• XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju Mini siatkówki w kategorii dwójek dziewcząt

• 29.11.2019 08:40
      • 27 listopada w naszej, nowej hali odbyły się pierwsze prestiżowe zawody sportowe -  XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju Mini siatkówki w kategorii dwójek dziewcząt.  Przez sześć godzin rywalizowały zespoły z zaprzyjaźnionych szkół i klubów z województwa zachodniopomorskiego: Kołobrzegu, Gryfic, Koszalina i Szczecina (24 zespoły). Dziewczęta oprócz gry mogły w wolnym czasie  zwiedzać szkołę i obejrzeć bliżej nowy obiekt sportowy. Organizację turnieju wspierał Klub Sportowy Chemik Police, Urząd Miasta Szczecin, Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej, Rada Rodziców SP 48, UKS Pogodno oraz UKS Pomorzanie. Dzięki hojnym sponsorom wszystkie zawodniczki otrzymały medale, słodkie upominki i ciepły posiłek w postaci pysznych naleśników, zwycięskie zespoły odebrały puchary, statuetki i nagrody rzeczowe. W finałowym meczu turnieju spotkały się zespoły z Koszalina i Kołobrzegu, bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki z Kołobrzegu wygrywając  25:13. Na trzecim miejscu uplasował się nasz zespół w składzie: Maja Wysocka i Gabriela Reczko. Gratulujemy!!!
        W ceremonii zakończenia turnieju i rozdania nagród uczestniczyli znakomici goście z KS Chemik Police: Pan Paweł Frankowski – prezes klubu, Pan Radosław Anioł – Dyrektor zarządzający oraz zawodniczka Ania Łozowska. Turniej zakończyła pani dyrektor Iwona Górska zapraszając na kolejną edycję za rok.

W opinii trenerów i dzieci nowo otwarta hala zrobiła bardzo dobre wrażenie, wszyscy nam zazdroszczą tak pięknego obiektuJ

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

1. AMPS KOŁOBRZEG I

2. SP 18 KOSZALIN II

3. SP 48 UKS POGODNO-POMORZANIE SZCZECIN I (G. Reczko, M. Wysocka)

4. SP 48 UKS POGODNO POMORZANIE SZCZECIN IV (M. Kystosiak, M. Hrycan)

5. SMS SP 3 PLAS GRYFICE I

6. SP 48 UKS POGODNO POMORZANIE SZCZECIN VI (I. Rygusiak, W. Laskowska)

7. SP 48 UKS POGODNO POMORZANIE SZCZECIN II (M. Tomaszewska, H. Narkiewicz)

8. SP 48 UKS POGODNO POMORZANIE SZCZECIN III (M. Liszewska, A. Mianowska)

9. SP 48 UKS POGODNO POMORZANIE SZCZECIN V (J. Jasiek, J. Świderska)

10. SP 71 UKS VOLLEY SZCZECIN II