1. Stołówka w Szkole Podstawowej nr 48 jest obiektem zamkniętym.
          2. Koszt wyżywienia wychowanka  wynosi 10,00 zł.
          3. Pory posiłków:
            - II śniadanie o godz.  9.00
            - obiad: zupa i drugie danie o godz.  11.55
            - podwieczorek o godz.  13.45
          4. Cena obiadu dla ucznia uwzględnia  koszt surowca – tzw. wsad do kotła.
          5. Wysokość opłaty za poprzedni miesiąc jest przekazywana Państwu w formie decyzji  Dyrektora. Decyzje wystawiane będą w pierwszym dniu roboczym po upływie miesiąca rozliczeniowego  z terminem płatności do siódmego dnia miesiąca. Decyzja zostanie przekazana na podany przez Państwa adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możliwy jest odbiór osobisty u intendentki.
          6. Rodzice zobowiązani są do dokonania wpłat za posiłki do 7 dnia miesiąca
            po miesiącu rozliczeniowym przelewem na konto 77 1020 4795 0000 9502 0278 5095 lub w kasie intendentki szkoły. Przelewy należy dokonywać w kwotach wynikających z decyzji bez zastosowania zaokrągleń.
          7. Za opóźnione płatności będą naliczane odsetki.
          8. W przypadku gdy ostatni dzień płatności jest dniem wolnym od pracy, za ostatni dzień płatności uznaje się najbliższy dzień roboczy.
          9. Rodzice zgłaszają nieobecność dziecka ( rezygnację z posiłków) do godz. 14:00 dnia   poprzedniego mailowo na adres: obiady@sp48szczecin.edu.pl (należy podać nazwisko dziecka i dni nieobecności).
          10. W przypadku niezgłoszenia nieobecności odpis za posiłki będzie niemożliwy.
          11. Odpis naliczany jest od następnego dnia nieobecności dziecka. Nie zgłoszenie odpisu nie zwalnia z opłat.
          12. Miesięczna opłata za wyżywienie stanowi iloczyn stawki dziennej i liczby dni żywienia w miesiącu.
          13. W dni wolne od zajęć dydaktycznych w przypadku gdy obecnych jest mniej niż 6 dzieci, posiłki nie będą wydawane.
          14. Wszelkie zmiany w niniejszym regulaminie dokonuje dyrektor w postaci pisemnego aneksu.

Regulamin wchodzi w życie z dniem 01 września  2023r.