• Konkurs na Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową

• 06.12.2021 19:57

1. ORGANIZATOR Ewa Terebus  Ewa Mazurkiewicz

2. CELE KONKURSU

• Rozwijanie wyobraźni oraz pobudzenie aktywności twórczej,

• Rozwijanie wrażliwości estetycznej;

• Stworzenie płaszczyzny do prezentacji własnych dokonań twórczych;

• Powrót do tradycji wykonywania kartek bożonarodzeniowych;

• Umożliwienie przedstawienia własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świat Bożego Narodzenia;

TEMATYKA Zadaniem uczestnika jest wykonanie kartki bożonarodzeniowej, której inspiracją mogą być: Wycinanki, stroje ludowe, hafty i inne wyroby, rękodzieła artystycznego, jak również obrzędy.

TECHNIKA Prace konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką z możliwością zastosowania techniki mieszanej, preferowane jest użycie materiałów naturalnych, tj.: drewno, sznurek, suszone owoce, papier, różnego rodzaju ziarna itp.

KATEGORIE WIEKOWE Prace będą oceniane w następujących kategoriach wiekowych:

• Dzieci przedszkolne

• Dzieci szkolne klasy 1-3

• Dzieci szkolne klasy 4-8

TERMINY oddania prac do 21 grudnia. Prace zanosimy do sali 02 do pani Ewy Mazurkiewicz lub   do pani Ewy Terebus w sali 13  .  Rozstrzygnięcia konkursu i ogłoszenie wyników na stronie szkoły  10 stycznia 2022.

Termin wręczenia nagród, prezentacji kartek bożonarodzeniowych – po 10 stycznia  stycznia  2022.

WARUNKI UCZESTNICTWA• Prace należy wykonać ręcznie; • Każdy uczestnik konkursu może wykonać tylko 1 kartkę bożonarodzeniową; • Każda praca musi być opisana metryczką która zawiera: imię i nazwisko uczestnika, klasa  • W konkursie nie będą oceniane prace wykonane w technice komputerowej, pocztówek; Uczestnicy konkursu składając prace wyrażają zgodę na prezentację prac

FORMAT PRAC Maksymalny format prac A4 ( 297 X 210 mm).

Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie przez organizatora materiałów dostarczonych do konkursu do działań informacyjno-promocyjnych.