• Pasowanie Pierwszoklasistów

• 21 września, w dniu kiedy świętujemy Światowy Dzień Orderu Uśmiechu, w naszej szkole odbywa się Pasowanie uczniów klas pierwszych. Stało się tak i w tym roku szkolnym. Uroczystość poprowadzili uczniowie klasy 8b: Lena Górniak i Aleksander Wernikowski, a za całość organizacyjną  odpowiadały Panie: Ewa Terebus i Beata Standio.

Wspaniałe, uśmiechnięte grono Pierwszoklasistów na czele z wychowawczyniami w przepiękny sposób zaprezentowało się wierszem i piosenką, a tym samym udowodniło, że są gotowi do wyzwań jakie stawia przed nimi szkoła. Pani dyrektor Anna Rakowska, życzyła wszystkim...Uczniom, Nauczycielom samych pięknych, radosnych dni spędzonych w szkole, poświęconych rozwijaniu intelektu, pasji i relacji, a Rodzicom dumy, zadowolenia opartych na idei współpracy...bo "kiedy  śmieje się Dziecko, śmieje się cały świat". Pani Lucyna Boguszewska przedstawicielka Rady Rodziców również życzyła wszystkim zadowolenia i zapewniła o działaniach Rady Rodziców nastawionych na współpracę i dbałość o dobro wszystkich uczniów. Był to piękny, uśmiechnięty dzień i takich tylko sobie życzymy :).

• Wielki sukces lekkoatletyczny naszych uczniów.

• 19 września 2023 na stadionie Lekkoatletycznym w Szczecinie odbyły się  zawody w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej „Drużynowa Liga Lekkoatletyczna” dziewcząt i chłopców .

Indywidualnie zdobyliśmy 18 medali , a drużynowo zarówno wśród dziewcząt i chłopców wygraliśmy klasyfikacje . Daje to nam Awans na Mistrzostwa Województwa .

Brawo 💪💪🔥🔥

Poniżej prezentujemy skład Naszych zwycięskich drużyn :

Dziewczęta :

Grzegorz Kaczmarek

Filip Klimas

Trener Szymon Nadarzyński

• Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!

• W tym roku rozpoczęlismy rok szkolny nieco później...bo 4 września. Nasza szkoła przywitała nas jak zawsze otwartymi drzwiami. Jednak jak się okazało w środku czekała niespodzianka. Przywitał nas jasny, kolorowy hol w barwach, ktore znamy już z nowej części naszej szkoły i z naszej strefy chill.

Tak przywitał nas budynek...a poza tym Ci sami uśmiechnięci nauczyciele, pracownicy.

Podczas apelu o godzinie 9:00, po tym jak rozległ się pierwszy w tym roku szkolnym dzwonek, przywitała nas pani dyrektor Anna Rakowska. Życzyła wszystkim, od najmłodszych dzieci z grupy 0, poprzez Czwartoklasistów, którzy rozpoczęli nowy etap edukacji, po Ósmoklasistów, przed którymi ostatni rok w "podstawówce", wspaniałego czasu od września 2023 do czerwca 2024 :), czyli podczas całego nowego roku szkolnego. Czasu poświęconego nauce, zabawie, wspólnemu spędzaniu czasu w atmosferze bezpieczeństwa, radości i zadowolenia uczniów, rodziców i nauczycieli. Jak zawsze na koniec piosenka w wykonaniu grupy wokalnej naszej szkoły pod kierownictwem p. Ewy Ott-Kamińskiej i...witaj szkoło!!!

Pamiętajmy! Imię naszej szkoły zobowiązuje! :):):):):):):):)