• Zapytanie ofertowe

• 05.07.2022 07:43
      • Zapraszamy do złożenia oferty na dostawę produktów żywnościowych na potrzeby stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej nr 48 w Szczecinie w 2022r. Wartość zamówienia do 130000zł.

Zamawiający:
        Gmina Miasto Szczecin
        Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie
        im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
        ul. Czorsztyńska 35
        tel./fax. (0-91) 48 73 303
        1. Przedmiot zamówienia - dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej nr48 w Szczecinie (szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia należy uzupełnić)

– ZAŁĄCZNIK 1A - grupa PIECZYWO

– ZAŁĄCZNIK 1B - grupa GARMAŻERKA

2. Wymagany termin realizacji zamówienia od 01.09.2022r. do 31.08.2023r.
        3. O udzielenie zamówienia ubiegać się mogą wykonawcy spełniający warunki:
                -      którzy podpiszą klauzurę informacyjną RODO

• posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień;
        • posiadają niezbędną wiedze i doświadczenie oraz potencjał techniczny, a także dysponują osobami zdolnymi do wykonania zamówienia;
        • znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia;
        -       nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia; (Należy uzupełnić oświadczenie     zawarte w załączniku nr 2)
        4. Dostawca ponosi wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty.
        5. Przy wyborze oferty Zamawiający będzie kierował się kryterium najniższej ceny brutto

cena najniższa
           ---------------------------   x 100 pkt. x    znaczenie kryterium 100 %
             cena oferty ocenianej

-      Oferty zostaną ocenione w każdej części oddzielnie.
                -      Zamawiający wybierze najkorzystniejszą ofertę odrębnie w każdej grupie.

6. Okres związania ofertą wynosi 30 dni od daty złożenia oferty.
        7. Oferta wraz z załącznikami winna być napisana w języku polskim, trwałą i czytelną techniką, wypełniona
        i parafowana w całości oraz podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania firmy.
        8. Wykonawca złoży ofertę w zaklejonej kopercie zaadresowanej Szkoła Podstawowa nr 48 ul. Czorsztyńska 35 Zapytanie Ofertowe.
        9. Termin składania ofert upływa dnia 18.07.2022r. godz. 09.50, w siedzibie szkoły przy ul. Czorsztyńskiej 35 w pok. 10.
        10.  Otwarcie ofert nastąpi w dniu 18.07.2022r. godz. 10.00, w siedzibie szkoły przy ul. Czorsztyńskiej 35 w pok. 10.
        11. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta odpowiada zasadom określonym w niniejszym zapytaniu ofertowym oraz zostanie uznana za najkorzystniejszą w danej grupie.
        12. Zamawiający powiadomi o wyniku postępowania na stronie internetowej szkoły.
        13. Informację o terminie i miejscu podpisania umowy zostanie przekazana telefonicznie Wykonawcy, którego ofertę wybrano.
        14. Przed podpisaniem umowy Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą zobowiązany jest dostarczyć kopię aktualnego odpisu decyzji Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej o dopuszczenie środka transportu, w którym przewożona jest żywność.
        15. Zamawiający nie przewiduje waloryzacji cen w trakcie realizacji umowy.
        16. Podanie ilości towarów są szacunkowe i mogą ulec zmianie w trakcie realizacji zamówienia.
        17. Terminy dostaw i ilości każdorazowo w zamówieniach doręczone do wykonawcy za pomocą faxu, telefonicznie lub mailowo.
        18. Osobą uprawnioną do kontaktu jest Alina Jakubowska tel. (91) 48 73 303 w godz. 8.00-14.00 lub tel. 695 824 240.
        19. Forma płatności przelew 21dni od daty otrzymania faktury.
        20. Zamawiający wymaga, aby zamówiony towar był pełnowartościowy świeży miał minimalny okres przydatności do spożycia zgodny z terminem określonym przez producentów poszczególnych produktów żywnościowych. Zamawiający zastrzega sobie zwrot lub wymianę towaru w przypadku stwierdzenia złej jakości na koszt wykonawcy.

Wykaz załączników:
        1. Formularz cenowy
        2. Oświadczenie
        3. Klauzura informacyjna RODO
        4. Aktualny odpis z właściwego rejestru lub aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności  gospodarczej potwierdzające dopuszczenie wykonawcy do obrotu prawnego w zakresie objętym zamówienie, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.

zalacznik_1A.pdf
        zalacznik_1B.pdf