• Szanowni Państwo,

w związku ze startem rejestracji pragniemy zaprosić Uczniów Szkoły na „Koduj z Gigantami” - bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży, organizowane przez Gigantów Programowania w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej. Motywem przewodnim warsztatów będą szyfry i zagadki.

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz NASK i Prezydent Miasta Szczecin - Piotr Krzystek.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie, w naszej placówce w Szczecinie przy al. Piastów 1.

Dla Uczniów ze Szczecina i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy:

• klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education Edition
          • klasy 4-6: programowanie w Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor
          • klasy 7-8: wstęp do programowania w C#
          • szkoła średnia: wstęp do programowania w C#

Termin warsztatów stacjonarnych to 26-27 lutego.

Bezpłatna rejestracja już trwa na stronie www.kodujzgigantami.pl.