• Warsztaty dla uczniów i rodziców

• 26.10.2022 15:24
      • Przekazujemy informację:
        "W związku ze stale narastającą potrzebą wsparcia psychologicznego dzieci, młodzieży i ich rodziców, przedstawiamy Państwu ofertę dwóch form zajęć: 1.      warsztatów psychologicznych dla uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej, skoncentrowanych na poprawie ich funkcjonowania społeczno – emocjonalnego, budowaniu poczucia własnej wartości oraz radzeniu sobie ze stresem. Zajęcia będą prowadzone przez psychologa dziecięcego, a nadzór merytoryczny nad nimi będzie pełniła psycholog i psychoterapeutka poznawczo – behawioralna: dr Magdalena Chęć. 2.      warsztatów rozwijających umiejętności rodzicielskie i komunikację w rodzinie dla rodziców uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej. Zajęcia prowadzone będą przez dwóch psychologów, a nadzór nad nimi obejmie psycholog i psychoterapeutka poznawczo – behawioralna: dr Sylwia Michałowska. Szczegóły dotyczące programu, terminów, miejsca zajęć i form płatności znajdują się w załączonych ulotkach."
        Warsztaty_dla_uczniow_klas_7-8.pdf
        Warsztaty__dla_Rodzicow.pdf