.2017r.

Zapraszamy do korzystania z obiektu.Animatorzy
        • Relacja z turniej piłki nożnej

• 04.10.2016 19:50
        • W dniu 02.10.2016r. o godz 12.00 rozpoczął się turniej w którym wzięło udział sześć drużyn:1)Czaraby-to zaproszony przez nas zespół mistrz Pomorzan, 2) Pazdany z Pogodna, 3) Pogoń 2006, 4) Pogoń Pogodno, 5)AC Pajace z Pogodna,6)FC Pogodno.Turniej był rozgrywany każdy z każdym po dwanaście minut bez przerw. Na boisku było dużo emocji i walki o każdą piłkę. Z trybun gorąco dopingowali licznie zebrani rodzice. Pogoda nam sprzyjała do zakończenia turnieju. W wyniku rozegranych meczy pierwsze miejsce zajęły Pazdany, drugie Pogoń Pogodno, trzecie Pogoń 2006, czwarte Czaraby z Pomorza, piąte FC Pogodno i szóste AC Pajace. Nagrody indywidualne w postaci pucharu i pamiątkowego dyplomu otrzymali: najlepszy obrońca- Manuszak Filip, najlepszy bramkarz- Bramemm Szymon, król strzelców z 9 bramkami- Rynkiewicz Amadeusz. Za najlepszego zawodnika uznano Maksymiliana Janika, natomiast najlepszym rozgrywającym okazał się Jan Kowalski. Trzy pierwsze drużyny otrzymały medale i pamiątkowe  dyplomy. Drużyny z miejsc 4-6 pamiątkowe smycze na klucze. Po wręczeniu  nagród wszystkich uczestników czekał  słodki poczęstunek. Na koniec pamiątkowe  zdjęcie i w miłej  atmosferze uczestnicy rozjechali się do domów.