• MISTRZOSTWA SZCZECINA W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW  KL.IV  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w roku szkol.2018/2019
      • MISTRZOSTWA SZCZECINA W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KL.IV SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w roku szkol.2018/2019

• 10.06.2019 14:00
      • W marcu nadszedł czas powołań najmłodszych piłkarzy do Reprezentacji Szkoły w roku szkol.2018/2019

I tak oto, do reprezentacji zakwalifikowali się :

1. SZELĄGIEWICZ MARCIN – bramkarz  kl. IV D
        2. SOKOLIŃSKI CYPRIAN – kapitan kl. IV c
        3. DZIEMECKI SZYMON – kl. IV e
        4. MAŁEK TYMOTEUSZ – kl. IV c
        5. PICHETA ALEKSANDER – kl. III a
        6. WYMYSLOWSKI ŁUKASZ – kl. IV e
        7. WYMYSŁOWSKI MATEUSZ – kl. IV e
        8. RADOMSKI KACPER – kl. IV c
        9. PRZEWORSKI JAKUB – kl. IV e
        10. WECZER ADAM/ LIBERA PRZEMYSŁAW – kl. III b

Reprezentacja trafiła do grupy  I  , mając do pokonania :

SP 1, SP 8, SP 35, SP 45 , SP 51 (POGOŃ ), SP69 II ( ARKONIA )

Mecze w grupie poszły całkiem gładko, bez większych problemów, aczkolwiek jak to w sporcie emocji i stresu nie było mało. Najbardziej ucieszył nas wszystkich wygrany mecz z odwiecznym naszym rywalem SP51 (POGOŃ )4 : 2 Ale to wszystko sprawiło, że  Awans do Półfinału smakował jeszcze bardziej !!!! I Tak 5 czerwca w wielkim upale trzeba było stanąć oko w oko z kolejnymi drużynami :   SP 69 I, SP 74 , SP 14  , które podobnie jak my za cel stawiały sobie Awans do Finałowej Czwórki Mistrzostw Szczecina. Na tym etapie łatwych spotkań już nie było, walka toczyła się na każdym skrawku boiska, by mieć na swoim koncie jak najwięcej zwycięstw , strzelonych i jak najmniej straconych bramek, bo to wszystko mogło decydować o Awansie. I tak też się stało , o Naszym Awansie do Finałowej Czwórki zadecydowały właśnie bramki.  Drużyna zasługuje na największe słowa uznania, bo grała i walczyła dzielnie do ostatniego gwizdka, przechodząc do historii szkoły , bo pierwszy raz najmłodsza ekipa doszła do Finału Mistrzostw Szczecina.

11 czerwca 2019 o godz. 13.00 w SP 69 Wielki Finał ! ! !  Trzymajcie za tych chłopaków kciuki , ja jako Trener wierzę , że zrobią nam sporą niespodziankę : )