• Urlop animatora

• 18.12.2018 14:13
        • W dniach 22.12., 27.12, 28.12., 29.12. 2018r. Orlik będzie zamknięty ze wzgledu na urlop animatora.
          Z życzeniami Wesołych świąt!

Animatorzy
        • TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI OBCHODÓW 60-LECIA SP48

• 26.10.2018 09:08
        • 14 października 2018 roku na orliku przy ul. Czorsztyńskiej 35 pod nadzorem Pana Adama BENESZA odbył się Turniej Piłki Nożnej z okazji obchodów 60-lecia Szkoły Podstawowej nr 48. W związku z dużą frekwencją turniej podzielony został na dwie części, w której najmłodsze zespoły składały się z uczestników od 4 roku życia do klas III oraz starszych zawodników z klas IV - VI. W zawodach wzięło udział 53 piłkarzy i 2 piłkarki.

Najmłodszą grupę podzielono na dwa zespoły „Pogoni Pogodno” i „AC Milan”, które liczyły po ośmiu zawodników. Do rywalizacji w starszej grupie zgłosiło się sześć drużyn takich jak „Zjednoczone Pogodno”, „Warsa Szczecin”, „AC Pajace”, „FC Telewizorki”, „KPP” i „FC Banany”.

Nagrodami za udział w turnieju były:

• Puchary;
          • Medale;
          • Dyplomy króla strzelców, najlepszego bramkarza, obrońcy i zawodnika oraz najlepszej piłkarki;
          • Piłki nożne;
          • Słodycze.

W najmłodszej grupie rozegrano dwa mecze gdzie pierwsze miejsce zajęła „Pogoń Pogodno” a najlepszymi umiejętnościami na boisku wykazali się tacy zawodnicy jak: Grzegorz KACZMAREK, Martyna RADUCKA, Szymon KĘDZIERSKI, Piotr SKOWRON oraz Szymon KOSZ.

Wśród klas IV - VI mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, a klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

1. „KPP - Kierowcy Powierzchni Płaskich”
          2. „AC Pajace”
          3. „FC Banany”
          4. „Warsa Szczecin”
          5. „Zjednoczone Pogodno”
          6. „FC Telewizorki”

Najlepszym strzelcem okazał się Julek GANSCHOW z dorobkiem 10 goli (KPP). Najlepszym zawodnikiem został wspaniale grający Julek KULPA (AC Pajace). Najlepiej w obronie spisywał się Aleksy Majdan (FC Banany), a w bramce Miłosz BOROŃ (Warsa Szczecin).

Wszystkie zespoły biorące udział w turnieju z okazji obchodów 60-lecia SP48 wspierane były głośnym dopingiem ze strony licznie zgromadzonych rodzin. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w turnieju i dobrą zabawę.

• Przerwa urlopowa animatora

• 03.09.2018 18:31

• W związku z urlopem animatora,orlik będzie zamknięty w dniach 10,13,15,17, 20,21, 22., 24. 09.2018r.
          Za utrudnienia przepraszamy. Animatorzy.
        • Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

• 13.08.2018 15:35
        • 12.08.2018 r. odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej. W turnieju grały trzy drużyny, każdy z każdym. Mecze rozgrywane były 2x15 minut. Zespoły  liczyły po dziewięciu zawodników. Wygrały wszystkie zespoły, bo chodziło nam o dobrą wakacyjną zabawę. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone  bryloczkami i długopisami. Wyróżniający się zawodnik Dobrowolski Brajan otrzymał w nagrodę piłkę. Głośny doping zapewnili licznie zgromadzeni rodzice. Wszystkim gratulujemy i życzymy udanych jeszcze trwających wakacji.
        • Godzin otwarcia Orlika w wakacje.

• 06.07.2018 10:36

• W czasie wakacji Orlik będzie otwarty:
          od poniedziałku do piątku w godzinach 16-20.
           w soboty i niedziele w godzinach 10-20.
          Zapraszamy do korzystania.
          Animatorzy.