Nawigacja

Zajęcia pozalekcyjne

Koła zainteresowań

Prowadzący

Nazwa zajęć

dzień tygodnia, godzina, sala

B. Kłosowska

Koło

„Młody szczecinianin”

czwartki, 14.20 sala nr 14

E. Chrzanowska

Koło przyrodnicze

klas trzecich

wtorek, godz.15.20

 sala nr 17

M. Roszak

Koło humanistyczne:

 

klasy 5

piątek, godz.14.30-15.15 sala nr 36

klasy 6

czwartek, godz. 8.00-8.45 sala nr 36

B. Nowak

Poznaję komputerowy świat

piątek 7.10 - 7.55, s. 35-

M. Wrońska

Energetyczna Akademia Siatkówki Dziewcząt klas III 

poniedziałek, 15.20 -16.20, sala gimnastyczna

E. Mazurkiewicz

Koło Plastyczne 

poniedziałek 13. 40 s.04 czwartek - 13.40 s.32

D. Staśkowska

Koło matematyków kl. 4-6

wtorek 14:30, sala nr 29

K. Perłowski

Koło historyczne

czwartek, 15:20

B. Raczkowska

Koło kuchcik

środa, 14:30

B. Raczkowska

Zajęcia socjoterapeutyczne

poniedziałek 14:30 sala 05 wtorek 14:30 sala 05

 piątek 13:40 sala 05

A. Jaworska

zajęcia komputerowe dla klas 1-3

poniedziałek 13:40 - 14.25, sala 34

A. Jaworska

„Młody Webmaster” koło komputerowe dla klas 4-6

poniedziałek 14:25 - 15:10, sala 34

T. Nowak

SKS Piłki Siatkowej Dziewcząt: Klasa 3

Wtorek 16.30-17.30

B. Lipecka

Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej

poniedziałek

10.45-11.30,

11.40- 12.25

R. Kocanowska

Koło hafciarskie

środa 10.45 sala 11 świetlica

Z. Mazur

Koło PCK

piątek, godz. 14.30, s. 31

D. Cisło

Koło przyrodnicze

poniedziałek 14:30 sala 22

J. Bryłka

zajęcia gimnastyczne dla dziewcząt klas 1-3, przebywających w świetlicy szkolnej

środa 10.45-11.30, sala gimnastyki korekcyjnej

J. Bryłka

gimnastyka korekcyjna

wtorek godz. 12.40-13.25, sala gimnastyki korekcyjnej

H. Czernikiewicz

Koło redaktorów

poniedziałki o14.30 w sali 31

E. Bis

KOŁO MŁODEGO POETY KL. II - III

poniedziałek, godz. 9:50, sala nr 02

A. Obst

Koło matematyczne kl. 2

poniedziałek 15.20-16.05 s.14

M. Dobrowolska

Mydło i powidło - bawimy się i tworzymy (dla kl. 1)

środa godz. 16.05

M. Chudzik- Babińska

Bajki, bajeczki- elementy bajkoterapii

wtorek, godz.9.50-10.35, sala 03

E. Nowińska

Koło języka angielskiego  

poniedziałek, 14:30, sala 31

K. Sołtykiewicz

Koło języka angielskiego dla klas 6

Wtorek, 16:05, sala 35

K. Kupińska

Koło języka angielskiego

Poniedziałek, 14:30 , sala 03

K. Zdobylak- Depa

Koło języka angielskiego

Piątek, 8:00, sala 06

K. Łokaj Koło Młodych Recytatorów Wtorek, 14:30, sala 36 lub 34
A. Mucha Koło przygotowujące do Cerftyfikatu Cambribe

wtorek 8:00- 8:45 dla klas 4 i 5

wtorek 8:55- 9:40 dla klas 6

A. Rakowska Mały programista

poniedziałek, 13:40- 14:25

poniedziałek, 15:20- 16:05

M. Pakulska

 

SKS piłka nożna chłopców kl. III

 

 

 

Zajęcia sportowe dla grupy 0A

Zajęcia sportowe dla grupy 0B

 

środa, 12.30- 13:30

środa, 15:15- 16:15

 

 

poniedziałek, 10:45- 11:30

czwartek, 9:40- 10:35