• 05.02.2022 20:59
      • Drodzy Uczniowie!

Jak wiecie walentynki wypadają 14 lutego. Jest to czas tuż po feriach, dlatego zapamiętajcie najważniejsze informacje jakie chcemy wam przekazać.

W tym dniu przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Będzie to quiz z zabawami. Ze względu na istniejący stan epidemiczny podzielimy Was na kila grup.

Wszystko odbędzie się online(Teams). Utworzony zostanie zespół “walentynki”.
        Aby wziąć udział w zabawie należy napisać maila do Pani Agnieszki Olender na pocztę służbową (odpowiednio wcześniej) z prośbą o dołączenie do walentynkowego zespołu, podając swoje imię, nazwisko i klasę. Zabawa odbędzie się między lekcjami online – tak jak przerwy w szkole. Spotkania będą krótkie, więc ważne, aby się nie spóźnić.

Przewidziane są nagrody! Zastosujcie się proszę do poniższego harmonogramu:

11:40 – 11:55 – chętne osoby z klasy 4, 5 i 6

12:40 – 12:55 - chętne osoby z klas 7

13:40 – 13:55 – chętne osoby z klas 8

W razie niejasności, można kontaktować się z Panią Agnieszką Olender.

Powodzenia, Samorząd Uczniowski