• Turniej Piłki Nożnej Chłopców im. Floriana Krygiera rocznik 2004

19.06.2017 18:02

3 czerwca 2017  na Stadionie Pogoni Szczecin odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców im. Floriana Krygiera rocznik 2004  zorganizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Pogoni. Naszą Szkołę reprezentowali chłopcy z klasy sportowej 6 a w składzie :
      1. Dominik Mazurkiewicz – kapitan
      2. Olek Zarzycki – bramkarz
      3. Kuba Malkowski
      4. Maciek Wojtkowiak
      5. Antek Byjoś
      6. Bartek Kowcun
      7. Kajtek Minałto
      8. Marek Lichtenberg
      Każdy wygrany mecz przybliżał nas  do Finału. W grupie eliminacyjnej pokonaliśmy trzy drużyny :
      • SP 3 Goleniów
      • SP 71 Szczecin
      • SP 74  Szczecin

Finałowy mecz to była prawdziwa parada emocji. Naszym rywalem była drużyna SP 69 Szczecin.  Po pierwszych 7 minutach przegrywaliśmy 2 : 0 !!!!!  Dopiero  kontra w wykonaniu naszej drużyny zakończona pięknym golem , spowodowała, że zespół poderwał się do walki, i dosłownie w ostatniej minucie padła bramka wyrównująca.  Ponieważ remis nie mógł wyłonić zwcięzcy sędzia zadecydował 3 rzuty karne . Po pierwszym rzucie karnym miny mieliśmy załamane, bo piłka przeleciała nad bramką !!!!!!!  Potem przeciwnikom nie wyszło , i tak huśtawka emocji trwała do momentu ostatniego rzutu karnego, po którym okazało się, że to
      My jesteśmy Mistrzami !!!!!!!!!!!!
      A nasz zawodnik Dominik Mazurkiewicz zwany przez kolegów „ Jopkiem „  zdobył statuetkę –Króla strzelców !!!!!!!!
      Nagrody wręczali zawodnicy Pogoni Szczecin : Adam Frączczak i Dawid Kort
    • Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2006

19.06.2017 17:58

29 maja 2017 tj. w poniedziałek na naszym Orliku zagościły drużyny z czterech szkół podst. :
      SP 45, SP Salezjanie, SP 1, SP 69 . Tego dnia odbył się Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2006. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie klasy sportowej IV a w składzie:
      1. Paweł Leśkiewicz – kapitan
      2. Przemek Rudziński – bramkarz/kapitan
      3. Hubert Mikulski - bramkarz
      4. Olek Binkowski
      5. Kuba Bork
      6. Mateusz Godlewski
      7. Tomek Kaczorowski
      8. Leon Kaźmierczak
      9. Bartek Kozłowski
      10. Hubert Bartoszewicz
      11. Marcel Miler
      12. Michał Rusin
      13. Wiktor Zawierowski
      14. Tomek Niemcewicz
      15. Alan Kucharski
      Nasze „ młode orły „ wygrały wszystkie mecze, po bardzo ładnej walce. W każdym meczu nie brakowało ambicji i wielkich chęci strzelenia kolejnej brameczki, która dodawała naszym jeszcze większej mocy w dążeniu do sukcesu. Po  rozegraniu ostatniego meczu okazało się , że sukces jest, i to w postaci I – m-sca !!!!!!!! , oraz  Nagród Indywidualnych :
      Przemek Rudziński – Najlepszy Bramkarz
      Paweł Leśkiewicz – Wszechstronny Zawodnik
      Radość była podwójnie wielka, zwłaszcza, że w rozgrywkach Ligii Szkolnej , mówiąc językiem moich podopiecznych „ nie pykło nam „ . Więc sukces na koniec roku szkolnego, dał nam kopa i chęci do pracy na obozie letnim pod koniec wakacji w Rewalu.
      W przyszłym roku szkolnym postaramy się naszym kibicom dostarczyć więcej wrażeń!!!!!!!!!

• .

30.03.2017 00:01

I MIEJSCE W ZAWODACH KINDER+SPORT ENEA MIICUP 2017

28.03.2017 11:24

W sobotę 25 marca nasze siatkarki uczestniczyły w pierwszym turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw województwa w ramach projektu Enea Minicup 2017. W zawodach uczestniczyło 6 zespołów: 4 w kategorii klas V i 2 w kategorii klas VI. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców. W kategorii klas VI zwyciężyły siatkarki z UKS Pogodno SP 48 Szczecin (Nowak Daria, Bodys Weronika, Dzięgielewska Ania, Goralewska Marta, Markiewicz Julia). II zespól w tej kategorii zajął 5 miejsce (Obrembska Marta, Augustyniu Ola, Kamila Gos, Janczewska Martyna). Najlepsze miejsce w kategorii klas V zajął I zespół UKS Pogodno SP 48 Szczecin, uplasował się na 4 miejscu (Wieczorek Lena, Malińska Zosia, Saramak Oliwia, Dudek Ola).

AWANS SIATKAREK DO PÓLFINAŁÓW MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

28.03.2017 11:19

Informujemy że Nasze Siatkarki dzielnie wywalczyły awans do pólfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej,
      zajmując II miejsce w ćwierćfinale.
      Dziewczęta uległy jedynie siatkarką z SP 1 w Baniach.

Zwycięzki skład: Nowak Daria (kapitan), Weronika Bodys, Lena Wieczorek, Malińska Zosia, Malińska Magda, Milena Schmidt, Marta Obrembska, Oliwia Saramak, Ola Dudek, Martyna Janczewska i Malwina Malkowska.

Gratulujemy!