• Projekty edukacyjne

Realizujemy projekty edukacyjne:

• Międzynarodowy Projekt Edukacyjny “Wirtualne podróże” Patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki (09.2023 r. - 06.2024 r.)
          • Ogólnopolski Program “Uczymy dzieci programować” (04.09.2023 r. - 31.01.2024 r.).
          • Lepsza Szkoła - Wielki Sprawdzian – sprawdzanie wiedzy i umiejętności uczniów korzystających z podręcznika GWO/cała Polska
          • Program “Wspomaganie rozwoju mowy dzieci w wieku przedszkolnym” - cały rok
          • Projekt ogólnopolski “Mały Miś” - cały rok
          • Projekt ogólnopolski “Gang mocniaków” - cały rok
          • Program “Edukacja czytelnicza w grupie dzieci 6-letnich" - całyrok
          • Program edukacyjny “Fonolandia” - wprowadzenie dzieci w świat mediów cyfrowych - cały rok
          • Program “Bezpieczny dzieciak” - cały rok
          • INO czyli podstawy marszu na orientację - projekt edukacyjny (4 godziny w terenie)
          • Lepsza szkoła - badanie przyrostu wiedzy, diagnozowanie uczniów klas 4-8 z matematyki (diagnoza wstępna, śródroczna i końcowa)
          • Opracowanie przewodnika po Szczecinie w języku angielskim (projekt realizowany z klasą 7b w październiku 2023 r.)
          • Akcja: Kartka świąteczna dla seniora
          • Projekty przygotowane przez Uniwersytet Dzieci (cykl zajęć wychowawczych)
          • Projekt Straży Pożarnej w Szczecinie OGNIK (bezpieczeństwo, poznanie pracy strażaka i sprzętu strażackiego - Ogólnopolski Rządowy Program Edukacji dla Bezpieczeństwa (październik - listopad 2023 r. )
          • Infoprogmatyk – autorski program edukacji matematyczno-informatycznej dla klas I-III
          • CEO - Ogólnopolski Projekt Edukacyjny SZKOŁA DEMOKRACJI
          • Filmeko – projekt pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Klimatu i Środowiska
          • “Trzymaj formę”
          • Projekt ogólnopolski organizowany przez Fundację Uniwersytet dla Dzieci “Sztuka. Skąd artyści czerpią inspirację” do 13 czerwca 2024 r.
          • II Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich GRYF 2023
          • Koncert Kolęd
          • Koncert Patriotyczny w DK Krzemień
          • Koncert Galowy ZPiT Szczecinianie oraz uczniów Szkolnego ZPiT w Operze na Zamku