• Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

• "Czytać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej". 29 września, w Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania, Pani Wiktoria wraz z Szamirkiem - pacynką owieczką, czytali przepiękne i wzruszające opowiadania. Świetliczaki miały tego dnia możliwość zamienić się w ilustratorów i zaprojektować okładkę książki. Wszystkie wykonane prace pięknie prezentują się na nowej, świetlicowej tablicy.

• Świetlicowy Dzień jabłka

• "Jabłuszko, jabłuszko, jabłuszko pełne snu. Gdzie spojrzeć jabłuszko, jabłuszko tam i tu. Gdzie spojrzeć jabłuszko, jabłuszko tam i tu, jabłuszko pełne snu." 28 września obchodziliśmy Światowy Dzień Jabłka. Świetliczaki wysłuchały piosenki Mieczysława Wojnickiego i wykonały przepiękne prace, dzięki którym dzieci doskonaliły motorykę małą.