• I Międzyszkolny Konkurs na Najlepszy Historyczny Fotomontaż „COFNĄĆ SIĘ W CZASIE…”

• 09.11.2022 17:23
      • 1. Organizatorem konkursu „COFNĄĆ SIĘ W CZASIE…” (dalej „Konkurs”) jest Szkoła Podstawowa nr 48 im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Szczecinie ul. Czorsztyńska 35 71-201 Szczecin, reprezentowana przez mgr Annę Rakowską- Dyrektor Szkoły.
        2. Konkurs adresowany jest do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych z terenu Szczecina (dalej „Uczestnik”).
        3. Konkurs objęty jest Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Szczecin.
        4. Konkurs objęty patronatem Instytutu Historycznego Uniwersytetu Szczecińskiego.
        5. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zaakceptowanie Regulaminu Konkursu oraz przesłanie na adres mailowy kperlowski@sp48szczecin.edu.pl czytelnie wypełnionych i podpisanych:
         KARTA ZGŁOSZENIA (Zał.1)
         ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH NA POTRZEBY KONKURSU (Zał.2)
        6. W każdej szkole powołany zostaje Szkolny Koordynator Konkursu (dalej Koordynator)
        7. Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie fotomontażu znanego zdjęcia historycznego, do którego poprzez program do obróbki zdjęć zostanie „doklejony” autor pracy i stanie się integralnym elementem pracy (dalej „Fotomontaż”).
         Każdy Uczestnik może zgłosić do Konkursu maksymalnie jeden fotomontaż.
         Fotomontaż musi być wykonany samodzielnie. Musi być pracą autorską.
         Fotomontaż musi być wykonany w orientacji poziomej.
         Praca musi być wykonana w wysokiej jakości, tak by mogła spełniać kryteria druku w formie A3 (DPI min.600)
         Fotomontaż nie może być wcześniej publikowany ani zgłaszany w innych konkursach.
         Na fotomontażu musi być umieszczony autor zdjęcia, zabrania się korzystać z wizerunku osób postronnych.
         Wzięcie udziału w konkursie wiąże się ze zgodą na publikację oraz rozpowszechnianie wizerunku.
         Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie przez Koordynatora na adres kperlowski@sp48szczecin.edu.pl fotomontażu w formacie JPG lub PNG wraz z Załącznikami, o których mowa w punkcie 5. Regulaminu.
         Wykonany fotomontaż wraz z załącznikami Koordynator powinien przesłać na wskazany adres mailowy do dnia 12 grudnia 2022 r. (do końca dnia). W temacie maila należy wpisać Konkurs na Najlepszy Historyczny Fotomontaż.
        8. Zmagania rozgrywane są w dwóch kategoriach
         Klasy 4-6
         Klasy 7-8
        9. Praca przesłana na Konkurs może być bezpłatnie wykorzystanA przez Organizatora w celach związanych z promocją Konkursu i ogłoszeniem jego wyników.
        10. Oceny i wyboru najlepszych prac dokona, powołana przez Organizatora, Komisja Konkursowa (dalej „Komisja”).
        11. Komisja zastrzega sobie prawo do przyznania dodatkowych nagród.
        12. Decyzja Komisji jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.
        13. O wynikach Konkursu Organizator poinformuje drogą mailową. Wyniki zostaną opublikowane również na stronie Szkoły Podstawowej nr 48 https://sp48szczecin.edupage.org/ w zakładce UCZNIOWIE I RODZICE → WYNIKI KONKURSÓW https://sp48szczecin.edupage.org/a/wyniki-konkursow-sukcesy-uczniow
        14. Laureaci Konkursu otrzymają nagrody ufundowane przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 48 w Szczecinie.
        15. Wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas zorganizowanej przez Organizatora Gali.
        16. O miejscu i godzinie Gali Organizator poinformuje w osobnym komunikacie.
        17. Udział w Konkursie wiąże się z akceptacją powyższych warunków.
        18. W czasie trwania Konkursu treść Regulaminu będzie dostępna na stronie Szkoły Podstawowej nr 48 w Szczecinie https://sp48szczecin.edupage.org/?
        19. W sprawach Konkursu prosimy o kontakt z p. Krzysztofem Perłowskim z-ca dyrektora Szkoły Podstawowej nr 48 w Szczecinie.

Kontakt z organizatorem:
        kperlowski@sp48szczecin.edu.pl tel. 91 487 33 03