• Podsumowanie pracy SU SP48

• 25.06.2020 23:58
      • Jak wiecie w tym roku szkolnym, nasz samorząd pracował nieco inaczej niż dotychczas. Po pierwsze zmienił się nam opiekun, a po drugie mieliśmy, od dawna niewidziane już w szkole klasy 7. To sprawiło, że ruszyliśmy z całą swoją mocą. Pewnych rzeczy uczyliśmy się na nowo. Musieliśmy poznać naszych nowych opiekunów Panią Agnieszkę Olender oraz Panią Agnieszkę Filipowską. Również pomocny, a wręcz niezastąpiony był znany Nam Pan Krzysztof Perłowski. Bez przygotowania przez Niego sprzętu, wiele imprez mogłoby się nie odbyć. Może nie wszystko udało się w stu procentach, choć staraliśmy się jak mogliśmy. Zawsze można coś poprawić lub zmienić. Pamiętajmy, nie jesteśmy idealni, uczymy się jak wszyscy. Myślimy również, że niektóre poczynania wejdą na stałe do Naszego harmonogramu. Ciężko byłoby to opisywać, w związku z tym postanowiliśmy zebrać, choć trochę naszym poczynań i zadań  (które zapamiętaliśmy J) w jedną prezentację filmową.

Obejrzyjcie, zapraszamy serdecznie:

Filmik - Podsumowanie pracy SU SP48

Dziękujemy wszystkim za współpracę i cierpliwość do Nas w tym roku szkolnym. Pozdrawiamy i życzymy udanego wypoczynku, opiekunowie i uczniowie SU.