• Akcja “Pozdrawiajmy się”

• 18.11.2020 21:28
      •

Z racji tego, że listopad jest takim smutnym czasem, spada nam energia do pracy, a jeszcze do tego siedzimy w domach, chcieliśmy wlać w Wasze serca dużą dawkę optymizmu, radości i pogody ducha.

Moi drodzy! Koleżanki i Koledzy!

Napiszcie wiersz, krótki limeryk, w którym motywem przewodnim będzie “pozdrowienie”. Na końcu wiersza napiszcie, do kogo kierujecie pozdrowienia. Mile widziane będą rysunki.  Dla autora najciekawszego tekstu przygotujemy nagrodę w postaci bonu do empiku, a każdy uczestnik dostanie punkty dodatnie z zachowania.

Poezję możecie pisać odręcznie, ozdobić rysunkami, potem zróbcie wyraźne zdjęcie. Możecie też zapisać swoje dzieło w pliku tekstowym. Pamiętajcie o podpisaniu pracy: imię, nazwisko i klasa (abyśmy wiedzieli, kogo nagrodzić ;-). Z waszych prac utworzymy w szkole “drzewko pozdrowień”. Prace prześlijcie na adres: aolender@sp48szczecin.edu.pl lub, w wersji papierowej, przynieście do szkoły (po lekcjach, po godz. 16.00) i wrzućcie do odpowiedniej skrzynki przygotowanej przed wejściem.

Czas, w którym wysyłacie wiersze lub wrzucacie je do skrzynki, to 24 listopada od świtu do zmierzchu 😊

Życzymy miłej zabawy i pogody ducha w tak trudnym czasie dla wszystkich.

Pozdrawiamy, Samorząd Uczniowski.