PIĘĆ ZESPOŁÓW UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN W FINALE WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W MINISIATKÓWCE DZIEWCZĄT KINDER+SPORT 2018

27.03.2018 10:26

Dobiegły do końca eliminacje do klubowych finałów Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego  Kinder+Sport 2018.  W tegorocznej edycji UKS Pogodno SP 48 Szczecin, działające przy naszej szkole wystawiło: 8 zespołów w kategorii „dwójek” (klasy 4 rocznik 2007), 1 zespół w kategorii trójek (klasy V rocznik 2006) oraz 3 zespoły w kategorii „czwórek” (klasy VI rocznik 2005). Razem wystartowały 42 zawodniczki z naszego klubu. Nasze siatkarki długo przygotowywały się do zawodów, ciężko trenując podczas obozu zimowego w Kołobrzegu oraz uczestnicząc w licznych turniejach, miedzy innymiw Ogólnopolskim Turnieju w Zawierciu i Miliczu. Miło nam ogłosić że po zaciętych turniejach eliminacyjnych i barażowych Kinder+Sport (rozgrywki trwały dwa miesiące) do ścisłego finału wojewódzkiego zakwalifikowały się aż cztery nasze zespoły. W kategorii dwójek reprezentować nas będą: Jasmina Nurković i Alicja Mroczkowska oraz Joasia Bajor i Julia Siara, w kategorii „trójek” Inga Rusinek, Iga Włoch, Gabrysia Trepka i Amaya Gomez oraz w kategorii „czwórek” Weronika Bodys, Ola Dudek, Leena Wieczorek, Ania Dzięgielewska, Justyna Bąk i Martyna Pszczółkowska.

Gratulujemy dziewczyny i trzymamy mocno kciuki  życząc awansu do Finału Mistrzostw Polski!!!!

XIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT W SULECHOWIE

11.12.2017 12:23

W sobotę 9 grudnia 2017r. w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół w Sulechowie odbył się XIII Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt.  W zawodach uczestniczyły dziewczęta z klas IV, V i VI z województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego, razem około 200 zawodniczek, rywalizujących w trzech kategoriach: „dwójek”, „trójek” i „czwórek”. Kolejny raz spisały się świetnie nasze siatkarki, które po kilkugodzinnych zmaganiach zajęły I miejsce w kategorii „czwórek” (w składzie: Weronika Bodys, Aleksandra Dudek, Anna Dzięgielewska i Justyna Bąk) oraz II miejsce w kategorii „dwójek” (Joasia Bajor i Julia Siara). Świetne zawody rozegrała Weronika Bodys, która została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju w kategorii „czwórek”!!! UKS Pogodno SP 48 Szczecin, reprezentowały również: w kategorii „czwórek” – Martyna Michałek, Zuzia Piotrowska, Oliwia Frąckowiak, Gosia Bajor, Oliwia Kasprzyk; w kategorii „ trójek” – Inga Rusinek, Iga Włoch, Jasmina Nurković, Amaya Gomez, Amelia Jaskowska, Hania Szynkowska.

Brawo dziewczyny!!!!!!

SIATKARKI SP 48 ZWYCIĘŻCZYNIAMI V TURNIEJU MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT KLAS IV W SP 71 W DĄBIU

29.11.2017 08:09

Miło nam ogłosić że nasze siatkarki z SP 48 rocznik 2007 zajęły I miejsce w V Międzyszkolnym Turnieju Mini siatkówki Dziewcząt klas IV, organizowanym przez SP 71 i UKS Volley 71 w Szczecinie. Turniej odbył się 28.11.2017 w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Dąbiu. W zawodach uczestniczyło 20 zespołów ze szczecińskich szkół. Dziewczęta rywalizowały w kategorii „dwójek”. Klasyfikacja zespołów:
      I miejsce - Alicja Mroczkowska, Jasmina Nurković
      II miejsce – Julia Siara i Joasia Bajor
      VII miejsce – Hania Szynkowska i Wiktoria Grell
      XI miejsce – Amelia Jaskowska i Julia Szymczak
      XII miejsce – Marysia Sikorska
      XVII miejsce – Amelia Granat i Hania Piskorowska
      W klasyfikacji generalnej szkół:
      I miejsce UKS Pogodno SP 48
      II miejsce UKS VOLLEY 71
      III miejsce SP 39
      IV miejsce SP 11
      Najlepsza zawodniczka turnieju  Alicja Mroczkowska z klasy 5a.

Gratulujemy całej reprezentacji i życzymy dalszych sukcesówJ

XVII edycja Wojewódzkiego Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt W SP 48 tradycyjnie na wysokim poziomie !

28.11.2017 10:03

23 listopada odbył się w naszej szkole XVII Wojewódzki Turniej Minisiatkówki Dziewcząt w kategorii „trójek. Jest to wieloletnia tradycja naszej szkoły. Turniej był organizowany przez rodziców i dzieci sekcji siatkówki dziewcząt. W zawodach uczestniczyło 10 zespołów  z zaprzyjaźnionych szkół z województwa zachodniopomorskiego.
      Po  pięciogodzinnej, zaciętej rywalizacji wyłoniono finalistów turnieju. W meczu o pierwsze miejsce spotkały się zawodniczki z SP 18 Koszalin I zespół i SP 39 Szczecin I zespół. Zwycięzcą XVII Wojewódzkiego Turnieju Minisiatkówki dziewcząt zostały uczennice SP 39 I zespół w Szczecinie. Nasze zawodniczki w meczu o trzecie miejsce uległy uczennicom z SP 74 I zespół.

Klasyfikacja generalna szkół:
      I miejsce SP 39 Załom Szczecin
      II miejsce SP 18 Koszalin
      III miejsce SP 48 Pogodno Szczecin
      IV miejsce SP 74 Bukowe Szczecin
      V miejsce SP 71 Dąbie Szczecin.
      Najlepsza zawodnika turnieju: Aleksandra Ochocka z SP 39 Szczecin.

Nagrody ufundował Urząd Miasta Szczecin oraz UKS Pogodno Szczecin. Naszą szkołę reprezentowały: I zespół – Inga Rusinek, Alicja Mroczkowska, Iga Włoch, Wiktoria grell, II zespół – Jasmina Nurković, Joanna Bajor, Julia Siara, Hania Szynkowska.
      Zapraszamy za rok na kolejną edycję turniejuJ

MISTRZOSTWA SZCZECINA W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW GRUPY B w roku szkol.2017/2018

03.11.2017 08:43

Liga szkolna ruszyła z kopyta : ) Nasi piłkarze trenowali intensywnie, już w wakacje na obozie letnim w nadmorskiej miejscowości  Rewal szlifowali formę, aby w Lidze wypaść jak najlepiej : )