•                                        ,, Z pomaganiem każdemu do twarzy”                            Akcja PCK

• 30.11.2021 13:50

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

W związku z sezonem jesienno- zimowym i okresem świąteczno – noworocznym prosimy o włączenie się do akcji

zbiórki żywności

( potrzebne są produkty trwałe, np.  cukier, mąka, konserwy, czekolada…) dla rodzin wielodzietnych oraz bezdomnych, dla których przygotowywana jest Kolacja Wigilijna, którą corocznie wspieramy w miarę naszych możliwości.

Dary można pozostawiać w holu szkoły, w  przygotowanym kartonie.

Oddziały przedszkolne prosimy o przynoszenie podarków bezpośrednio do koordynatora akcji Pani Doroty Zotki.

Klasy 1-3 mogą pozostawić dary u Pani Elżbiety Misiło, sala 14

Klasy 4-8 prosimy o przynoszenie  żywności do siostry Aliny  Kazaryn i  Pani Zenony Mazur, sala 31

Akcja potrwa do 14  grudnia 2021r.

Za wszystkie podarki serdecznie dziękujemy!