Nawigacja

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Uczniowie prowadzą zebranie...

  11 stycznia 2018r. uczniowie klasy 3e prowadzili zebranie śródroczne dla swoich rodziców wcielając się w rolę wychowawcy. Omówili wszystkie klasowe przedsięwzięcia. Wspominali wyjścia, wycieczki, imprezy itp. Pochwalili się sukcesami, ale mówili także o kłopotach. Przedstawili sytuację dydaktyczną i wychowawczą, nie zapominając o zachowaniu. Rozdali karty śródrocznych ocen opisowych swoim rodzicom. Przytaczali także zasady bezpieczeństwa dotyczące ferii zimowych. Odczytywali plany na drugi semestr. Przeprowadzili głosowanie dotyczące Zielonki.  Dziękowali Rodzicom za ich pomoc i wsparcie w codziennych zmaganiach. Na koniec odczytali apel do rodziców według Janusza Korczaka oraz zaśpiewali Dobosza. Z okazji wygranego Przeglądu Misteriów Bożonarodzeniowych otrzymali mnóstwo słodyczy oraz super zestaw do karaoke.

  Spisali się na medal.

  Galeria

 • BRAWO III E!!!!

   

  Klasa 3e zdobyła tytuł laureata w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Misteriów Bożonarodzeniowych w Kamieniu Pomorskim. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie wcielając się w role diabłów i aniołów. Pokazali innym, że warto być dobrym, bo dobro zawsze wygrywa. Przedstawienie pt. "Gdy Boże Narodzenie się zbliżało odniosło wielki sukces". Gratulacje składają organizatorki M. Bortnik, B. Nowak

  Galeria

 • Podsumowanie I półrocza w I b

  9 stycznia 2018 r. w klasie I b odbyło się uroczyste podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2017/2018. Z tej okazji, uczniowie  przygotowali dla Rodziców przedstawienie „Noworoczni goście”, w którym klasowe wróżki przedstawiły dwunastu sylwestrowych braci, a Rodzice wspaniale włączyli się do wspólnego śpiewania. Po przedstawieniu, dzieci zapoznały Rodziców z najważniejszymi wydarzeniami z życia klasy i przedstawiły sukcesy koleżanek i kolegów.

           To było bardzo miłe, pełne wzruszeń, wspólne zebranie. Dzieci spisały się SUPER!

  Galeria

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Zastępstwa zostały zaktualizowane
 • Dziękujemy!

  Serdeczne podziękowania dla Państwa Magdaleny  i Kamila Wollszleger- rodziców uczennicy klasy 3d, za podarowanie wspaniałych gier planszowych, które umilają naszym uczniom czas na przerwach. Wspaniałe świąteczne prezenty. 

  Dziękujemy.

  Galeria

 • Świąteczne kodowanie w świetlicy

  Wokół wszyscy przygotowują się do Świąt.

  W każdym zakątku naszej szkoły widać ,że Święta tuż tuż.

         Dzieci uczęszczające do świetlicy  odkrywały symbole Bożego Narodzenia ukryte w kodach. Podczas kodowania ćwiczyły umiejętność  skupienia uwagi, cierpliwość i dokładne kolorowanie. Wydawałoby się proste, ale pierwsze próby sprawiły odrobinkę kłopotów. Świetnie się bawiliśmy ,a zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem.

  Dorota Dybińska

  Galeria

 • Warsztaty decoupage w świetlicy szkolnej

  W grudniu  odbyły się w świetlicy szkolnej  cykliczne już warsztaty ze zdobienia bombek techniką „decoupage”. Uczestnicy jak zawsze z wielkim zaangażowaniem podeszli do zadania. Powstały przepiękne bombki – małe dzieła sztuki. Będą one z pewnością stanowiły nieprzeciętną ozdobę bożonarodzeniowych choinek albo staną się nietuzinkowym prezentem dla najbliższych.

  Dorota Dybińska, Karolina Mularczyk

  Galeria

 • Z wizytą w Domu Seniora

          Niecodzienne spotkanie miało miejsce 21 grudnia 2017r.w południe, kiedy odwiedziliśmy Seniorów w Domu Pomocy Dziennej znajdującym się przy ul. Królowej Jadwigi w Szczecinie. Pojechaliśmy z przedstawieniem  przygotowanym z okazji Świąt Bożego Narodzenia i chcieliśmy podzielić się z Seniorami niezwykłą magią świąteczną.

  Uczennice klasy 6e Julia Bandrowska i Klara Borkowska napisały scenariusz  inscenizacji pt. ,,Mała pomyłka”, który wprowadził wszystkich w cudowną, świąteczną atmosferę. Później śpiewaliśmy piosenki i pastorałki, a Hanna Babińska grała na skrzypcach kolędę ,,Lulajże, Jezuniu…”.

  Po  występie złożyliśmy naszym widzom Życzenia Świątecznie i Noworoczne oraz wręczyliśmy Szanownym Seniorom piękne upominki i karty z życzeniami, które wykonały dzieci z Klubu ,, Wiewiórka” pod opieką p. Doroty Dybińskiej, której składamy serdeczne podziękowania.

  Wyjście w ramach Dni Ciepła Rodzinnego Iskierki Radości dostarczyło wszystkim wielu niezapomnianych przeżyć i wzruszeń.

        Z pewnością jeszcze niejeden raz zawitamy w gościnnych progach Domu Seniora.

   

  Członkowie Koła PCK

  Galeria

 • Świątecznie, nastrojowo w I b

  21 grudnia uczniowie kl. I b wykonywali pod kierunkiem p. Magdy Petri, mamy Julii, stroiki bożonarodzeniowe. Twórczym zajęciom towarzyszył świąteczny nastrój. Dzieci śpiewając kolędy, zrobiły piękne stroiki, którymi ozdobią swoje mieszkania.

  Bardzo dziękujemy p. Magdzie i p. Kasi, za wspaniałe zajęcia i mile spędzony z nami czas.

   

  Pani Dyrektor, wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, koleżankom i kolegom  z innych klas, zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia

  życzą uczniowie klasy I b z wychowawczynią.

  Galeria

 • Apel podsumowujący sukcesy naszych uczniów

   

  20 grudnia 2017r. odbył się apel podsumowujący dotychczasowe sukcesy naszych uczniów. Cieszymy się, że nadal utrzymujemy wysoki poziom i lokaty w konkursach szkolnych i międzyszkolnych.

  Galeria

 • WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI!

  W  WIELKIM finale XIX Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej

  NASZA ŚPIEWAJACA REPREZENTACJA

  ZAJĘŁA I MIEJSCE.

  Relacja niebawem! 

  Brawo! Gratulujemy i cieszymy się kolejnym sukcesem.

 • Spotkanie wigilijne pierwszaków z „a”

  We wtorek 19 grudnia odwiedziliśmy Teatr Rozmaitości „Gwitajcie”. Obejrzeliśmy przedstawienie pt. „Zimowa opowieść choinkowa”. Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia szły już pełną parą. Ubrana choinka, udekorowany pokój, przygotowany wigilijny stół, smakowite zapachy z kuchni, kolorowe paczki pod drzewkiem... Nagle pojawił się obcy, Jamajczyk, któremu było ciągle zimno i nie znał ani jednej kolędy. Trzeba mu było pokazać polskie tradycje i obrzędy i pomóc wrócić do domu. Ale to już była rola świętego Mikołaja. Koniec przedstawienia był dla nas najmilszy – okazało się, że Mikołaj miał dla nas pełen wór prezentów. Tym bardziej świetnie się bawiliśmy.

  Galeria

 • Góra Srebra 2017

      Kolejny raz nasza szkoła wzięła udział w akcji ,,Góra Srebra” zorganizowanej przez Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża.

  Przez miesiąc dzieci zbierały do klasowych skarbonek przygotowanych przez członków Koła PCK ,,srebrne” monety 10, 20, 50 – groszowe, choć można było wpłacać pieniądze o innych nominałach, z czego dzieci, nauczyciele i rodzice oraz dziadkowie chętnie korzystali.

  W klasach  1 -3 w spontanicznych zbiórkach uzyskano 122 zł, natomiast starszym uczniom z klas 4 – 6 zaproponowano formę konkursu, w wyniku którego uzyskano  908,80 zł.

  Nagrodzone klasy to :

  I miejsce    - klasa  6d – 260,00  zł, wychowawca p. Małgorzata Roszak

   

  II miejsce  -  klasa  4c  - 202,85 zł, wychowawca  p. Aleksandra Mucha

   

  III miejsce  - klasa 4b  - 123,20 zł, wychowawca p. Katarzyna Zdobylak-

                                                                                       Depa

  Wyróżnienie – klasa 5a  - 110 zł,  wychowawca p. Małgorzata Wrońska

   

  Zebrane środki finansowe pomogą w realizacji działań pomocowych dla rodzin    potrzebujących pomocy, takich jak dofinansowanie do zakupów świątecznych czy wypoczynek zimowy dla dzieci.

  Wyniki Rejonowe Konkursu ,,Góra Srebra” zostaną ogłoszone w styczniu 2018 roku.

   

                        Za owocną współpracę z Wychowawcami klas serdecznie dziękują koordynatorki akcji -  Zenona Mazur i Dorota Dybińska.

   

  Galeria

   

 • V MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SINGLI SIATKARSKICH – WIELKIE STARCIE SIATKAREK Z SP 48 i SP 11 ORAZ ZABAWY MIKOŁAJKOWE SIATKAREK Z KLAS III

  W poniedziałek 18 grudnia odbył się w naszej szkole V Mikołajkowy Turniej „Singli Siatkarskich” w kategorii klas IV. W tym roku została zmieniona formuła turnieju, rywalizowały ze sobą dwie szczecińskie klasy sportowe -  z SP 11 klasa 4a oraz z SP 48 siatkarki z klasy 4a.
  Na naszej maleńkiej „hali” rozegrano 84 meczy, do półfinałów  zakwalifikowały się dwie zawodniczki SP 48 (Julia Tomaszewska i Julia Szymczak) oraz  z SP 11 (Handzlik i Przybylska). Ostatecznie wyłoniono indywidualnych zwycięzców turnieju i klasyfikację generalną szkół. 

  152pkt : 134 pkt  dla SP 48

  1 miejsce            Handzlik (SP 11) - 24pkt
  2 miejsce            Przybylska (SP 11) – 23 pkt
  3 miejsce            Tomaszewska J. (SP 48) – 22pkt
  4 miejsce            Szymczak J. (SP 48) – 21pkt
  5 miejsce            Sikorska M. (SP 48) -20pkt

  6 miejsce            Brych (SP 11) – 19pkt
  7 miejsce            Otto (SP 11) – 18pkt
  8 miejsce            Granat A. (SP 48) – 17pkt
  9 miejsce            Wilanowska Z. (SP 48) – 16pkt
  10 miejsce          Łabuć Z. (SP 48) – 15pkt
  11. miejsce         Stefańska M. (SP 48) – 14pkt
  12 miejsce          Miler M. (SP 48) – 13pkt
  13 miejsce          Malinowska (SP 11) – 12pkt
  14 miejsce          Poletajew (SP 11) – 11pkt
  15 miejsce          Sztylka (SP 11) – 10pkt
  16 miejsce          Janczak (SP 11) – 9pkt
  17 miejsce          Hudziak (SP 11) – 8pkt
  18 miejsce          Piskorowska H. (SP 48) – 7pkt
  19. miejsce         Dąbkiewicz A. (SP 48) – 6pkt
  20 miejsce          Woźniak (SP 11) – 5pkt
  21miejsce           Gromek (SP 11) – 4pkt
  22 miejsce          Majewska/Szul (SP 11) – 3pkt
  23 miejsce          Moszczyńska (SP 11) – 2pkt
  24 miejsce          Tomczyńska  N. (SP 48) – 1 pkt

  Zaraz po turnieju odbyły się zabawy mikołajkowe siatkarek z klas III, które systematycznie uczestniczyły w SKS-ach od września do grudnia 2017. Dziękujemy siatkarką z 5a, które brały udział w organizacji turnieju i zabaw mikołajkowych dla dzieci oraz rodzicom z klasy 4a za zorganizowanie pysznego poczęstunku dla uczestników turnieju.

  Sekcja Siatkówki Dziewcząt

  Galeria

 • Brawo Hania!

  Cieszymy sie z sukcesu Hani Budzkowskiej z klasy 4d, która zajęła I miejsce w Mikołajkowych Mistrzostwach Polski w BRAZYLIJSKIM JIU JITSU dla dzieci i młodzieży. Gratulujemy i zyczymy Hani dalszych sukcesów!

 • Życzymy powodzenia naszym szkolnym artystom!

  Nasza szkolna reprezentacja już w środę będzie brała udział w wielkim finale XIX Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej, do którego w etapie rejonowym zakwalifikowała się z I miejsca!!!

  Trzymamy kciuki, a młodym artystom życzymy powodzenia!

 • Medalowa passa naszej uczennicy - zawodniczki karate -  Emilki Borysiak.

  Emilia Borysiak,  uczennica  klasy 6a od początku sezonu startowego ( październik 2017) czyli przez ostatnie trzy miesiące zdobyła już 10 medali w karate na różnych zawodach ogólnopolskich i europejskich!

  Październik to SREBRO w kata drużynowym na Polish Open oraz SREBRO w kumite indywidualnym -50kg 12-13 lat i BRĄZ w open 12-13 lat na Pomeranii Cup."

  W listopadzie Emilka przywiozła z Czech SREBRO z Mistrzostw Europy w kumite drużynowym oraz trzy medale z Grand Prix Karate WKF (ZŁOTO w kumite indywidualnym młodziczki 12-13 -50kg, BRĄZ w kumite indywidualnym młodziczki 12-13 open i BRĄZ w kata drużynowym).

  Grudzień -  3 ZŁOTE MEDALE!!! (w kumite indywidualnym młodziczek, kata indywidualnym młodziczek oraz kata drużynowym) na ogólnopolskim turnieju karate Samuraj Cup o Puchar Prezydenta Miasta Szczecina, uzyskując tym samym tytuł najlepszej zawodniczki turnieju.

  Emilko, serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych medali!

     

 • Sukces Zuzi z I b

  14 grudnia 2017 r. w Muzeum Narodowym w Szczecinie, odbyło się podsumowanie V edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Najciekawszy list do św. Mikołaja”. W konkursie tym uczennica klasy I b Zuzia Krawiec otrzymała wyróżnienie!

           Jest to duży sukces, bowiem na konkurs wpłynęło 150 prac! Na wystawie pokonkursowej, możemy zobaczyć wszystkie nadesłane prace, wśród nich piękne prace Natalki Gotłas i Grzesia Kaczmarka.

           Serdecznie gratulujemy Zuzi, Natalce i Grzesiowi i życzymy dalszych sukcesów!

  Galeria

 • „ Z DOBREM CI DO TWARZY” AKCJA CHARYTATYWNA

         Święta to szczególny czas: otrzymywania i dawania. Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców i uczniów do włączenia się w świąteczną akcję pamiętając, że nawet małym gestem można sprawić innej osobie radość,  a zjednoczeni możemy jeszcze więcej. Przygotujcie paczkę  świąteczną dla wychowanków  Domu Dziecka , którzy czekają na prezenty.  Mogą to być słodkości, drobne upominki. Przekażcie paczki wychowawcom klas. Na paczki czekamy do 19.12. 2017r. Chętni rodzice, którzy chcą przygotować  paczkę indywidualnie proszeni są o kontakt z s. Margarettą.

  Liczymy na Was  s. Margaretta, D. Dybińska, Z. Mazur.

strona: