• Szkolny konkurs plastyczny -  „Jajko Wielkanocne”

• 09.03.2021 06:35

Cele konkursu:

- rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci;

- rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi;

- kultywowanie tradycji Świąt Wielkanocnych;

- uwrażliwienie dzieci na potrzeby rówieśników z krajów misyjnych.

1. Organizatorzy: Renata Bidzińska, Marzena Chodyła

2. Adresaci: Konkurs skierowany jest do chętnych dzieci z klas 1-3.

3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie pracy plastycznej zgodnej z jego tematem.

4. Przedmiot konkursu: jajko styropianowe (8 lub 10 cm)  ozdobione dowolną techniką.

5. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.

6. Każda praca musi zawierać czytelną metryczkę: imię i nazwisko dziecka, klasa (zapisane drukowanymi literami) i przymocowane do pracy.

7. Kryteria oceny pracy: pomysłowość i samodzielność.

8. Termin składania prac: 15 marca 2021r. ( do kartonu umieszczonego w świetlicy szkolnej – prace przejdą kwarantannę).

9. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy.

10. Rozstrzygnięcie konkursu: 17 marca 2021r.

11. Prace ocenią niezależne Jury.

12. Prace nie wracają do wykonawców! Będą możliwe do nabycia na stoisku misyjnym w kościele p.w. Św. Krzyża w Szczecinie w dniach 21 i 28 marca po Mszach św. o godz. 11:30, a środki uzyskane z ich sprzedaży przeznaczone zostaną na pomoc dzieciom w Kenii.

13. Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie internetowej naszej szkoły.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I ŻYCZYMY POWODZENIA :D

• "SCI#CODE"

• 11.02.2021 17:43
        • Technikum Informatyczne SCI organizuje już 8. edycję Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "SCI#CODE". W nadchodzącym roku Konkurs skierowany został do uczniów szkół podstawowych (kl. VI-VIII) województwa zachodniopomorskiego.

Celem Konkursu jest popularyzowanie wiedzy obejmujące najnowsze techniki i technologie informatyczne, kształtowane umiejętności samodzielnego zdobywania i pogłębiania wiedzy informatycznej, a w szczególności dotyczącej języków programowania.
          Tematyka konkursu wynika z zapotrzebowania zachodniopomorskiego i ogólnopolskiego rynku pracy, a także z rozwoju trendów technologicznych w branży IT.

Zakres tematyczny: http://code.sci.edu.pl/index.php?body=subject

Chętnych proszę o zgłoszenia do 21 lutego przez dziennik elektroniczny lub mailem.

Anna Rakowska

I ETAP KONKURSU: 26 lutego 2021 roku (piątek)
          Etap rozgrywany w poszczególnych siedzibach szkół (test on-line).