• Awans z 1 m-sca do Półfinału Mistrzostw Szczecina

• 26.10.2023 10:30
      • MISTRZOSTWA SZCZECINA W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w roku szkol.2023/2024

Zakończył się właśnie sezon jesiennych rozgrywek piłki nożnej chłopców klas V-VI w ramach Mistrzostw Szczecina Szkół Podstawowych, klas VII-VIII jeszcze trwają i dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe, więc trzymamy kciuki za naszych „ seniorów” : ))) Dwie nasze reprezentacje klas V i VI trafiły razem do jednej grupy, gdzie miały do pokonania następujących rywali : SP 14 , SP 35 , SP 46 . Chłopcy z klasy V zakończyli w tym roku rozgrywki na etapie grupowym, natomiast reprezentacja kl.VI awansowała do Ćwierćfinału. Na tym etapie do reprezentacji dołączył zawodnik z klasy Va KROEMER ERYK. W Ćwierćfinale przyszło nam się zmierzyć z reprezentacjami z : SP 7, SP 8, SP 33, SP 55, CKS I. Tutaj rywale byli już bardziej wymagający, ale nasi dzielni młodzi adepci piłki nożnej poradzili sobie z nimi nie odnosząc w pięciu meczach żadnej porażki, uzyskując tym jednocześnie Awans z 1 m-sca do Półfinału Mistrzostw Szczecina , który odbędzie się wiosną 2024. Do tego czasu czeka nas ciężka praca na treningach oraz na obozie zimowym , aby móc uzyskać upragniony tytuł Mistrza Szczecina : ))) Jako opiekun Drużyny dodam, że jestem dumna ze swoich podopiecznych, że ich gra i postawa na boisku zachwyca nie tylko mnie , ale i innych trenerów. Ich umiejętności i mądrość boiskowa jaką prezentują przypomina grę już doświadczonych i ukształtowanych piłkarzy, a to przy ich dalszej ciężkiej i przede wszystkim systematycznej pracy rokuje duże nadzieje , że jest gdzieś wśród nich godny następca naszego wychowanka Radosława Majdana. Trzymam kciuki : )))