Nawigacja

  •  

    w kategorii klas 1-3 wyróżnienie Paulina Stelmaszyk kl.1a

    w kategorii klas 4 - 7 miejsce 2. Wiktoria Wojtas kl. 5c

    13.06.2018 10:56 | więcej »
  • W maju w naszej szkole odbyły się dwa konkursy projektów w języku angielskim.

    W szkolnym konkursie projektów "Wielcy Brytyjczycy i Amerykanie" przyznano trzy wyróżnienia:
    Jasmina Nurkowic Va, Tomasz Niemcewicz Va, Piotr Niemcewicz IVa.


    W szkolnym konkursie dla klas III - "My Monster"
    - trzy wyróżnienia otrzymali: 
    Filip Frąckowiak IIIe, Oliwia Bartoszek IIId, Zofia Bartnicka IIId.

    Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
    Organizator - Elżbieta Nowińska, nauczyciel języka angielskiego.

     
    źródło obrazu: pixabay.com
    29.05.2018 09:40 | więcej »

  • Jonas Ganschow kl. 3b - 14 miejsce w kraju, dyplom laureata,

    Julian Ganschow kl. 6a - 9 miejsce w kraju, dyplom laureata.

    17.05.2018 12:32 | więcej »

  • Barbara Piela kl. 4d - 3 miejsce w kraju, dyplom laureata, nagroda książkowa,
    Anthony Zelno kl. 5b - 15 miejsce w kraju, dyplom laureata.

    17.05.2018 12:31 | więcej »
  • 11 kwietnia 2018r. odbył się w naszej szkole ogólnopolski konkurs OMNIBUS 2018. Jego organizatorem jest JERSZ Łowcy Talentów. Tak jak co roku nasi uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami.

    W kategorii klas trzecich bardzo dobry wynik uzyskała Joanna Jasiejko (kl. 3d),

    wynik dobry: Borys Sosnowski (kl. 3d), Marcel Kaczorowski (kl. 3d), Natalia Zganiacz (kl. 3d).

    W kategorii klas czwartych bardzo dobry wynik osiągnęli: Barbara Piela (kl. 4d), Aleksandra Szymczak (kl. 4b), Norbert Stecko (kl. 4d), Hubert Byzdra (kl. 4e), Bogdan Krzykanowski (kl. 4b), Lena Stefańczyk (kl.4a), wynik dobry: Jakub Niemira (kl. 4e), Hanna Ruta (kl. 4e), Amelia Antkiewicz (kl. 4d).

    W kategorii klas piątych dobry wynik zdobyli: Jakub Szymaniak (kl. 5c), Jasmina Nurković(kl. 5a), Gabriela Koch (kl. 5d), Barbara Szyszka (kl. 5d), Maria Lorenz (kl. 5d).

    W kategorii klas szóstych bardzo dobry wynik wywalczyli: Michalina Hyriak (kl. 6d),

    Łukasz Morawski (kl. 6c), Miłosz Kaczorowski (kl. 6d), Norbert Dąbrowski (kl. 6d), Julian Ganschow (kl.6a), Kornelia Bagińska (kl. 6a), Radosław Bajko (kl. 6d), Zuzanna Krajewska (kl. 6b),

    wynik dobry: Oliwia Grochowska (kl. 6e), Karol Wroński (kl. 6a), Kamila Mikołajuk (kl. 6 b).

    GRATULACJE!

    Małgorzata Roszak, szkolny koordynator konkursu

    15.05.2018 14:00 | więcej »

  • 1. miejsce - Natalia Zganiacz kl.3d
    2.miejsce -  Weronika Laskowska kl.3e
    3 miejsce  - Hanna Narkiewicz kl.3e


    Wyróżnienia
    Maja Jankowska kl.3e
    Julia Jasiek kl.3c
    Maja Kernstein kl.3e

     
    11.05.2018 10:25 | więcej »

  • 1 miejsce - Hubert Maluk kl.2a
    2. miejsce - Gabriela Blachani kl.2a
    3. miejsce - Maja Luftmann kl.2a

     
    11.05.2018 10:23 | więcej »

  • 1 miejsce – Karol Piwniczuk kl.1c
    2. miejsce - Laura Borowska kl.1a
    3 miejsce – Nina Bilińska kl.1b


    Wyróżnienia:
    Lena Czajkowska kl.1a
    Karolina Stefaniak kl. 1b,
    Zuzanna Kacprzyk kl.1c
    Gratulujemy!
    11.05.2018 09:03 | więcej »
  • I miejsce: Sonia Szczybelska PP nr 10

    II miejsce: Zuzanna Kołodziejek SP nr 48

    Maja Pawlik PP nr 10

    III miejsce: Stanisław Milta SP nr 48

    Lena Podleśna PP nr 10

    Wyróżnienia otrzymują:

    Miłosz Fijałkowski SP nr 48

    Martyna Fijałkowska SP nr 48

    09.05.2018 22:52 | więcej »

  • Kategoria Kittens:
    BARBARA PIELA - LAUREAT
    NORBERT STECKO - WYNIK DOBRY
    Kategoria Bunnies:

    RORY KARBOWSKI - WYNIK DOBRY

     


     
    29.04.2018 08:27 | więcej »
  • 1. Kryspin Kowal kl. III e
    2. Adam Szymaszkiewicz kl. III g
    3. Oliwia Bartoszek kl. III d
    Gratulujemy!
    Ewa Bis, Beata Kłosowska
    26.04.2018 14:46 | więcej »
  • Laureaci:

    1 miejsce: Kacper Radomski kl.3c

                    Maja  Liszewska kl.3c

    2 miejsce: Anna Imiela  kl.3e

    3 miejsce: Zuzanna  Kurantowicz  kl.3g

     

    Wyróżnienia:  Michalina Strzępka kl.3 g,

                         Eryk Dąbrowski   kl.3g
     

    Organizatorzy: Karolina Mularczyk, Dorota Dybińska

     

    26.04.2018 13:46 | więcej »

  • Klasy pierwsze
    1 miejsce   –   Maja Kędziorska kl.1b
     2 miejsce   -  Nina Bilińska  kl.1b
     3 miejsce   - Stanisław Chodzyński kl.1c
                        
    Klasy drugie
    1 miejsce - Wojciech Siewiera kl.2b
    2 miejsce  -Zofia Sobolewska kl.2a
    3 miejsce  -  Karolina Serafin kl.2 b

    Klasy trzecie
    1 miejsce – Borys Sosnowski kl.3d
    2 miejsce –   Jakub Długołęcki kl.3e, Igor   Oszurko  kl.3c, Marcel Kaczorowski kl.3d
    3 miejsce  -  Wiktor Reiman  kl.3c


    Organizatorzy: Elżbieta Chrzanowska
    Ewa Terebus

     
    26.04.2018 11:46 | więcej »
  • klasy I: dyplom laureata: Petri Julia, Piwniczuk Karol, Bilińska Nina,
    klasy III: dyplom laureata - Długołęcki Jakub.
    23.04.2018 09:24 | więcej »
  • Konkurs plastyczny:
    kl. II Oliwia Masewicz - wyróżnienie
    klasy III: Natalia Zganiacz, Magdalena Kolera, Gabriela Reczko, Łukasz Wymysłowski, Filip Frackowiak - wyróżnienie



     
    23.04.2018 09:22 | więcej »
  • Bartosz Kowalczuk klasa 1b (8miejsce w kraju) -Dyplom Laureata

    Karolina Stefaniak klasa 1b (13 miejsce w kraju) -Dyplom Laureata

     

    Serdecznie gratulujemy,

    Aleksandra Mucha, Katarzyna Zdobylak-Depa, Katarzyna Kupińska. 

    19.04.2018 10:54 | więcej »
  •  

    I m - LIDIA BANDUR - KL.3E

    II m - KRYSPIN KOWAL - KL. 3E

    III M - MARCEL KACZOROWSKI - KL.3D

    WYRÓŻNIENIE - ADAM SZYMASZKIEWICZ - KL. 3G

     

    LAUREATOM GRATULUJEMY UZYSKANYCH WYNIKÓW I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

    19.04.2018 10:51 | więcej »

  •                                      Bardzo dobry wynik:

                                         Bartłomiej Kamiński kl.3b,

                                         Szymon Rosa kl. 3e,

                                         Marcel Kaczorowski kl. 3d,

     

                                         Barbara Piela kl.4d,

     

                                         Norbert Dąbrowski kl. 6d.

     

                               Dobry wynik:

                            Maciej Kloc kl. 3d,

                            Weronika Laskowska kl. 3e,

                            Maksymilian Nocel kl. 3c,

                            Anna Moraczewska kl. 3e,

     

                            Jasmina Nurković kl. 5a.

    16.04.2018 08:13 | więcej »
  • VI miejsce dla drużyny w składzie:

                                                                 Jasmina Nurković kl. 5a,

                                                                 Tomasz Niemcewicz kl. 5a,

                                                                 Jakub Szymaniak kl. 5c.

    16.04.2018 08:02 | więcej »

  • I m. Aleksandra Wanat kl. 5d,
    II m. Jakub Manista kl. 5a,
    III m. Jasmina Nurković 5a

    Gratulujemy!

    09.04.2018 09:59 | więcej »
  • 13 marca 3 osobowa drużyna z klasy 3e w składzie Anna Moraczewska, Barbara Gadomska, Jakub Długołęcki przystąpiła do Międzyszkolnego Konkursu humanistycznego "Mistrz Pióra" organizowanego przez SP 35. Celem tego przedsięwzięcia było uwrażliwianie na piękno języka ojczystego. Uczniowie musieli wykazać się doskonałą wiedzą z zakresu ortografii i gramatyki. Ważna była również umiejętność samodzielnego tworzenia wypowiedzi pisemnych. Nasza drużyna zajęła II miejsce w Szczecinie i właśnie dziś (28 marca) odebrała dyplom oraz wspaniałe nagrody. Serdeczne gratulacje dla drużyny z 3e!

    Galeria

    28.03.2018 20:34 | więcej »
  • 21 marca 2018r. podsumowano wojewódzki konkurs literacki Oto ja i podróże, którego organizatorami są Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów i I Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie. Zuzanna Gubała uczennica klasy 6d otrzymała wyróżnienie. Konkurs organizowany jest już 10 lat, a wiersze Zuzi są nagradzane już drugi rok.

    Gratulujemy!

    28.03.2018 11:22 | więcej »
  • 19 marca 2018r. w Zespole Szkół nr 5 w Szczecinie odbył się konkurs mitologiczny. Grupa uczniów i uczennic z klasy 6d zaprezentowała na nim  inscenizację  „Sąd Parysa” i wywalczyła Grad Prix. Zostali oni też zaproszeni na występ do Muzeum Narodowego, by uświetnić podsumowanie projektu edukacyjnego poświęconego mitologii.

    Gratulujemy!

    28.03.2018 11:18 | więcej »
  •  

    1 miejsce w poziomie klas szóstych - Norbert Dąbrowski kl. 6d

     

    3 miejsce  - Szkoła Podstawowa nr 48 ( Norbert Dąbrowski kl. 6d, Michalina Hyriak kl. 6d )

    Gratulujemy!

     

    22.03.2018 22:02 | więcej »

  • Klasy 0

    Laureaci

    Zuzanna Partyka kl. 0a

    Lena Grell kl. 0b 

    Zuzanna Kołodziejek kl. 0b
     

    Wyróżnieni

    Anna Kliszewska kl. 0a

    Aleksander Moraczewski kl. 0a

    Mateusz Babiński kl. 0b

    Jagoda Binkowska kl. 0b

     

    Klasy I

    Laureaci

    Hanna Graczyk  kl. 1b

    Julia Petri kl. 1b

    Aleks Soliwoda kl. 1b

    Paweł Puchała kl. 1c

    Martyna Wrońska kl.1c

    Wyróżnieni

    Paulina Stelmaszyk kl. 1a

    Maja Kędziorska kl. 1b

    Zuzanna Kacprzyk kl. 1c

      

    Klasy II

    Laureaci

    Hubert Maluk kl.2a

    Lija Roczniak kl. 2b

    Wyróżnieni

    Lena Górniak kl. 2b

     

    Klasy III

    Laureaci

    Olga Wraga kl. 3d

    Marta Żyszkowska kl. 3d

    Hanna Stankiewicz kl. 3e

    Wyróżnieni

    Maja Pawlak kl. 3a

    Oliwia Bartoszek kl. 3d

    Antoni Dolata kl. 3d

    Lidia Bandur kl. 3e

    Lena Izdebska kl. 3e

     
     

    Klasy IV

    Laureaci

    Jakub Piwowarski kl. 4b

    Adam Sieradzan kl. 4c

    Jakub Niemira kl. 4e

     

    Wyróżnieni

    Michał Bajor kl. 4b

    Norbert Stecko kl. 4b

     

    Klasy V

    Laureaci

    Magdalena Bogulas kl. 5c

    Lena Bandur kl. 5d

    Lena Kupska kl. 5e

    Wyróżnieni

    Sara Błaszczak kl. 5b

    Maja Adamowicz kl. 5d

    Antoni Smęt kl. 5e

     Laureaci 

    Zuzanna Gubała kl. 6d

    Antonina Helińska kl. 6d

    Maja Wasilewska kl. 6d

    Hanna Babińska kl. 6e

    Wyróżnieni

    Emilia Borysiak kl. 6a

    Wiktoria Seredyńska kl. 6b

    Tola Otrzęsek kl. 6c

    Zuzanna Adamczyk kl. 6d

    Wanda Szylińska kl. 6d

    Marcelina Miętkiewicz kl. 6e

     

    Laureatów i Wyróżnionych w Szkolnym Konkursie Recytatorskim serdecznie zapraszamy na Koncert, który odbędzie się w maju. Wówczas uczniowie będą mogli zaprosić swoich najbliższych,  aby się zaprezentować.

    O szczegółach organizacji Koncertu będziemy informować w kwietniu na stronie internetowej szkoły.

     

    19.03.2018 20:30 | więcej »

  •     W kategorii klas czwartych:

     

    3 miejsce drużynowo - Barbara Piela kl. 4d,

                                             Jakub Niemira kl. 4e,

                                             Krzysztof Urbala kl. 4d.

     

        W kategorii klas piątych:

     

    4 miejsce drużynowo - Gabriela Koch kl. 5d,

                                              Tomasz Niemcewicz kl. 5a,

                                              Jakub Szymaniak kl. 5c

    Gratulujemy

    19.03.2018 18:58 | więcej »
  • Laureaci

    I miejsce: Jagoda Binkowska   SP nr 48

    II miejsce: Helena Gradek SP nr 21

    III miejsce: Julia Podleśna PP nr 10

                        Paweł Malatyński  SP nr 48

     Wyróżnienia otrzymują:

           Adam Kupis SP 48

           Nina Mróz-Berezowska SP 48

           Jan Piszcz SP 48

           Łukasz Sadura SP 48                                          

                                                               Serdecznie wszystkim dzieciom gratulujemy.

                                                                Marlena Dobrowolska I Dorota Zotka

    13.03.2018 10:08 | więcej »



  • 1. miejsce: Barbara Piela, kl.4d
                      Dominika Welc, kl.3e
    2. miejsce: Piotr Niemcewicz, 4a
    3. miejsce: Tomasz Niemcewicz, 5a
             
                      Gratulacje!
    11.03.2018 09:44 | więcej »


  • 1. miejsce: Igor Wierzchowiec, kl. 6c
    2. miejsce: Hanna Przysiecka, kl. 5e
                      Aleksandra Rompa, kl. 5e
    3. miejsce: Jakub Dziennik, kl. 4c
                       Jasmina Nurković, 5a
                        
                           Gratulujemy!

     
    11.03.2018 09:12 | więcej »

  • 1 miejsce:
    Daria Baranik, Julia Bogrec, Amelia Kozłowska, Antonina Helińska, Maja Wasilewska- kl. 6d
    2 miejsce:
    Maciej Czyżyk, Jakub Kołłątaj, Julia Makarewicz- kl. 6c
    3 miejsce:
    Igor Wierzchowiec, kl.6c
    Gratulujemy!
    09.03.2018 13:17 | więcej »
  • Laureat:  Bartłomiej Kamiński kl. 3b.

     

    Bardzo dobry wynik:  Norbert Dąbrowski kl. 6d,

                                     Łukasz Morawski kl. 6c.

     

    Dobry wynik:  Jasmina Nurković kl. 5a.

     

    Najlepszy wynik w klasach czwartych w szkole:  Barbara Piela kl. 4d.

     

    02.03.2018 09:17 | więcej »

  • I miejsce: Hanna Żak, kl. 6e
    II miejsce: Antoni Jurkiewicz, Brian Clark, Filip Chmiel, kl. 4c
    III miejsce: AleksandraUbala, Julia Kloc, kl. 6d
    Gratulujemy!
    28.02.2018 11:17 | więcej »

  • klasy II:
    wyróżnienia:
    Kaja Kozera, II a
    Zofia Sobolewska II a
    Lija Roczniak, IIb
    klasy III:
    I miejsce Anna Moraczewska 3e
    II miejsce Jakub Długołęcki 3e
    III miejsce Natalia Zganiacz 3d
    wyróżnienie: Pola Wollszleger
    27.02.2018 14:38 | więcej »
  • W Konkursie Piosenki Angielskiej dla klas 4-6 tytuł Laureata zdobyli:

    Dawid Świątkowski kl. 4d,
    Zuzanna Cybylska kl. 5b,
    Magdalena Sass kl. 6d 


    Serdecznie gratulujemy zwycięzcom,
    Adrianna Madejska i Katarzyna Zdobylak-Depa

    19.02.2018 19:32 | więcej »
  •  

    Laureaci:
    Hanna Graczyk kl. 1b
    oraz Urszula Wierzchowiec kl. 1b

    01.02.2018 12:01 | więcej »
  •  

    Wiktoria Ćwik - 3 miejsce na poziomie klas 6 - dyplom laureata, nagroda książkowa

    Kamila Mikołajuk  - 13 miejsce na poziomie klas 6 - dyplom laureata

    Piotr Wiatr - 15 miejsce na poziomie klas 5 - dyplom laureata

    Barbara Piela - 6 miejsce na poziomie klas 4 - dyplom laureata

    Bartosz Sołtykiewicz - 9 miejsce na poziomie klas 4 - dyplom laureata

    01.02.2018 11:59 | więcej »
  •  

    1 miejsce: Maja Górniak 5d, Zuzia Gubała 6d, Maciej Łużny 5d,

    2 miejsce: Anna Charuk 5c, Maja Adamowicz 5d, Bartosz Sołtykiewicz 4d,

    3 miejsce: Michał Bajor 4d, Wiktoria Seredyńska 6b, Tomasz Niemcewicz 5a, Rory Karbowski 5e, wyróżnienia: Amelia Antkiewicz 4d, Kuba Dziennik 4c, Piotr Niemcewicz 4a, Emilia Borysiak kl. 6a.

     

     

    01.02.2018 11:58 | więcej »

  • Laureat (I miejsce w kraju, I miejsce w województwie zachodniopomorskim):
    NORBERT DĄBROWSKI, kl. 6d

    Bardzo dobry wynik:
    BARTŁOMIEJ KAMIŃSKI, kl. 3b
    ŁUKASZ MORAWSKI, kl. 6c

    Dobry wynik:
    GABRIELA WITKOWSKA, kl. 5C
    GABRIELA KOCH, kl. 5d

    Najlepszy wynik w klasach czwartych w szkole:
    BARBARA PIELA, kl. 4d

    GRATULUJEMY!
    30.01.2018 16:41 | więcej »
  •             Komisja Konkursowa konkursu „Kodować każdy może”

    organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 48 w Szczecinie

    przy wsparciu Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

    po obejrzeniu wszystkich nadesłanych prac dokonała ich oceny

    zgodnie z kryteriami podanymi

    w Regulaminie i do finału zakwalifikowała (według kategorii, w kolejności alfabetycznej):

    KLASY 2-3

    Lp.

    Nazwisko i imię

    Szkoła

    1.

     Maria Araszkiewicz

    NSP Primus w Szczecinie

    2.

     Matylda Grdeń

    NSP Primus w Szczecinie

    3.

    Amelia Lenkiewicz

    Szkoła Podstawowa nr 59 w Szczecinie

    4.

     Artur Guldon

    NSP Primus w Szczecinie

    5.

    Paweł Rejer

    Pałac Młodzieży w Szczecinie

     

    Klasy 4-5

    Lp.

    Nazwisko i imię

    Szkoła

    1.

    Julia Boruta

    Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej z/s w Cielechowiźnie

    2.

    Antonina Brzezińska

    SP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie

    3.

    Anna Czurak

    SP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie

    4.

    Paweł Korzec

     Szkoła Podstawowa nr 70 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu

    5.

    Antoni Kowalski

    Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie

    6.

    Nikodem Kulawik

    SP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie

    7.

    Ignacy Kus

    Szkoła Podstawowa nr 16 w Szczecinie

    8.

    Barbara Piela

    Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie

    9.

    Tomasz Serafinowcz

    Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II Września

    10.

    Jan Stawski

    Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II Września

    11.

    Gabriela Witkowska

    Szkoła Podstawowa nr 48  Szczecinie

    12.

     Jakub Zimnicki

    Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich

     

    Klasy 6

    Lp.

    Imię i nazwisko

    Szkoła

    1.

    Maria Adamczak

    Szkoła Podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim

    2.

    Dominik Chołżyński

     Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II Września

    3.

     Michał Dyl

    Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebiatowie

    4.

    Stanisław Gauza

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego w Luboniu

    5.

    Maksym Iskierski

    Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Szczecinie

    6.

    Aleksandra Konarska

    Pałac Młodzieży w Szczecinie

    7.

    Przemysław Korkuć

    Szkoła Podstawowa Nr 74 w Szczecinie

    8.

    Maja Małecka

    Szkoła Podstawowa nr 59 w Szczecinie

    9.

    Grzegorz Pełech

    Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Leonida Teligi w Szczecinie

    10.

    Wanda Szylińska

    Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie

    11.

    Jan Tereszkiewicz

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Radomsko

    12.

    Jakub Wiedera

    Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzciance

     

    Spostrzeżenia Komisji:

    1. Komisja zwróciła uwagę, że w kilku przypadkach prace w kategorii klas 4-5 nie spełniły podstawowego warunku, by animacja rysowana była przez duszka/duszki.

    2. Komisja zwróciła uwagę na często pojawiający się brak poprawności ortograficznej i gramatycznej tekstów zawartych w programach.

     

    Na tym protokół zakończono i podpisano.

     

    Na oryginale właściwe podpisy.

    24.01.2018 10:56 | więcej »

  • I m. LENA CZAJKOWSKA

    II m. WIKTOR LEWCZYCKI

    III m. KONRAD KOŚĆ

     


    WYRÓŻNIENIE:

    MACIEJ KOPYCIŃSKI

    MARTYNA WROŃSKA

    NATALIA KROPIWIEC

    NINA BILIŃSKA
    12.01.2018 11:56 | więcej »

  • I miejsce Maciej Abramczyk

    II miejsce  Monika Kopycińska,

                       Lena Czajkowska

    Wyróżnienie :

    Urszula Wierzchowiec

     

    Organizatorzy : wychowawcy świetlicy szkolnej

    12.01.2018 11:26 | więcej »

  • I miejsce Nina Bilińska

    II miejsce Konrad Kość

     

    Organizatorzy: Dorota Dybińska, Jolanta Paczos

    12.01.2018 11:19 | więcej »
  • Bardzo dobry wynik:

                                         Bartłomiej Kamiński kl.3b, 

                                         Marcel Kaczorowski kl.3d,

                                         Marcin Szelągiewicz kl. 3d.

    Dobry wynik:

                            Maciej Kloc kl.3d,

                            Barbara Piela kl.4d.

    22.12.2017 12:11 | więcej »
  • Turniej Historyczny
    1.Miłosz Kaczorowski 6d
    2.Maciej Kopyciński 5d
    3.Norbert Dąbrowski 6d

    Konkurs na na najlepszy historyczny fotomontaż
    1.Aleksander Bińkowski 5a
    2.Monika Kopycińska 4c
    3.Michał Rusin 5a
    04.12.2017 12:36 | więcej »
  • 1 miejsce – Aleksander Picheta kl. 2a

    2 miejsce – Przemysław Libera kl. 2b

    3 miejsce – Gabriela Blachani kl. 2a

                         Zofia Sobolewska kl. 2a

     



    Wyniki konkursu klas trzecich „Znam swoją Ojczyznę”

     

    1 miejsce – Natalia Zganiacz kl. 3d

    2 miejsce – Adam Szymaszkiewicz kl. 3g

    3 miejsce – Zofia Bartnicka kl. 3d
     

    Natalia Zganiacz, Adam Szymaszkiewicz i Zofia Bartnicka będą reprezentować naszą szkołę w konkursie międzyszkolnym „Wielka, mała Ojczyzna”, organizowanym w naszej szkole w kwietniu 2018 r.

     

    Gratulacje!!!

    Beata Kłosowska

    27.11.2017 12:18 | więcej »
  • Klasy II

    1m. – Kaja Kozera kl.2a

    2m. – Patryk Skowron kl.2b

    3m. – Ignacy Szarf kl.2a

     

    Klasy III

    1m. –Bartłomiej Kamiński – kl.3b

    2m. – Anna Moraczewska – kl. 3e

    3m. – Adam Szymaszkiewicz – kl. 3g

     

                                                GRATULACJE !

    15.11.2017 10:10 | więcej »
  • W październikowym

    konkursie plastycznym  dla uczniów klas pierwszych 

    " W krainie matematyki "

    wzięło udział wielu pierwszoklasistów.

    Zwyciężyli 

    1.Karol  Piwniczuk - kl 1c

    2. Marta Kraśniańska  -kl 1b

    3. Zuzanna Bocian - kl. 1c

    Gratulacje !
    Matematyka królową nauk !

    12.11.2017 21:24 | więcej »

  •  
    06.11.2017 09:05 | więcej »
  • kl. IV

    1 miejsce: Jakub Bogusławski klasa 4a     

    2 miejsce: Michał Bajor klasa 4d

    3 miejsce: Mikołaj Kowalski klasa 4b

    kl. V

    1 miejsce: Hubert Bartoszewicz klasa 5a

    2 miejsce: Maria Lorenz klasa 5d

    3 miejsce: Magdalena Zganiacz klasa 5c

    05.11.2017 09:11 | więcej »
  • Sudoku


    kl. VI

    1. miejsce : Norbert Dąbrowski klasa 6 d

     

    kl. V

    1 miejsce: Wojciech Tymbarski klasa 5 c

    2 miejsce : Tomasz Niemcewicz klasa 5 a

    3 miejsce Etel Liakh klasa 5 b

    4 miejsce: Hubert Bartoszewicz klasa 5 a

     

    kl. IV

     

    1 miejsce: Krzysztof Urbala klasa 4 d

    2 miejsce : Piotr Niemcewicz klasa 4 a

     

     

    Turniej Szachowy klas 4-6

     

    1 miejsce : Norbert Dąbrowski klasa 6 d

    2 miejsce: Filip Chmiel klasa 4 c i Grzegorz Kasjaniuk klasa 4 b

     

    Konkurs „ Z Matematyką za Pan Brat”

     

    kl. VI

    1. miejsce : Norbert Dąbrowski klasa 6 d

     

    kl. V

    1 miejsce: Gabriela Koch klasa 5 d

    2 miejsce : Jasmina Nurković klasa 5 a

    3 miejsce Jakub Szymaniak klasa 5 c

      

    kl. IV

     

    1 miejsce: Barbara Piela klasa 4 d

    2 miejsce : Antoni Jurkiewicz klas 4 c

    3 miejsce : Anna Dąbkiewicz klasa 4 a

     

     

    Konkurs na Super- Bryłę

     

    wyróżnienie

     

     Jasmina Nurković klasa 5 a

    Oksana Grochowska klasa 5 c i Oliwia Grochowska klasa 6 e

     

    Wiersz o matematyce:
     

    wyróżnienie:  Jasmina Nurković klasa 5 a

                           Hanna Żak klasa 6 e

    03.11.2017 09:29 | więcej »
  • I miejsce­ –Filip Frąckowiak

    II miejsce – Paweł Puchała

    II miejsce –Hanna Tuszkiewicz

    III miejsce –Konrad Kość


    Wyróżnienia:

    Hubert Maluk

    Kropiwiec Natalia

    Galeria prac

    26.10.2017 10:21 | więcej »
  • I miejsce- Ania Dąbkiewicz kl. 3A
    II miejsce - Basia Piela kl. 3D
    III miejsce -Adam Sieradzki kl. 3C

    Wyróżnienia:
    Ola Malak kl. 3A
    Jakub Bródka kl. 3B
     Maria Kazimierczak kl. 3B
    Natasza Kowalewska kl. 3C
    10.06.2017 21:01 | więcej »
  • 1a
          Blachani Gabriela nagroda
    1b
         Górniak Lena wyróżnienie
          Trzecka Hanna nagroda
    2d
        Wollszner Pola nagroda główna

    3c
    Wiórko Anna wyróżnienie
     3d
    Antkiewicz Amelia wyróżnienie
    Piela Barbara wyróżnienie
     Stefańczyk Lena wyróżnienie
     Stecko Norbert wyróżnienie
     
    5 a
    Bagińska Kornelia wyróżnienie
    5d
     Norbert Dabrowski wyróżnienie
     
    6 c
    Klankiewicz Wiktoria wyróżnienie
     
    29.05.2017 23:10 | więcej »

  • I miejsce Aleksandra Zadyńska 6e
    II miejsce Wiktoria Klankiewicz 6c
    III miejsce Natan Świątkowski 6e
    IV miejsce Natalia Ogilbo 6b
    24.05.2017 19:39 | więcej »

  • I miejsce Jasmina Nurkowić 4a
    II miejsce Gabriela Witkowska 4c
    III miejsce Piotr Wiatr 4b
    24.05.2017 19:37 | więcej »



  • I miejsce Wiktor Mroczkowski 3c
    II miejsce Antoni Smęt 4e
    III miejsce Tomasz Niemcewicz 4a


    wyróżnienia:
    Laura Kowalska 6a
    Natalia Kropiwiec 1b
    Wiktoria Seredyńska 5b
    Hanna Piskorowska 3d
    Kuba Długołęcki 2e
    Weronika Kaczmarek 3b
    Jasmina Nurković 4a
    Dominika Gniewosz 5e
    Piotr Niemcewicz 3a
    24.05.2017 19:35 | więcej »

  • 1. Barbara Piela kl. III d
    2. 
    Weronika Kaczmarek kl. III b
        Artur Wroński kl. III b
    3. Amelia Antkiewicz kl. III d
        
    Brajan Dobrowolski kl. III e
     
    Serdecznie gratulujemy!
    Ewa Bis i Beata Kłosowska
    03.05.2017 21:22 | więcej »
  •     W marcu w naszej szkole odbyło się wiele imprez i konkursów związanych z językiem polskim. Mogliśmy oglądać wystawę poświęconą polszczyźnie oraz podziwiać prace dzieci dotyczące książek, czytelnictwa i frazeologizmów. Uczniowie pięknie przebrali się w Dzień Wiosny. Świetnie zaprezentowali się w czasie festiwalu talentów „ Poznaj mój talent”. Licznie brali udział w konkursach szkolnych i o szerszym zasięgu. Oto wyniki:
     

    KONKURS ORTOGRAFICZNY    
    klasy czwarte:
    1. miejsce Jasmina Nurkovic kl. 4a
    2. miejsce Tomasz Kaczorowski kl. 4a
    klasy piąte:
    1. miejsce Norbert Dąbrowski kl. 5d
    2. miejsce Filip Niewiadomski kl. 5d
    klasy szóste:
    1. miejsce Mateusz Tomasiak kl. 6b
    2. miejsce Konrsd Ojrzanowski kl. 6d
     

    KONKURS FRAZEOLOGICZNY

    1. Zuzanna Gubała kl.5d
    2.  Jolanta Leśniak kl.4d, Gabriela Witkowska kl.4c, Magdalena Sass kl. 5d
    3.  Zuzanna Skowronek kl. 4d, Julia Bogrec kl.5d, Patryk Haire kl. 5c, Marcelina Miętkiewicz kl.5e
    Wyróżnienia: Wikoria Klankiewicz kl.6c, Nicola Haire kl. 4b, Julia Sobolewska kl.5b,   Julia Kloc kl.5d, Wiktoria Martin kl.6d, Karol Bartnicki kl.5d, Weronika Bielińska kl.4b
     
    Zgadnij jaki to związek?
    Maja Adamowicz kl.4d, Wiktoria Martin kl.6d, Wikoria Klankiewicz kl.6c, Natalia Cybulska kl.6d, Magdalena Zganiacz kl.4c
     
    MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „ PŁYWAJĄCE OGRODY – SZCZECIN 2050”
    kategoria wiersz:
    1. miejsce Kornelia Bagińska kl. 5a
    2. miejsce Wiktoria Seredyńska kl. 5b, Maria Lorenz kl. 4d
    3. miejsce Antoni Woronowicz kl. 6c , Oliwia Grochowska kl. 5e, Marcelina Miętkiewicz kl. 5e
    wyróżnienie Julia Sobolewska kl.5b
    kategoria opis:
    1. miejsce Zuzanna Gubała kl. 5d
    2. miejsce Patryk Skorupski kl. 5b
    3. miejsce Kamila Mikołajuk kl. 5b, Bartosz Kaczała kl. 5a
     
    KONKURS CZYTELNICZY DLA KLASY III – I ETAP  „Świat wierszy dla dzieci –
     od Brzechwy do…….”
    Aleksandra Malak 3a
    Anna Dąbkowska 3a
    Sara Lewandowska 3a
    Jakub Piwowarski 3b
    Maria Piwowarczyk 3b
    Jakub Brudka 3b
    Natasza Kowalewska 3c
    Adam Sieradzan 3c
    Miłosz Klankiewicz 3c
    Zuzanna Panasiuk 3d
    Barbara Piela 3d
    Zuzanna Mazur 3d
     
    KONKURS CZYTELNICZY DLA KLASY IICzy znasz wiersze Juliana Tuwima?”
    Maja Pawlak 2a
    Barbara Partyka 2a
    Paulina Marcyniuk 2b
    Adrianna Mianowska 2b
    Antoni Jaroszyński 2b
    Marta Gołubińska 2c
    Julia Świderska 2c
    Julia Bobak 2c
    Nina Baryłowicz 2d
    Oliwia Bartoszek 2d
    Pola Wolszleger 2d
    Weronika Laskowska 2e
    Ola Żurawska 2e
    Krzysztof Kesselring 2e
    Liliana Rusin 2f
    Zuzanna Woś 2f
    Szymon Jarząbek 2f
    Adam Szymaszkiewicz 2g
    Dominik Mirecki 2g
    Jacek Mikołajewski 2g
    25.04.2017 21:09 | więcej »
  • Klasy pierwsze
     
            1 miejsce – Lena Górniak kl.1b
             2 miejsce   -  Wojciech Siewiera kl.1b
             3 miejsce   - Aleksander Picheta kl.1a
                         
    Klasy drugie
     
               1 miejsce - Bartłomiej Kamiński kl.2b
     2 miejsce  - Zuzanna Woś kl 2f
    3 miejsce -  Borys Sosnowski kl.2d


    Klasy trzecie
     1 miejsce - Barbara Piela kl.3d
    2 miejsce - Weronika Kaczmarek kl.3b
    3 miejsce   -   Antoni Jurkiewicz kl.3c
                                                                              
     Gratuluję zwycięzcom konkursu, wykazali się dużą wiedzą z przyrody!
     
    Organizator  konkursu
    Elżbieta Chrzanowska
    29.04.2017 23:42 | więcej »
  • KLASA 2A
    MAJA  PAWLAK
    BARBARA  PARTYKA
     
                KLASA 2B                                      KLASA 2E
                 PAULINA  MARCYNIUK                 WERONIKA  LASKOWSKA
    ADRIANNA  MIANOWSKA                     OLA  ŻURAWSKA
              ANTONI  JAROSZYŃSKI                 KRZYSZTOF  KESSELRING
     
    KLASA 2C                                                  KLASA 2F
    MARTA  GOŁUBIŃSKA                           LILIANA  RUSIN
    JULIA ŚWIDERSKA                                   ZUZANNA  WOŚ
           JULIA  BOBAK                                       SZYMON  JARZĄBEK
     
     

      KLASA 2D                                                  KLASA 2G
             NINA  BARYŁOWICZ                                ADAM  SZYMASZKIEWICZ
    OLIWIA BARTOSZEK                                DOMINIK  MIRECKI
               POLA WOLSZLEGER                                 JACEK  MIKOŁAJEWSKI
    25.04.2017 23:04 | więcej »
  •  
    KLASA 3A                                           KLASA 3D
    OLA  MALAK                                      ZUZANNA  PANASIUK
    ANIA  DĄBKOWSKA                          BARBARA  PIELA
    SARA LEWANDOWSKA                     ZUZANNA  MAZUR
     
    KLASA 3B
    JAKUB  PIWOWARSKI
    MARIA  KAZIMIERCZAK
    JAKUB  BRUDKA
     
    KLASA 3C
    NATASZA  KOWALEWSKA
    ADAM SIERADZAN
    MIŁOSZ  KLANKIEWICZ

    Drugi etap będzie polegał na zaznajomieniu się z kilkoma wierszami obecnie tworzących poetów.
    Wiersze od poniedziałku będą ukazywać się na stronie internetowej szkoły w zakładce -Biblioteka szkolna.
    20.04.2017 12:24 | więcej »
  • PRACA PRZESTRZENNA

    NAGRODA SPECJALNA JULIA PETRI
    I MIEJSCE –   LENA CZAJKOWSKA
    KAROLINA SERAFIN
    BARTOSZ SKAMARSKI

    II MIEJSCE – HANNA TUSZKIEWICZ
                           JAGODA DEREŃ
    III MIEJSCE –  NATALIA KROPIWIEC
     
    WYRÓŻNIENIA:
     WIKTOR LEWCZYCKI
    LILA STANISŁAWSKA  
    PAULINA STELMASZYK
    KAROLINA STEFANIAK
     
    PRACA PŁASKA
     
    I MIEJSCE –   PAWEŁ PUCHAŁA
    II MIEJSCE – HALINA DĄBKIEWICZ
    III MIEJSCE –  GRZEGORZ KACZMAREK
    25.04.2017 23:04 | więcej »
  • I MIEJSCE –    JULIA PETRI 
                            
    II MIEJSCE –  WIKTORIA CZARNOWSKA
                            
    III MIEJSCE – LENA CZAJKOWSKA
                            
    WYRÓŻNIENIA:
    PAWEŁ PUCHAŁA
    JOANNA DŁUGOŁĘCKA
    HANNA TUSZKIEWICZ  
    WIKTORIA KULIGOWSKA
    25.04.2017 22:51 | więcej »
  • klasa 1
    Kaja Kozera 1a
    klasa 2
    Natalia Zaganiacz 2d
       Anna Moraczewska 2e
    Klasa 3
    Anna Dąbkiewicz 3a
     Brajan Dobrowolski 3e
    Gratulujemy!
    Wyżej wymienione osoby  będą reprezentować szkołę na finale konkursu
    w Policach .
    25.04.2017 22:51 | więcej »
  • Klasy I – III
    1. Zofia Sobolewska  I a
    2. Gabrysia Blachani  I a
    3. Lena Czajkowska 0 a ,  Julia Hanc  II a
     Wyróżnienia otrzymują:
    Jakub Dziennik III c, Natasza Kowalewska III c
    Klasy  IV – VI
    Wyróżnienia otrzymują:
    Wiktoria Wojtas IV c, Magdalena Zganiacz IV c
     
    Serdecznie gratuluję i dziękuję za udział
    25.04.2017 22:52 | więcej »
  • KLASA I
    1.Natalia Kropiwiec klasa 1b I miejsce
    2.Karolina Serafin klasa 1b II miejsce
    3.Hanna Tuszkiewicz klasa 1b III miejsce
    KLASA II
    1. Filip Frąckowiak klasa 2e I miejsce
    2.Karolina Mroczkowska klasa 2b II miejsce
    Serdecznie gratulujemy
    Katarzyna Sołtykiewicz
    Renata Kocanowska

     
    25.04.2017 22:52 | więcej »




  • Konkurs czytelniczy „Abecadło”:

    Oliwia Bartoszek – klasa II d – wyróżnienie

    Filip Chmiel – klasa III c – wyróżnienie

    Norbert Stecko – klasa III d – wyróżnienie

     

    Konkurs plastyczny „Kredka”:

    Maja Krystosiak – klasa II d – wyróżnienie

    Norbert Stecko – Klasa III d – wyróżnienie

    Gratulujemy

    20.03.2017 19:46 | więcej »
  • I miejsce Lena Czajkowska

    I miejsce Hanna Tuszkiewicz

    II miejsce Anna Dąbkiewicz

    III miejsce Piotr Niemcewicz

    Wyróżnienie
    Dobrosława Lenart

    Gratulujemy zwycięzcom!!!

    Organizatorzy :

     Dorota Dybińska, Mularczyk Karolina
    25.04.2017 22:52 | więcej »
  • kl. I-III
    I miejsce Hanna Tuszkiewicz
    II miejsce Filip Frąckowiak
    III miejsce Gabriela Blachani
    Wyróżnienia:
    Weronika Kaczmarek
    Maria Kaźmierczak
    kl. IV-VI
    Zuzanna Gubała
    Oliwia Frackowiak
    Magdalena Zgniacz
       Gratulujemy zwycięzcom!!!!!!!
     
    Organizatorzy :
     Dorota Dybińska, Karolina Mularczyk
    25.04.2017 22:52 | więcej »
  • kl. I-III
    I miejsce Anna Rafaląt SP 53
    II miejsce Bartek Zatorski SP 69
    II miejsce Ewelina Gorzela SP 15
    IIImiejsce Aleksandra Dachlera SP 68
    kl. IV-VI
    I miejsce Wiktor Bagiński SP 69
    II miejsce Kacper Kłembowski SP 53
    III miejsce Kamila Hes SP 20
    Wyróżnienia
    Natalia Burchart SP 12
    Zuzanna Ewartowska SP68
    Aleksander Picheta SP 48
    Felicja Tymbarska SP 48
    Kamil Pijanka SP 15
    Igor Saganowicz SP 53
     
    Gratulujemy zwycięzcom!!!!!!!!!!!!!!
    Organizatorzy:
    J.Paczos; K. Mularczyk; D. Dybińska; M. Klimczyk
    25.04.2017 22:53 | więcej »

  • Wyniki konkursu „Mistrz gier komputerowych”

    Klasa 1
    1m – Rafał Zalewski 1A
    2m – Kajetan Szkudlarek 1B
    3m – Gabriel Goch 1A
    Klasa 2
    1m – Jacek Mikołajewski 2G
    2m – Szymon Dziemiecki 2 E
    3m – Szymon Cześnik 2F
    Klasa 3
    1m – Hubert Byzdra 3E
    2m – Jakub Bródka 3B
    3m – Mikołaj Kowalski 3B
    Klasa 4
    1m – Bartek Kozłowski 4A
    2m – Aleksandra Klimczak 4C
    3m – Mikołaj Wychorski 4E
    Klasa 5
    1m – Łukasz Morawski 5C
    2m – Krzysztof Soboń 5E
    3m – Artur Zamojski 5E
    Klasa 6
    1m – Aleksander Nojmiler 6A
    2m – Daniel Siwek 6D
    3m – Michał Lewandowski 6E

    Wyniki konkursu „Mistrz klawiatury”
    Wyróżnienia
    Jędrzej Skrzypiński 6d
    Filip Giżycki 5d
    Anna Długosz 6c
    Bogdan Krzykanowski  3b
    Wyniki konkursu „W poszukiwaniu kodów QR”
    Piotr Bagniak 5d
    25.04.2017 22:53 | więcej »


  • Klasy II:

    1m - Anna Moraczewska IIe

    2m - Pola Wollszleger IId

    3m - Barbara Gadomska IIe, Borys Sosnowski IId



     

    Klasy III:

    1m - Bogdan Krzykanowski IIIb

    2m - Filip Chmiel - IIIc

    3m - Przemysław Jakowiec IIId

    25.04.2017 22:53 | więcej »
  • KONKURS „Z MATEMATYKĄ ZA PAN BRAT”
    Klasy 4
    1 miejsce: Maciej Łużny kl. 4 d
    2 miejsce: Jasmina Nurkovic  kl. 4 a
    3 miejsce: Paweł Sakowski kl. 4 d
    Klasy 5
     
    1 miejsce: Norbert Dąbrowski kl. 5 d
    2 miejsce: Łukasz Morawski kl. 5 c
    Klasy 6
     
    1 miejsce: Antoni Byjoś kl. 6 a
    2 miejsce: Mateusz Stankiewicz kl. 6 d
    3 miejsce: Antoni Parus kl. 6 c
     
    KONKURS SUDOKU
    Klasy 4
    1 miejsce: Tomasz Niemcewicz kl. 4 a
    Klasy 5
     
    1 miejsce: Daria Baranik kl. 5 d
    2 miejsce: Norbert Dąbrowski kl. 5 d
    Klasy 6
     
    1 miejsce: Antoni Parus kl. 6 c
    2 miejsce: Antoni Byjoś  kl. 6 a
    3 miejsce: Malwina Malkowska kl. 6 a
    4 miejsce: Alicja Cieślak kl 6 e
     
    TURNIEJ SZACHOWY
    1 miejsce: Antonina Dębska kl. 6 d
    2 miejsce: Norbert Dąbrowski kl. 5 d
    3 miejsce: Alicja Cieślak kl. 6 e , Oliwier Piecuch kl. 6 b
     
    KONKURS NA SUPER BRYŁĘ:
    1 miejsce: Gabriela Witkowska kl. 4 c, Oliwia Frąckowiak kl. 5 a
    2 miejsce Oliwia Frąckowiak kl. 5 a, Filip Frąckowiak kl. 2 e
    3 miejsce: Jakub Pasternak kl. 3 b
    Wyróżnienia:
    Weronika Bodys kl. 5 a
    Barbara Witkowska kl. 6 c
     
    Dyktando matematyczne napisali bezbłędnie:
    Aleksander Nowak kl. 5 d
    Maja Wasilewska kl. 5 d
    Kaja Kacprzykowska kl. 6 d
     
    KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO (ETAP SZKOLNY):
     

    1 miejsce: Norbert Dąbrowski kl. 5 d
     
    2 miejsce: Antoni byłoś kl. 6 a, Antoni Parus kl. 6 c
    3 miejsce:
    Krzysztof Śledź kl. 6 d
    25.04.2017 22:54 | więcej »
  • Na każdym poziomie wyłoniono Mistrza Ortografii:
    klasy II - Krzysztof Kesselrig
    klasy III - Konrad Korzeniewski
    klasy IV - Marlena Skiba
    klasy V -Dawid Tylec klasy VI - Norbert Świstak
    10.12.2016 14:10 | więcej »
  • Laureaci:

    Maksymilian Przybyłowski 2e

    Szymon Dyrla 2e

    Natasza Kowalewska 3c

    Barbara Gadomska 3e

    Hanna Tuszkiewicz 1b

    Piotr Niemcewicz 3a

    Mateusz Wymysłowski 2e

    Łukasz Wymysłowski 2e

    wyróżnieni

    Marcel Matusiak 3c

    Filip Frąckowiak 2e

    Bartosz Skamarski 0b

    Hanna Stankiewicz 2e

    Karolina Serafin 1b

    Anna Imiela 2e

    Organizatorzy: Nowak, Matusiak, Fluks

    25.04.2017 22:54 | więcej »
  •                            

      1. BRAJAN DOBROWOLSKI 3E
      2. BARBARA PIELA 3D
    3. ALEKSANDRA MALAK 3A
    JULIA SZYMCZAK 3E
    SEBASTIAN STĘPIEŃ 3E

    Brajan i Barbara będą reprezentowali naszą szkołę w kwietniu na konkursie międzyszkolnym „Wielka, mała Ojczyzna”.

    Beata Kłosowska

    25.04.2017 22:56 | więcej »

  • 1. Maksymilian Nocel kl. 2c
    2. Barbara Gadomska kl. 2e i Piotr Czekalski kl. 2b
    3. Julia Bobak kl. 2c
    Gratulujemy.
    25.04.2017 22:56 | więcej »
  • Klasy 0-I

    1. Kudzin Jagoda 0a

    2. Klęsk Helena 0b

    3. Skamarski Bartosz 0b

    4. Adamczyk Stanisław Ib

    5. Brzdąk Maciej Ib

    6. Dzisiewicz Julia Ib

    7. Kropiwiec Natalia Ib

    8. Serafin Karolina Ib

    9. Sobolewska Zofia Ia

    10. Szkudlarek Kajetan Ib

    11. Tuszkiewicz Hanna Ib

    12. Tymbarska Felicja Ib

     

    Klasy II-III

    1.Bobak Julia IIc

    2.Długołęcki Jakub IIc

    3.Dziarnowska Maja IIIc

    4.Kloc Maciej IId

    5.Stecko Norbert IIId

    6.Dyrla Szymon IIe

    25.04.2017 22:56 | więcej »
  • Za nami VIII edycja Szkolnego Turnieju Szachowego dla uczniów klas 4-6. Jak zwykle do turnieju zgłosiło się wielu uczestników, których poziom gry był bardzo zróżnicowany. Turniej składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie uczestnicy podzieleni zostali na grupy, w których każdy z każdym musiał rozegrać partię Do drugiego etapu (finału) przeszły po dwie najsilniejsze osoby z grupy, czyli 32 osoby. W drugim etapie gra toczyła się już systemem tzw. „pucharowym”, przegrywający odpadał. Partie półfinałowe i finałowe dostarczyły wiele emocji i długo pozostaną w pamięci. Turniej zakończył się sensacyjnie. Po raz pierwszy zwyciężyła dziewczyna.
    A oto laureaci turnieju:
    1 miejsce: Antonina Dębska z klasy 6 d
    2 miejsce: Norbert Dąbrowski z klasy 5 d
    3 miejsce: Alicja Cieślak z klasy 6 e
    3 miejsce: Oliwier Piecuch z klasy 6 b
    Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy i zapraszamy za rok.
    Wielkie podziękowania kierujemy w stronę Pana Ryszarda Klicha, który był głównym sędzią turnieju.
    Galeria
    06.11.2016 20:57 | więcej »
  • Zwycięskim zdjęciem z festynu w Biskupinie
    jest zdjęcie autorstwa Ani Kozowskiej z klasy 6b.
    Gratulujemy.
    23.10.2016 16:54 | więcej »
  • Klasy II
    1m.- Bartłomiej Kamiński-kl.2b
    2m.- Jakub Długołęcki- kl.2e
    2m.- Borys Sosnowski- kl.2d
    3m.-Adam Szymaszkiewicz- kl.2g
     
    Klasy III
    1m.- Barbara Piela- kl.3d
    2m.- Dominik Gierczycki- kl.3a
    3m.- Bogdan Krzykanowski- kl.3b
                  
    Gratulujemy
    Organizatorki Dorota Krawczyk, Agata Obst
    21.10.2016 19:50 | więcej »

  • 1. Barbara Piela - klasa 3d

    2. Mateusz Nowopolski -  klasa 3a

    3. Maja Ciećko -  klasa 3e

    Laureatom gratulujemy uzyskanych wyników. 

    Organizatorzy.

    25.04.2017 22:57 | więcej »
  • I miejsce Miłosz Sembaty
    II miejsce Filip Frąckowiak
    III miejsce Tomasz Niemcewicz
    Wyróżnienia:
    Maja Dziarnowska
    Ewa Czajkowska
    Jakub Dąbkowski
    Hubert Maluk
     
    Gratulujemy zwycięzcom!!!!!!!!!
    Organizatorzy:
    Dorota Dybińska, Marta Klimczyk
    Galeria prac
    18.10.2016 20:18 | więcej »
  • Uczniowie nagrodzeni w konkursie:

    Jakub Dąbkowski - IIa

    Kamila Franczewska - VId

    Magdalena Zganiacz - IVc

    Julia Drywa - IIId

    Kaja Kacprzykowska - VId

    Kamila Mikołajczuk - Vb

    Maciej Czyżyk - Vc

    Dominika Kiszakiewicz - Vc

    Julia Makarewicz - Vc

    Oliwia Frąckowiak - Va

    Julia Kloc - Vd

    Julia Tyl - Vc

    Wszystkim gratulujemy. 

    09.10.2016 21:41 | więcej »
  • Do etapu rejonowego Konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie zakwalifikowali się następujący uczniowie:

    I miejsce Wiktoria Ćwik klasa 5e (42 punkty)

    II miejsce Antoni Parus klasa 6c (37 punktów)

    III miejsce Adam Chrzanowski klasa 6c (34 punkty)

    IV miejsce Hanna Andrzejak klasa 6c (32 punkty)

    Etap rejonowy odbędzie się 23 listopada o godzinie 14:00 w Gimnazjum nr 5 na ulicy Komuny Paryskiej 20.

    Punktacja pozostałych uczniów do wglądu dla osób zainteresowanych w sali 02 u nauczycielki Adrianny Madejskiej lub u innych nauczycieli języka angielskiego.

    06.10.2016 19:41 | więcej »
  • Klasa I
    Marcel Kaczorowski  nagroda  główna
    Kacper  Radomski  nagroda  główna
    Julia Jasiek wyróżnienie
    Borys Sosnowski  wyróżnienie
    Dominik Szymoniak  wyróżnienie
    Natalia Zganiacz wyróżnienie


    Klasa II

    Barbara Piela nagroda
    Amelia Antkiewicz wyróżnienie
    Norbert Stecko wyróżnienie
    Klasa III
    Sara Błaszczak nagroda
    Maja Górniak wyróżnienie
    Jolanta Leśniak wyróżnienie
    Jasmina Nurowoć wyróżnienie
    Klasa IV
    Kornelia Bagińska wyróżnienie
    Norbert Dąbrowski wyróżnienie
    Wanda Szylińska wyróżnienie
    Jakub Szymański wyróżnienie
    Klasa V

    Krzysztof  Śledź  nagroda
    Antoni Parus wyróżnienie

    Gratulujemy!
    20.05.2016 10:28 | więcej »
  • Klasy pierwsze
    1 miejsce - Bartłomiej Kamiński kl.1b
    2 miejsce   -  Adam Szymaszkiewicz kl.1g
    3 miejsce   - Jakub Długołęcki kl.1e
                         Borys Sosnowski kl.1d
                         Marcin Szelągiewicz kl.1d
                         Pola Wollszleger kl.1d

    Klasy drugie
    1 miejsce - Barbara Piela kl.2d
    2 miejsce  - Norbert Stecko kl. 2d
    3 miejsce -  Julia Szymczak kl.2e

    Klasy trzecie
    1 miejsce - Jakub Szymaniak, kl.3a
    2 miejsce - Tomasz Niemcewicz, kl.3c
                   -  Jasmina Nurković, kl. 3e
    3 miejsce   -   Anthony Zelno, kl. 3b
                                                                               
     Organizatorzy konkursu
    Elżbieta Chrzanowska, Ewa Terebus
    25.04.2017 22:57 | więcej »
  • I MIEJSCE
    MAŁGORZATA ZIELIŃSKA
    OLIWIA MASEWICZ
     
    II MIEJSCE
    LENA CZAJKOWSKA
     
    III MIEJSCE
    JAN BALLADA
    OLGA BORUSZAK
    NATALIA KROPIWIEC
     

    WYRÓŻNIENIA
    MATEUSZ HINCZ
    BŁAŻEJ KAMIONKA
    NADIA MADAJ
    PAULINA MALKOWSKA
    HUBERT MALUK
    WIKTORIA MISIEK
    MAŁGORZATA NAJDA
    PAWEŁ PUCHAŁA
    KACPER SZEREMETA
    MARCEL ZGIET
    04.05.2016 13:17 | więcej »

  • KATEGORIA WIEKOWA KL. I-III
    I miejsce Marcin Wawrzyniak SP nr 1, opiekun: Renata Kaczkowska
    II miejsce Gabriela Siarkowska SP nr 20, opiekun: Beata Urbańska
    III miejsce Piotr Rymsza SP nr 1 , opiekun: Anna Malinowska
    III miejsce Weronika Labbudda SP nr 9, opiekun Iwona Engler, Liliana Cybylska

    Wyróżnienia:
    Wiktoria Kotlińska SP 48 opiekun Beata Kłosowska
    Zosia Potopczyk Sp na 14, opiekun Dorota Karandyszowska
    KATEGORIA WIEKOWA KL. IV-VI

    I miejsce Konrad Woś SP 9, opiekun: Iwona Engler, Liliana Cybylska
    II miejsce Natalia Rafalska SP nr 9, Iwona Engler, Liliana Cybylska
    III miejsce Aleksandra Ziólkowska SP 14, opiekun Dorota Karandyszowska
    25.04.2017 22:58 | więcej »

  • ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
    I MIEJSCE  - LENA CZAJKOWSKA,  NATALIA KROPIWIEC
    II MIEJSCE  -  VANESSA KLIM
     
    WYRÓŻNIENIE - JULIA SEMPATY,  NIKODEM RYBAK
     
    KLASY II
     I MIEJSCE  -  KONDRAD KORZENIEWSKI
    II MIEJSCE  -  ADAM SIERADZAN
    III MIEJSCE - AMELIA GRANAT, FILIP KAMIŃSKI
     
    WYRÓŻNIENIE - ANTONI JURKIEWICZ, JAKUB DZIENNIK
     
     
    26.04.2016 12:03 | więcej »


  • Wyróżniony II miejscem Zespół to:
    Antonina Dębska, kl. 5d,
    Katarzyna Śleszyńska, kl. 6c,
    Katarzyna Pstrokońska, kl. 6c

    Gratulujemy

     
    31.03.2016 15:41 | więcej »

  • I MIEJSCE –   BRUNO SACEWICZ-ZAJĄC
    II MIEJSCE – WIKTORIA POPIELARSKA
    III MIEJSCE – ZOFIA SOBOLEWSKA, NATALIA ZGANIACZ
     
    WYRÓŻNIENIA:
    LENA CZAJKOWSKA
    ZOFIA DUSZA PP 58
    OLIWIA MASEWICZ
    BARTOSZ SKAMARSKI
    25.04.2017 22:58 | więcej »


  • I MIEJSCE – LENA CZAJKOWSKA 
    II MIEJSCE – HUBERT MALUK
    III MIEJSCE – WIKTORIA POPIELARSKA  
                            
    WYRÓŻNIENIA:
    FILIP KLIMAS
    BARTOSZ SKAMARSKI

    Gratulujemy.
    25.04.2017 22:58 | więcej »


  • I miejsce:
    Natalia Zganiacz- 1d
    Bartosz Sołtykiewicz- kl. 2d
    Przemysław Jakowiec- kl. 2d


    II miejsce
    Filip Frąckowiak- kl. 1e
    Weronika Korczyńska- kl. 3e
    Norbert Stecko- kl. 2d



    III miejsce:
    Karolina Mroczkowska- kl. 1b
    Wiktoria Wojtas- kl. 3a
    Marianna Polasik- kl. 2d
    Maria Sikorska- kl. 2d

    wyróżnienie:
    Maja Godlewska- kl. 1b
    Lena Izdebska- kl. 1e
    Nikola Wielek- kl. 1b
    Julia Stańczyk- kl. 1b
    Jasmina Nurković- kl. 3e
    Michał Bajor- kl. 2d
    Barbara Piela- 2d
    Dawid Świątkowski- kl. 2d
    Monika Kopycińska- kl. 2c
    Zuzanna Panasiuk, kl. 2d

     
    Gratuluję, Renata Kocanowska
    25.04.2017 22:59 | więcej »
  • Wyniki konkursu „Mistrz gier komputerowych”
     Klasa 1
    I m – Kamiński Bartłomiej kl.1B
    II m – Oskar Kilijańczyk kl. 1F
    III m – Lena Klupś kl. 1G
    Klasa 2
    I m – Hubert Byzdra kl. 2 E
    II m – Aleks Szczyglewski kl. 2 B
    III m – Mikołaj Kowalski kl. 2 B
    Klasa 3
    I m – Mikołaj Wychorski kl. 3C
    II m – Hubert Bartoszewicz kl. 3A
    III m – Krystian Nowak kl. 3 B, Przemysław Krzewiniak kl. 3 D
    Klasa 4
    I m – Aleksander Nowak kl. 4 D
    II m – Karol Wroński kl. 4 A
    III m – Wanda Szylińska kl. 4D
    Klasa 5
    I m – Maciej Szymkiewicz kl. 5 E
    II m – Aleksander Nojmiler kl. 5 A
    III m – Oliwer Dragan kl. 5 E
    Klasa 6
    I m - Martyna Sziedel kl. 6 D
    II m – Szymon Czuwał kl. 6 D
    III m -  Patryk Grabowaski kl. 6 D
     
     „Mistrz klawiatury”
    Klasa 4
    I m – Gracjan Kukowski kl. 4B
    II m – Filip Giżycki kl. 4D
    III m – Karol Wroński 4 A
    Klasa 5
    I m – Kinga Grochowska kl. 5D
    II m – Oliwia Kowalik kl. 5 D
    III m – Iwo Stawarczyk kl. 5 D
    Klasa 6
    I m – Wiktoria Zielińska kl. 6 A
    II m – Artur Kotliński kl. 6A
    III m – Jakub Pierzchała kl. 6 B
     
    „ Z informatyką za pan brat”
     
    I m – Katarzyna Pstrokońska kl. 6 C
    II m – Franciszek Myck kl. 6 D
    Maciej Tarnowski kl. 6 D
    III m – Artur Kotliński kl. 6 A
     
    Konkurs na wiersz o urządzeniach peryferyjnych

    Klasa I - III
    I m – Jakub Pastenak kl. 2 B
    II m -  Weronika Kaczmarek kl. 2 B
    Filip Frąckowiak kl. 1 E
    Klasa IV – VI
    I m – Konstancja Nowicka kl. 4 B
    II m – Antonina Szarf kl. 5 C
    III m – Jakub Pierzchała kl. 6 B
    25.04.2017 22:59 | więcej »
  • KLASY I:

    1. Oliwia Bartoszek kl. I d

    2. Joanna Jasiejko kl. I d

        Pola Wollszleger kl. I d

    3. Anna Moraczewska kl. I e

    KLASY II:

    1. Barbara Piela kl. II d

    2. Aleksandra Szymczak kl. II b

    3. Mateusz Kliński kl. II b

       Julia Szymczak kl. II e

    KLASY III

    1.Sara Błaszczak, kl. IIIb

    2. Magdalena Zganiacz, kl. IIIc

    3. Jasmina Nurković, kl. IIIe

     

    Gratulujemy:
    Ewa Bis
    Anna Rakowska

    25.04.2017 22:59 | więcej »
  • 1. Franciszek Myck, 39 pkt.
    2. Barbara Myck, 37 pkt.
    3. Hanna Sołtykiewicz, 34pkt.

    Wymienieni uczniowie zakwalifikowanli się do międzyszkolnego etapu KONKURSU.
    28.02.2016 12:12 | więcej »
  • 24 lutego 2016r. odbył się Szkolny Konkurs  „Mistrz ortografii” klas III. W drodze eliminacji klasowych wyselekcjonowano ogółem 10 uczniów, którzy przystąpili do finału.
    A oto laureaci konkursu:
    I miejsce – Jasmina Nurković     klasa 3e
    II miejsce – Ewa Górska     klasa 3d
    III miejsce – Jakub Manista     klasa 3a
    Gratuluję!
    Organizator
    Beata Nowak
    26.02.2016 12:35 | więcej »
  • Wyróżnienia:
     Adrianna Dąbkowska, Wiktoria Misiek, Aleksandra Początek
    26.01.2016 09:18 | więcej »
  • I MIEJSCE
    Lena Czajkowska
    Wiktoria Popieralska
     II MIEJSCE
    Filip Klimas
    Kajetan Szkudlarek
     III MIEJSCE
    Hubert Maluk
     WYRÓŻNIENIE
    Zofia Dusza
    Amelia Kruszewska
    Gabriela Wałkuwska
    25.04.2017 22:59 | więcej »

  • Konkurs fotograficzny "Historyczne miejsca Szczecina"

    I miejsce - Kornelia Bagińska,  kl.4a
                   - Wiktor Dziwosz, kl. 4d

    II miejsce - Maja Jarosz - kl.6b

    III miejsce - Aleksandra Soboń - klasa 6d

    III miejsce - Krzysztof Soboń - kl. 4e


     

    Konkurs multimedialny "Atrakcje historyczne regionu zachodniopomorskiego"

     I miejsce - Igor Wierzchowiec - kl.4c

    II miejsce - Maciej Jankowski - kl.4e

    III miejsce - Kaja Kacprzykowska - kl.5d

     

    Konkurs na plakat "Historyczne miejsca w Polsce"

    I miejsce - Konstancja Nowicka - kl.4b

    II miejsce - Zuzanna Gubała - kl.4d

    III miejsce - Adam Heliński - kl.6d

     

    Konkurs "Postaci historyczne" (na najciekawsze przebrania)

    I miejsce - Michał Żak - kl.4e

    I miejsce - Antonina Helińska - kl.4d

    I miejsce - Julia Kloc - kl.4d

    Konkurs wiedzy o historii Polski
    (max 38)
    kl VI
    1.Jakub Pierzchała  VIb 30p
    2.Franciszek Myck   VId29p
    3.Katarzyna Szlesińska  VIc 28p
    3.Kacper Krzemionka  VIb 28p

    kl V
    1. Zuzanna Piątkowska  Ve 29 p
    2.Alex Młodawski  Vd 27 p
    3.Natan Świątkowski  Ve 27p

    kl IV
    1. Norbert Dąbrowski IVd 32p
    2.Miłosz Kaczorowski  IVd 28p
    3.Aleksander Nowak  IVd 22 p


     
    25.04.2017 23:00 | więcej »
  • W ramach miesiąca Historii uczniowie klas drugich i trzecich brali udział w konkursach wiedzy o Polsce. A oto wyniki:

    „Jestem małym Polakiem” klasy drugie:
     1.        Natasza Kowalewska 2c
     2.        Wiktoria Górczyńska 2b
    3.         Bogdan Krzykanowski 2b
                Barbara Piela 2d

    „Znam swoją Ojczyznę” klasy trzecie:
    1.         Sara Błaszczak 3b
    2.         Tomasz Kaczorowski 3b
    3.         Przemysław Słowik 3a
                Jakub Szymaniak 3a
    Sara i Tomek będą reprezentować naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie wiedzy o Polsce z elementami wiedzy o Szczecinie „Wielka, mała Ojczyzna”, który odbędzie się w kwietniu 2016 r. w SP 48.
    Serdeczne gratulacje!
    Beata Kłosowska
    25.04.2017 23:00 | więcej »










  •  
    "Z MATEMATYKĄ ZA PAN BRAT"

    klasy czwarte
    1. Norbert Dąbrowski, kl. 4d
    2. Łukasz Morawski, kl. 4c
    3. Filip Giżycki, kl. 4c; Marcelina Miętkiewicz, kl. 4e

    klasy piąte
    1. Antoni Parus, kl. 5c
    2. Krzysztof Śledź, kl. 5d
    3. Antoni Byjoś, kl. 5a

    klasy szóste
    1. Franciszek Myck, kl. 6d
    2. Anna Michalonek, kl. 6c
    3. Paula Lewandowska, kl. 6a


    DYKTANDO MATEMATYCZNE

    - Jakub Pierzchała, kl. 6b
    - Amelia Matusiak, kl. 6d
    - Zofia Ossowska, kl. 6d


    WIERSZ O MATEMATYCE
    1. Tomasz Lipiński, kl. 5c; Karolina Nowaczyk kl. 6c
    2. Oliwia Frąckowiak, kl. 4a
    3. Mateusz Pasternak, kl. 5b

    wyróżnienia:
    - Jakub Pasternak, kl. 2b
    - Magdalena Sass, kl. 4d
    - Zofia Białkowska, kl. 5c


    SUPERBRYŁA
    1. Tomasz Lipiński, kl. 5c
    2. Antoni Byjoś, kl. 5a; Krzysztof Śledź, kl. 5d
    3. Jakub Hańko, kl. 5c
    wyróżnienia:
    - Magdalena Zganiacz, kl. 3c
    - Maciej Tarnowski, kl. 6d
    25.04.2017 23:00 | więcej »
  • GRUPY „0”
    Miejsce:

    1. Julia SEMBATY
    2. Kaja KOZERA
    3. Natalia KROPLIWIEC
     Wyróżnienia:
    Lena GÓRNIAK
    Przemysław LIBERA
    Hubert MALUK
    Kajetan SZKUDLAREK
    Hanna TUSZKIEWICZ
     
    KLASY 1-3
    Miejsca:

    1. Anna DĄBKIEWICZ
    2.
    Lena KOLASA             
    3. Małgorzata KRAKOWSKA 
         Ludmiła JEŻ

    Wyróżnienia:
    Maciej KLOC
    Piotr NIEMCEWICZ
    Julia KARBOWSKA
    Rafał MATCZUK
    Aleksandra ŻURAWSKA

     
    25.04.2017 23:00 | więcej »
  •  

    28 października reprezentanci klas drugich i trzecich, wyłonieni drogą eliminacji klasowych, rywalizowali w konkursie matematycznym „Łamigłówka”.  A oto laureaci:





    Klasy drugie:
    I miejsce – Bogdan Krzykanowski – kl. 2b
    II miejsce – Damian Hewelt – kl. 2a
    III miejsce – Barbara Piela – kl. 2d
     
    Klasy trzecie:
    I miejsce – Maciej Łużny – kl. 3a
    II miejsce – Jakub Szymaniak  – kl. 3a
    III miejsce – Piotr Wiatr – kl. 3c
     
    Serdeczne gratulacje!
    Organizatorzy: D. Krawczyk, A. Obst

    Galeria

     
    29.10.2015 10:05 | więcej »
  • 15 października 2015r. Odbył się szkolny konkurs interdyscyplinarny „Fortuna kołem się toczy”. Drogą eliminacji wybrano po trzech najlepszych uczniów z każdej klasy III, którzy to cechowali się obszerną wiedzą ogólną i to właśnie oni reprezentowali swoje klasy w finale.
       A OTO NAGRODZENI
       I miejsce - Jakub Szymaniak 3a
       II miejsce - Dawid Seyda 3a
      III miejsce  - Zuzanna Cybulska 3b
      III miejsce  - Maciej Kopyciński 3d


     
                                                                                                                     ORGANIZATORZY
    B. Nowak, B. Matusiak, A.Fluks
    21.10.2015 13:34 | więcej »


  • I m.: Ola Malak,  Filip Frąckowiak
    II m.: Tomasz Niemcewicz
    III m.:  Maciej Kloc

    Gratulujemy.
    20.10.2015 14:17 | więcej »
  • Kategoria wiekowa klasy I-III
    I miejsce – Maciej Kopyciński kl. III SP 48
    II miejsce – Patrycja Jurkiewicz kl. I SP 61
    II miejsce – Julia Hanc kl.I  SP 48
                      Monika Kopycińska kl. II  SP 48

    Kategoria wiekowa klasy IV-VI
    I miejsce – Kamila Hes kl.I IV SP 20
    II miejsce  - Jagoda Wójtowicz kl.V  SP 20
    III miejsce- Alicja Jastrzębska kl.V  SP 20




    Wyróżnienia
    Anna Imiela kl. IE SP 48
    Miriam Gruszecka kl. III SP 20
    Dominika Kudawska kl. SP 61
    Magdalena Górkiewicz kl. I SP 61
    Nikola Stępniewska kl.VI SP 20
    Julia Tomaszewska kl. I SP 48
    Amelia Samczyńska kl. V SP 20
    Natasza Kowalewska kl. II SP 48
    Natalia Piernicka kl.  SP 61
    Jan Tarnowski kl. III SP 48
    Małgorzata Krawczyk SP 61
    Kornelia Skorupińska SP 20


    Galeria
    20.10.2015 09:29 | więcej »
  • Już po raz 7 w naszej szkole odbył się turniej szachowy dla uczniów klas 4-6. W tym roku zgłosiła się rekordowa ilość uczestników bo aż 66. Turniej składał się z dwóch etapów. W pierwszej zostali podzieleni na grupy w których każdy z każdym musiał rozegrać partię. Do drugiego etapu (finału) przeszły po dwie najsilniejsze osoby z grupy czyli w sumie 30 osób. W drugim etapie gra toczyła się już systemem tzw. „pucharowym”, przegrywający odpadał. W pierwszym etapie wszystkich uczestników zaskoczyła gra Luciusza Ćwikowskiego z klasy 5 b, który wszystkie  swoje rozegrane partie wygrał w czasie krótszym niż 3 minuty. A oto laureaci turnieju:
    1 miejsce : Oliwer Piecuch z klasy 5b
    2 miejsce: Norbert Dąbrowski z klasy 4 d
    3 miejsce: Aleksander Nojmiler z klasy 5 a
    3 miejsce: Krystian Małecki.
     
    Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy i zapraszamy za rok.

    Galeria
    16.10.2015 13:34 | więcej »
  • Klasy 4
    1 miejsce: Norbert Dąbrowski kl. 4 d
    2 miejsce: Daria Baranik kl. 4 d
    3 miejsce: Aleksander Nowak kl. 4 d
    4 miejsce: Maja Wasilewska kl. 4 d
    Klasy 5
    1 miejsce: Malwina Malkowska kl. 5a
    2 miejsce: Adam Chrzanowski kl. 5 c
    3 miejsce: Alicja Cieślak kl. 5 e
    4 miejsce: Kacper Celiński kl. 5 c
    5 miejsce: Mateusz Stankiewicz kl. 5 d
    Klasy 6
    1 miejsce: Martyna Trybuła kl. 6 b
    2 miejsce: Hubert Cieśla kl. 6 c
    3 miejsce: Krystian Małecki kl. 6 d


    Galeria
    16.10.2015 13:35 | więcej »

  • Komisja w składzie:
    1/ Jan Krzysztoń - regionalista, działacz PTTK, autor haseł do Encyklopedii Pomorza Zachodniego, pracownik Książnicy Pomorskiej w Szczecinie.
    2/ Janusz Zbiorczyk - organizator turystyki, właściciel Biura Podróży Gryftur, prezes PTTK O/ zachodniopomorski
    3/ Anna Klimaszewska - przewodnik i przodownik turystyki pieszej, organizator turystyki, nauczyciel przyrody;        

    przyznali następujące miejsca
    w Konkursie Wojewódzkim Na Prezentację Multimedialną  
    „AtrakcjeTurystyczne Regionu Zachodniopomorskiego”.
     
    Kategoria klas V-VI  miejsce :
    1/ Dawid  Urbaniak, Szkoła Podstawowa Nr 11 Szczecin
    2/ Joanna Szmelter,  Szkoła Podstawowa Nr 1  Trzebiatów
    3/ Małgorzata Przezdomska, Szkoła Podstawowa Nr 65 w ZS nr 1 Szczecin
    Wyróżnienie :
    1/ Weronika  Najda  Szkoła Podstawowa Nr 48 Szczecin
     
     Kategoria klas III - IV miejsce  :
    1/ Igor Wierzchowiec, Szkoła Podstawowa Nr 48 szczecin
    Wyróżnienie:
    1/ Zuzanna Konwerska, Szkoła Podstawowa Nr 14 Szczecin
     
    Gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom:).
    Dyplomy i nagrody   wkrótce.
    25.04.2017 23:01 | więcej »

  • Dnia 21 maja 2015r. po raz kolejny odbył się w naszej szkole „Turniej wiedzy o zdrowiu”. Celem konkursu jest promowanie zdrowego stylu życia, uświadomienie potrzeby dbania o własne zdrowie oraz zwrócenie uwagi na zasady racjonalnego odżywiania się. W konkursie brali udział uczniowie klas II i III.
     

    A oto wyniki konkursu:
    Klasy II
    I miejsce - Staszczyk Amelia 2d, Paweł Leśkiewicz 2b
    II miejsce - Jakub Szymaniak 2a
    III miejsce -  Maria Lorenz 2d
     
    Klasy III
    I miejsce - Łukasz Morawski 3c
    II miejsce - Klara Borkowska 3a
    III miejsce - Filip Niewiadomski 3a
     
    Gratulujemy
    Organizatorzy !!!

     
    28.05.2015 21:29 | więcej »
  • ZUCH- język angielski
    kl. I


    I miejsce w kraju- BARBARA PIELA, kl. 1d

    dyplom laureata NORBERT STECKO, kl. 1d

    ZUCH- edukacja wczesnoszkola

    5 miejsce w kraju- NORBERT DĄBROWSKI, kl. 3d

    dyplom laureata:
    BARBARA PIELA, kl. 1d
    JAKUB SZYMANIAK, kl. 2a
    MACIEJ ŁUŻNY, kl. 2a
    TOMASZ NIEMCEWICZ, kl. 2c
    ALICJA DZIEMECKA, kl. 2d
    JULIA WIŚNIEWSKA, kl. 2e
    KORNELIA BAGIŃSKA, kl. 3a
    MICHALINA HYRIAK, kl. 3d
    FILIP FRANKOWSKI, kl. 3d
    MIŁOSZ KACZOROWSKI, kl. 3d
    MARCELINA MIĘTKIEWICZ, kl. 3e

    Gratulujemy!
    21.05.2015 13:52 | więcej »

  • Poziom klasy II - III:      II miejsce -  SP 48
    w Szczecinie:
     
    Wanda Szylińska, Michalina Hyriak,  Norbert Dąbrowski 3d

    Poziom klasy IV - VI:     III  miejsce - SP 48
    w Szczecinie: 
     
    Bartosz Ciszewski, Wojciech Śledź, Jakub Wawrzyniak 6d


                                                       Gratulujemy!
    21.05.2015 08:31 | więcej »

  • Nagroda główna
    Barbara Piela, kl. 1d

    Nagroda
    Piotr Niemcewicz, kl. 1a
    Przemysław Krzewiniak, kl. 2d
    Czupowski Oskar, kl. 6d
    Dąbrowski Damian, kl. 6d

    Wyróżnienia:
    Dominik Gierczycki, kl. 1a
    Natasza Kowalewska, kl. 1c
    Wiktor Mroczkowski, kl. 1c
    Anna Wiórko, kl. 1c
    Marianna Polasik, kl. 1d
    Lena Stefańczyk, kl. 1d
    Małgorzata Jabłońska, kl. 1e
    Błaszczak Sara, kl. 2b
    Magdalena Zganiacz, kl. 2c
    Maja Adamowicz, kl. 2d
    Maja Górniak, kl. 2d
    Norbert Dąbrowski, kl. 3d
    Wiktoria Klankiewicz, kl. 4c
    Krzysztof Śledź, kl. 4d
    Wojciech Śledź, kl. 6d

    Gratulujemy
    20.05.2015 20:09 | więcej »
  • LAUREACI
    Norbert Dąbrowski  (I miejsce w kraju)
    Łukasz Morawski (VIII miejsce w kraju)

    WYRÓŻNIENIA:
    Gabriela Koch
    Jakub Szymaniak 

    Gratulujemy!
    10.05.2015 13:36 | więcej »
  • Wynik bardzo dobry uzyskali:
    Damian Dąbrowski, kl.6d ( I miejsce w kraju)
    Oskar Czupowski, kl. 6d ( VIII miejsce w kraju)
    Wynik dobry uzyskali:
    Norbert Dąbrowski, kl. 3d 
    Mateusz Stankiewicz, kl. 4d
    Krystian Małecki, kl. 5d


                                                           Gratulujemy!
    10.05.2015 13:17 | więcej »
  • Dnia 6 maja 2015r. Odbył się "Szkolny konkurs piosenki żołnierskiej i patriotycznej" dla klas 0 - III.
    Uczestnicy zaprezentowali utwory z różnych okresów historycznych.
    NAGRODZENI
    1 MIEJSCE
    MARCELINA MIĘTKIEWICZ - KLASA 3E
    HANNA ŻAK -  KLASA 3E
    OLIWIA FRĄCKOWIAK - KLASA 3E
    2 MIEJSCE
    ZUZANNA CYBULSKA - KLASA  2B
    JAKUB PIWOWARSKI - KLASA  1B
    ALICJA MROCZKOWSKA - KLASA 2B
    3 MIEJSCE
    FILIP FRĄCKOWIAK - GRUPA 0A
    WIKTOR MROCZKOWSKI - KLASA 1C
    MARLENA SKIBA - KLASA  2B
     
    GRATULUJEMY WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY PODJĘLI SIĘ TRUDNEGO ZADANIA PROMOWANIA PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH-
    BLISKICH SERCU KAŻDEGO POLAKA.
     
    ORGANIZATORKI
    A. FLUKS, B. NOWAK, B. MATUSIAK

    Galeria
    07.05.2015 15:39 | więcej »


  • I miejsce Antoni Parus kl.IVc
    II miejsce Wiktoria Klankiewicz kl.IVc
    II miejsce Lidia Szmygin kl.IVc
    III miejsce Zofia Malińska kl.IVa
    25.04.2017 23:01 | więcej »


  • I miejsce Wojciech Śledź 6d
    II miejsce Anna Michalonek 5c
    III miejsce Jakub Petrykowski 6c
    IV miejsce Wojciech Karanowski 4b
    25.04.2017 23:02 | więcej »


  • Klasy I – III
           I miejsce Wiktor Mroczkowski 1c
     II miejsce Piotr Ostrowski 1e
      III miejsce Mateusz Kliński 1b
             III miejsce Hanna Piskorowska 1d
           III miejsce Hanna Budzkowska 1d



                                                      Klasy IV –VI
                                                                      I miejsce Aleksandra Walczak 5c
                                                              II miejsce Wojciech Śledź 6d
                                                               II miejsce Ola Blankowska 5c
                                                                III miejsce Weronika Najda 6 c

                                                                  Gratulujemy!
    25.04.2017 23:02 | więcej »
  •                                                  
                                                   
                                               ANNA MICHALONEK, kl. 5c
    1 miejsce- drużynowo      SZYMON CZUWAŁ, kl. 5d
                                               FRANCISZEK MYCK, kl. 5d
    30.04.2015 22:55 | więcej »
  • - w kategorii klas pierwszych: 
    MIŁOSZ KLANKIEWICZ, kl. 1c- 3 miejsce

    - w kategorii klas czwartych
    ANTONI PARUS, kl. 4c- 1 miejsce

    - w kategorii klas piątych
    FRANCISZEK MYCK, kl. 5d- 2 miejsce

    - w kategoriiklas szóstych
    WOJCIECH ŚLEDŹ, kl. 6d- 2 miejsce
    30.04.2015 22:47 | więcej »
  • 29 kwietnia 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 48 odbył się IV Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Polsce z elementami wiedzy o Szczecinie „WIELKA, MAŁA OJCZYZNA”. W konkursie brali udział uczniowie klas trzecich szczecińskich szkół podstawowych: SP 45, SP 46, SP 48, SP 53, SP 54, SP 55 i SP 74. Celem konkursu jest wzbudzenie poczucia tożsamości narodowej i regionalnej, popularyzacja wiedzy o Polsce i Szczecinie, propagowanie wiedzy o kulturze narodu i państwa polskiego, pogłębienie wiedzy o regionie. Podczas konkursu „Pierwszą Brygadę” i „Mazurka 3 Maja” zaśpiewali uczniowie klasy 2b.

     

    Wyniki:

    I miejsce – Hubert Żaczyński SP 53

    II miejsce – Norbert Dąbrowski SP 48

    III miejsce – Michalina Hyriak SP 48

     

    Serdeczne gratulacje!!!

    Galeria

     

    Organizatorzy:

    Beata Kłosowska

     Damian Ogonowski

    Monika Chudzik - Babińska

    30.04.2015 08:13 | więcej »


  • KL. I-VI
    I miejsce Szymon Świłpa SP 14
    II miejsce Martyna Jabłońska SP 11
    III miejsce Katarzyna Kłembowska SP 53
                      Hania Gralak SP 42

    Wyróżnienie:
    Nikola Sobolewska     SP 11
    Tomasz Barczak         SP 68
    Nikola Kachel             SP 68
    Oliwia Litwin               SP 11

    Kl. I-III
    I miejsce  Kacper Achtelik  SP 48
                     Wiktor Jakimczyk  SP 48
    II miejsce Julia Ostrowska   SP 20
                    Julia Pril               SP 20
    III miejsce   Anna Jabłońska    SP 61
                       Dominika Gdowik  SP 61
                       Wiktoria Wojtas    SP 48

    Wyróżnienie:
    Patrycja Ciesielska         ZSnr 9
    Inga Streitfeld                 SP 14
    Dobrochna Piaskowska  SP 1
    Kluadia Stankowska       SP1

    Galeria
     

     
    25.04.2017 23:02 | więcej »



  • Oskar Czupowski, kl. 6d- I miejsce
    Damian Dąbrowski, kl. 6d- I miejsce
    25.04.2017 23:03 | więcej »


  • Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową nr 1 w Szczecinie i obejmował uczniów klas I-VI. Objęliśmy swoim sukcesem cały zakres :)

    I miejsce zdobyła Barbara Piela, kl. 1d
    wyróżnienie- Maksymilian Kaniewski, kl. 6b


    Gratulujemy!
    24.04.2015 08:43 | więcej »

  • I miejsce- Wanda Szylińska, kl. 3d
    II miejsce- Filip Frankowski, kl. 3d
    III miejsce- Zuzanna Gubała, kl. 3d
    Gratulujemy!
    Ewa Bis
    Beata Kłosowska
    19.04.2015 10:57 | więcej »
  • Klasy pierwsze    
     
    1. Barbara Piela  kl.1d
    2. Brajan Dobrowolski kl.1e
       Aleksandra Malak kl.1 a
    3. Bogdan Krzykanowski kl.1b
        Piotr Niemcewicz kl.1a
     
     Klasy drugie
     
    1. Lena Bandura                 kl.2 d
    2. Jasmina Nurković kl.2e
    3. Weronika Korczyńska     kl.2e
     
     Klasy trzecie
     
    1. Kornelia Bagińska          kl.3a
    2. Norbert Dąbrowski          kl.3d
    3. Leszek Gołubiński           kl.3c
       Wanda Szylińska               kl.3d
     
     

     
    25.04.2017 23:03 | więcej »

  • I miejsce dla szkoły!

    OSKAR CZUPOWSKI, kl, 6d- I miejsce
    DAMIAN DĄBROWSKI, kl. 6d- III miejsce
    23.04.2015 16:56 | więcej »
  • w kategorii klas czwartych:

    ANTONI PARUS, KL. 4c
                                                    }   I miejsce
                                KRZYSZTOF ŚLEDŹ, kl. 4d


                               
                                 w kategorii klas piątych

                                 ANNA MICHALONEK, kl. 5c
                                                               }   III miejsce
                                 KRYSTIAN MAŁECKI, kl. 5d

    Gratulujemy!
    30.03.2015 08:49 | więcej »


  • 2 miejsce OSKAR CZUPOWSKI, kl. 6d
    3 miejsce DAMIAN DĄBROWSKI, kl. 6d


    Gratulujemy!
    30.03.2015 08:16 | więcej »
  • Konkurs fotograficzny:

    I miejsce   -   Malwina Furutin kl. 3e,  tytuł zdjęcia  „Pora coś zjeść”, 
    II miejsce  -  Jan Tarnowski kl. 2a,  tytuł zdjęcia „Rezerwacja”
    III miejsce -  Weronika Bielińska kl. 2b , tytuł zdjęcia   „Tofi na śniadanku”
    IV miejsce -  Maciej Tarnowski kl. 5d, tytuł zdjęcia   „W dżungli”
     
    Wyróżnienia:
    Kinga Olechnowicz kl. 6a, tytuł zdjęcia  „Prezent”
    Marcelina  Miętkiewicz kl. 3e, tytuł zdjęcia  „Śnieżynka ćwiczy brzuszki”
     
    Laureat publiczności:
    Hanna Szynkowska kl. 2a, tytuł zdjęcia „Ferdek”


    Konkurs na wiersz o kocie

    I miejsce -  Zuzanna Gubała kl. 3d , tytuł wiersza „Moje kochane urwisy”
    II miejsce - Amelia Kozłowska kl. 3d, tytuł wiersza „Lucek kotem jest wspaniałym..”
    III miejsce - Zuzanna Cybulska kl. 2b, tytuł wiersza „Głodny kotek”
    IV miejsce- Gabriela Trepka kl. 2a, „Dzień kotka psotka”
     
    Wyróżnienia :
    Wiktoria Korsak kl. 6b , tytuł wiersza „Koty”
    Oliwia Frąckowiak kl. 3e, tytuł wiersza „Psoty kotka”
    Alicja Mroczkowska  kl. 2b, „Kotek  Mruczek”

     
    25.04.2017 23:05 | więcej »
  • Klasy 1 - 3
    1. Weronika Korczyńska- 2e
        Oliwia Frąckowiak- 3e

    2. Jasmina Nurković- 2e
        Weronika Kaczmarek- 1b
     
    Klasy 4-6
    1. Mateusz Pasternak 4b 

    Wyróżnienia:
    Jakub Pierzchała 5b
    Weronika Najda 6d
     
    25.04.2017 23:05 | więcej »

  • 1. Wiktoria Korsak – 6b
    2. Zuzanna Urbańska – 6a
    3. Julia Kucharska – 5b

    Wyróżnienie: Adam Czekalski – 6b
    25.04.2017 23:06 | więcej »
  • Klasa 1
    1. Mikołaj Kowalski - 1b
    2. Wiktor Jakimczyk – 1e
    3. Sebastian Stępień – 1e

    Klasa 2
    1. Wiktor Zawierowski – 2a
    2. Hubert Bartoszewicz – 2a
    3. Anna Haman – 2b



    Klasa 3
    1. Łukasz Morawski – 3c
    2. Norbert Dąbrowski – 3d
    3. Adam Brzozowski – 3e Wyróżnienie: Maciej Barczak – 3e

    Klasa 4

    1. Władysław Zalewski – 4d
    2. Michał Lewandowski – 4e
    3. Mateusz Werakso – 4d  

    Klasa 5

    1. Patryk Grabowski – 5d
    2. Jakub Wołoćko  - 5a
    3. Patryk Rudnicki – 5c

    Klasa 6
    1. Adam Czekalski – 6b
    2. Zuzia Kernstein – 6c
    3. Szymon Matysiak – 6d
     
    25.04.2017 23:06 | więcej »
  • W dniach 18.03, 19.03 i 24.03 odbywał się w naszej szkole XXII Szkolny Konkurs Recytatorski. Jak co roku jury dorosłe i dziecięce wybrało najlepszych recytatorów przyznając im Wróżnienia oraz tytuły Laureata. W gronie jurorów dziecięcych (między innymi) po raz pierwszy były absolwentki naszej szkoły, miłośniczki sztuki recytatorskiej- Julia Giżycka, Anna Clark i Maria Chachuła.

    Klasy 0
    Laureaci
    Dominik Mirecki kl. 0a
    Wiktor Gniołka kl. 0a
    Jakub Długołęcki kl. 0b 
    Szymon Dziemecki kl. 0b
     
    Laureat dziecięcy
    Jakub Długołęcki kl. 0b 
    Wyróżnieni
    Maja Godlewska kl. 0a
    Julia Hanc kl. 0a
    Jakub Krajewski kl. 0b
     
    Klasy I
    Laureaci
    Jakub Piwowarski kl. 1b
    Nina Kozior kl. 1c
    Norbert Stecko kl. 1d
    Brajan Dobrowolski kl. 1e
     
    Laureat dziecięcy
    Sebastian Stępień kl. 1e
    Wyróżnieni
    Małgorzata Krakowska kl. 1a
    Piotr Niemcewicz kl. 1a
    Kamil Kanabrodzki  kl. 1a
    Wiktoria Górczyńska kl. 1b
    Antoni Jurkiewicz kl. 1c
    Amelia Antkiewicz kl. 1d
    Paulina Marchewka kl. 1d
    Hubert Byzdra kl. 1e
     
    Klasy II
    Laureatka
    Lena Bandur kl.2d
    Wyróżnieni
    Maciej Łużny kl. 2a
    Joanna Michalonek kl. 2c
    Szymon Maryjański kl. 2c
    Maja Adamowicz kl. 2d
    Weronika Korczyńska kl. 2e
     
     
    Klasy III
    Laureaci
    Zuzanna Adamczyk kl. 3
    Magdalena Sass kl. 3d
    Anna Winiarska kl. 3e
     
    Laureat dziecięcy
    Tola  Otrząsek kl. 3c
     
    Wyróżnieni
    Tola  Otrząsek kl. 3c
    Igor Wierzchowiec kl. 3c
    Antonina Helińska kl. 3d
    Maja Wasilewska kl. 3d
    Hanna Żak kl. 3e
     
    Klasy IV
    Laureaci
    Oliwia Saramak kl. 4a
    Władysław Zalewski kl. 4d
    Wiktoria Sawczyszyn kl. 4e
     
     Laureat dziecięcy
    Władysław Zalewski kl. 4d
     
    Wyróżnieni
    Marta Obrembska  kl. 4a
    Oliwia Szczycińska kl. 4b
    Aleksandra Sidorowicz kl. 4b
     
    Klasy V
    Laureaci
    Zofia Ossowska kl. 5d
    Hanna Sołtykiewicz kl. 5d
    Aurelia Wasiluk kl. 5d

    Laureat dziecięcy
    Zofia Ossowska kl. 5d

    Wyróżnieni
    Zuzanna Ostapczuk kl. 5a
     Karolina Welc kl. 5a
    Maja Jarosz kl. 5b
    Katarzyna Walles kl. 5b
    Barbara Myck kl. 5d
    Natalia Gliwna kl. 5d
     
    Klasy VI

    Laureaci 
    Iga Sulikowska kl. 6d
    Natalia Cichoń kl. 6d
    Lidia Kołłątaj kl. 6d

    Laureat dziecięcy
    Iga Sulikowska kl. 6d
    Wyróżnieni
    Karolina Zielińska kl. 6b
    Alicja Szymańska kl 6d

    Galeria
    26.03.2015 13:53 | więcej »
  • Klasy czwarte:
    1. Krzysztof Śledź , klasa 4d
    2. Julia Bajer, klasa 4b  
       
    Klasy piąte: 
    1.
    Anna Michalonek, klasa 5c
    2. Aleksandra Walczak, klasa 5c
     
     Klasy  szóste:

    1. Wojciech Śledź, klasa 6d
    2. Piotr Bieniek, klasa 6d
     
    SERDECZNIE GRATULUJEMY!
    25.04.2017 23:06 | więcej »


  • Miło nam ogłosić kolejne sukcesy
    naszych uczniów z klas I – III. 


    W Konkursie  Czytelniczym „Abecadło”

    Wyróżnienie:
    Hanna Bobak – kl. II a
    Gabriela Koch – kl. II d
    Kaja Rohde – kl. II d
    Norbert Dąbrowski – kl. III d
     
    W Konkursie matematycznym „Plusik”

    I miejsce:
    Norbert Dąbrowski – kl. III d

    Wyróżnienie:
    Olgierd Klonowski – kl. II d
    Gabriela Koch – kl. II d

    W konkursie ortograficznym „Ortografek”

    Wyróżnienie:
    Norbert Dąbrowski – kl. III d
    Michalina Hyriak – kl. III d
     
    W konkursie plastycznym „Plastuś”

    Wyróżnienie:
    Amelia Staszczyk – kl. II d
    Amelia Wojczuk – kl. III e

     
    16.03.2015 11:43 | więcej »
  • KLASA 4
    1. Natan Świątkowski kl.4e
    2. Adam Chrzanowski kl.4c

    KLASA 5
    1. Aurelia Wasiluk kl.5d
    2. Anna Michalonek kl.5c

                                                          KLASA 6
                                                           1. Adam Czekalski kl.6b
                                                              2. Bartosz Matysiak kl.6d
     
                                                            SERDECZNIE GRATULUJEMY!
    25.04.2017 23:06 | więcej »
  • KLASY PIERWSZE:
     1. Amelia Antkiewicz, kl. 1d
           2. Małgorzata Jabłońska, kl. 1e
             3. Małgorzata Krakowska, kl. 1a

    KLASY DRUGIE:
        1. Joanna Michalonek, kl. 2c
    2. Barbara Szyszka, kl. 2d
      3. Jasmina Nurković, kl. 2e

    KLASY TRZECIE:
    1. Norbert Dąbrowski, kl.3d
                                                                      2. Oliwia Frąckowiak, kl. 3e
                                                                  3. Amelia Wojczuk, kl. 3e
    Gratulujemy. Organizatorzy:
    Ewa Bis
    Anna Rakowska
    09.03.2015 23:15 | więcej »
  • LAUREACI:

    DAMIAN DĄBROWSKI, kl. 6d (I miejsce w województwie, IV w kraju)

    NORBERT DĄBROWSKI, kl. 3d (I miejsce w województwie, VI w kraju)

     



    BARDZO DOBRY WYNIK:

    OSKAR CZUPOWSKI, kl. 6d

    ANTONI PARUS, kl. 4c

    ŁUKASZ MORAWSKI, kl. 3c

     

    DOBRY WYNIK:

    KRZYSZTOF ŚLEDŹ, kl. 4d

    JAKUB SZYMANIAK, kl. 2a

     

    09.03.2015 23:16 | więcej »

  •  
    Dnia 20.02.2015r. rozstrzygnięto konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową nr 65 w Zespole Szkół nr 1 w Szczecinie na Najpiękniejszą Maskę Karnawałową. Nasza  szkoła  pomimo bardzo dużej konkurencji ma aż 4 laureatów.
     


    Klasy 0 - III Szkoły Podstawowej
     
    I miejsce - Kacper Achtelik, lat 6, Szkoła Podstawowa nr 48 
     
    Wyróżnienia:
     
    Weronika Bielińska, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 48
    Nikola Benawiat, lat 6, Szkoła Podstawowa nr 48
    Filip Niewiadomski, lat 8, Szkoła Podstawowa 48
     
    Klasy IV - VI Szkoły Podstawowej
     
    Wyróżnienie: Anna Długosz, lat 10, Szkoła Podstawowa nr 48
     
    Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i laureatom konkursu!
    Koordynatorzy na terenie szkoły Dorota Dybińska, Grażyna Krupa
     
    25.04.2017 23:07 | więcej »
  •  
    Kategoria I-III
    I Kinga Szczęsna            SP 37
    I Aleksandra Sieradzka   SP 48
    I Weronika Korczyńska   SP 48
    II Urszula Stefanowska   OSM. I Stopnia
    II Nikola Ćwiklińska        SP 54
    II Dominik Chmielewski  SP 42
    III Jakub Piwowarski       SP 48
    III Wiktoria Wojtas           SP 48
     
    Kategoria kl. IV-VI
    I Katarzyna Kłembowska   SP 53
    II Karol Szuliński SP 69
    II Dominik Chmielewski SP 42
    III Patrycja Drzazga SP 69
    III Wiktor Żmudzki SP 69
     
    Wyróżnienia
    Olga Mazurek   OSM. I Stopnia
    Gabrysia Smorul SP 54
    Aleksandra Ejsmont SP 54
    Karina Kabat SP 10
    Agata Wiśniewska SP 10
    Katarzyna Gralak SP 69
    Maja Wiśniewska SP 59
    Konstancja Nowicka SP 48
    Weronika Kaczmarek SP 48
     
    Gratulujemy serdecznie  zwycięzcom i zapraszamy po odbiór nagród.
    Organizatorzy:
    Grażyna Krupa
    Dorota Dybińska
    04.03.2015 12:14 | więcej »
  • Wyniki szkolnego konkursu projektów w ramach miesiąca języka angielskiego (styczeń) - "Fakty i ciekawostki o krajach anglojęzycznych":
    1. Beniamin Wrona - IVd,
    2. Wiktoria Drabik - VId, Jędrzej Skrzypiński- IVd,
    3. Alicja Szymańska - VId.
    Serdecznie gratuluję. Elżbieta Nowińska, nauczyciel j. angielskiego
    25.04.2017 23:07 | więcej »
  • 
    Laureat: Jakub Martin
    Finaliści: Iga Sulikowska, Kamila Zbróg
    
     
    Gratulujemy!
    
     
    17.02.2015 22:29 | więcej »
  • Laureaci za zajęcie I miejsca w szkole:
    Kategoria plastyczna – Zuzanna Grochala 2b
    Kategoria test wiedzy – Jędrzej Skrzypiński 4d
                                           Artur Kotliński 5a
                                           Damian Dąbrowski 6d
                                                                                                  Gratulujemy!
                                                                                       Beata Kłosowska
    Krzysztof Perłowski
    15.02.2015 19:32 | więcej »
  • Klasy drugie:
    1. Jakub Manista, kl.2a
    2. Paweł Wiatr, kl.2c
    3. Joanna Michalonek, kl.2c


    Klasy trzecie:
    1. Norbert Dąbrowski, kl. 3d
    2. Michalina Hyriak, kl.3d
    3. Weronika Bodys, kl. 3e
    Gratulujemy.
    12.02.2015 17:04 | więcej »


  • Laureatem Konkursu Piosenki Angielskiej został  
    JAKUB PIWOWARSKI, kl. 1b
    Gratulujemy!
    25.04.2017 23:07 | więcej »


  • LAUREACI :

    Norbert Dąbrowski, kl. 3d PIERWSZE MIEJSCE W KRAJU
    Damian Dąbrowski, kl. 6d 
    PIERWSZE MIEJSCE W KRAJU

    Bardzo dobry wynik:
    Łukasz Morawski,
    kl. 3c
    Oskar Czupowski, kl. 6d
    Wojciech Śledź, kl. 6d

    Dobry wynik:
    Aleksander Nowak, 
    kl. 3d
    Franciszek Myck. kl. 5d

    Gratulujemy!

     
    26.02.2015 09:48 | więcej »
  • Klasy pierwsze:
    I miejsce- Norbert Stecko, kl. 1d
    II miejsce- Jakub Piwowarski, kl. 1b
    III miejsce- Natasza Kowalewska, kl. 1c

    Klasy drugie:
    I miejsce- Weronika Korczyńska, kl.2e
    II miejsce- Wiktoria Wojas,, kl.2a
    III miejsce- Wiktoria Grell, kl. 2c
                       - Anna Charuk, kl. 2a

    Klasy trzecie:
    I miejsce- Julia Makarewicz, kl. 3c
    II miejsce- Weronika Bodys,, kl. 3e
    III miejsce- Jakub Szymański, kl. 3c

     
    25.04.2017 23:08 | więcej »
  •  
     11 grudnia 2014r. odbył się
     KONKURS Z ZAKRESU EDUKACJI FINANSOWEJ
    „OD GROSIKA DO ZŁOTÓWKI”
    kierowany do uczniów klas trzecich,
    którzy przez 10 miesięcy wraz z wychowawcami podróżowali po
    GALAKTYCE FINANSÓW I BANKOWOŚCI.
     
     


    LAUREACI
    1. Oliwia Frąckowiak - klasa 3e
    2. Emilia Borysiak -  klasa 3e
    3. Miłosz Kaczorowski - 3d 
                                                                                                        
     
       Serdeczne gratulacje składają
                                                                                            Beata Nowak 
     Bożena Matusiak
    16.12.2014 09:17 | więcej »

  • 1. Tomasz Lipiński 4c
        Jakub Hańko 4c
    2. Wojciech Grzymała 5b
    wyróżnienie: Sara Stępień 4c
                         Aleksandra Babska 5c

                            Wojciech Śledź 6d
    25.04.2017 23:08 | więcej »


  • 1. Barbara Gniołka 6d
    2. Piotr Bieniek 6d
    3. Aleksandra Czerwińska 6c
    wyróżnienie: Aleksandra Walczak 5c
    25.04.2017 23:08 | więcej »
  •  
    klasy piąte
    1.  Hubert Cieśla 5c
    2. Szymon Czuwał 5d
    3. Ktystian Małecki 5d
    klasy szóste
    1. Oskar Czupowski 6d
    2. Oliwia Durka 6a
    3. Damian Dąbrowski 6d
     

     
    25.04.2017 23:08 | więcej »


  • 4 grudnia 2014r odbył się Szkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych dla uczniów  klas 0 – III.  Uczestnicy prezentowali swoje utwory śpiewając solo lub w zespołach.  Każdy z wokalistów  wykonał jeden wybrany przez siebie utwór.
                                                                 




    A oto nagrodzeni:
    I m Amelia Wojczuk - 3e
    II m Oliwia Frąckowiak - 3e, Filip Frąckowiak - 0a
    III m Hanna Żak - 3e,  Miłosz Klankiewicz - 1c
    wyróżnieni:
    Jakub Piwowarski - 1b
    Hanna Kaczmarek - 0a
    Jakub Długołęcki  - 0b

     
    05.12.2014 10:03 | więcej »




  • Dnia 27 listopada w Szkole Podstawowej nr 12 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastyczno- technicznego "Książeczka na jesienne wieczory" Spośród ponad 180 prac, które wpłynęły na konkurs nasza szkoła miała aż 8 laureatów :)


     

    I miejsce w kategorii klas 3 otrzymała KONSTANCJA NOWICKA z klasy 3b

    II miejsce w kategorii klas 1 otrzymał JAKUB PIWOWARSKI z klasy 1b

    III miejsce w kategorii klas 2 otrzymała BARBARA SZYSZKA z klasy 2d

    a wyróżnienia otrzymali:

    JULIA PRUS klasa 1b

    ANTONI NOWACKI klasa 1e

    JULIA HANC grupa Oa

    PAULINA MARCINIAK grupa Oa

    WIKTORIA MARCINIAK grupa 0a

     

    SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!!
     

    Galeria prac

    18.01.2015 18:33 | więcej »
  • 20 listopada odbył się konkurs szachowy klas młodszych. Oto wyniki:

    I miejsce- Norbert Dąbrowski

    II miejsce-Oliwier Nowicki

    III miejsce- Igor Wierzchowiec

    Gratulujemy zwycięzcom.Dziękujemy naszym wspaniałym sędziom Damianowi Dąbrowskiemu i Jankowi Dębskiemu za pomoc.

    Organizatorzy.
     

    Galeria zdjęć

    26.11.2014 10:15 | więcej »
  • 17 listopada  po raz pierwszy w naszej szkole odbył się interdyscyplinarny konkurs wiedzowy dla klas trzecich „Fortuna kołem się toczy”. W finale wzięli  udział uczniowie, którzy zdobyli największą ilość punktów podczas eliminacji klasowych.
     
    Zwycięzcami konkursu zostali:

       I m. Norbert Dąbrowski 3d
       II m.  Kornelia Bagińska 3a
      III m. Malwina Furutin 3e

     
    organizatorzy: B. Nowak, A.Fluks, B. Matusiak
     
     
    26.11.2014 10:18 | więcej »





  • W ramach miesiąca Historii uczniowie klas drugich i trzecich brali udział w konkursach wiedzy o Polsce.

    A oto wyniki:


    „Jestem małym Polakiem” klasy drugie:
    1 miejsce – Amelia Staszczyk kl. 2d
    2 miejsce – Gabriela Koch kl. 2d
    3 miejsce – Sara Błaszczak kl. 2b

    „Znam swoją Ojczyznę” klasy trzecie:
    1 miejsce – Norbert Dąbrowski kl. 3d
    2 miejsce – Michalina Hyriak kl. 3d
    3 miejsce – Kornelia Bagińska kl. 3a

    Norbert i Michalina będą reprezentować naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie wiedzy o Polsce z elementami wiedzy o Szczecinie „Wielka, mała Ojczyzna”, który odbędzie się w kwietniu 2015 r. SP 48.
    Serdeczne gratulacje!
    Beata Kłosowska i Damian Ogonowski
    25.04.2017 23:09 | więcej »

  • 14 listopada odbyły się rozgrywki warcabowe klas młodszych. Zwycięzcom ogromnie gratulujemy i zapraszamy za rok.
                    I miejsce – Miłosz Kaczorowski klasa 3d
                    II miejsce – Patryk Dżugan klasa 2b
                    III miejsce – Wiktor Nikodem klasa 3b

    Galeria zdjęć
    17.11.2014 19:55 | więcej »
  •  











     
    I MIEJSCE 
    Byjoś Gabriela
        Konstancja Nowicka
          Zuzanna Piotrkowska
        Oliwia Kasprzyk

    II MIEJSCE   
    Hubert Wiórkowski
    Wiktor Nikodem

    III MIEJSCE   
    Barbara Szyszka
     Małgorzata Krakowska

    WYRÓŻNIENIA:
    Aleksandra Rompa
    Paulina Zapłata 
    10.11.2014 20:34 | więcej »
  • I miejsce   Kopycińska Monika
                      Lipiński Jakub
                      Julia Hanc
    II miejsce  Bartoszewicz Hubert
    III miejsce Piwowarski Jakub
                       Woś Franciszek

    Galeria prac
    26.11.2014 10:23 | więcej »

  • Mistrzem szkoły w szachach został Damian Dąbrowski   z klasy 6d
    I wicemistrzem został Oskar Czupowski z klasy 6 d
    II wicemistrzem został Luciusz Ćwikowski z klasy 4 b

    Gratulujemy!

    Galeria zdjęć
    30.10.2014 20:42 | więcej »
  •  
    I miejsce      Boryczko Dominika – kl. I e
    II miejsce    Nowopolski Mateusz  – kl. I a
    III miejsce  Szymczak Aleksandra  – kl. I b
    25.04.2017 23:09 | więcej »

  • KLASY II
     
    I miejsce            Michalonek Joanna  – kl. 2 c
    II miejsce           Kolasa Lena  – kl. 2 e
                             Nurković Jasmina – kl. 2 e
    III miejsce         Szymaniak Jakub  – kl. 2 a  

    KLASY III
     
    I miejsce       Dąbrowski Norbert  – kl. 3 d
    II miejsce      Miętkiewicz Marcelina – kl. 3 e
    III miejsce    Tylec Dawid  – kl. 3 c

     
    25.04.2017 23:09 | więcej »



  •  





    Wyniki Konkursu:

    I miejsce – Sp 35
    Karolina Sawicka
    Martyna Szymkowiak
    Jakub Sonnenberg

    II miejsce – Sp 48   
      Norbert Dąbrowski
    Hubert Szczepaniak
    Łukasz Morawski

    III miejsce – Sp 16    
    Michał Górnicz
    Zofia Krok
    Michał Waszkiewicz

    Zwycięskim Drużynom serdecznie gratulujemy!

     

    27.10.2014 20:03 | więcej »

  •                                                             KLASY CZWARTE:

                                                   1 miejsce- Antoni Parus, kl. 4c
                                                   2 miejsce- Alex Młodawski, kl. 4d

                                                                        Kacper Celiński, kl. 4c
                                                     3 miejsce {
                                                                       Mateusz Stankiewicz kl. 4d
                                 
     

                                                        KLASY PIĄTE:
     

                                                                          Anna Michalonek, kl. 5c
                                                   1 miejsce {
                                                                           Krystian Małecki, kl. 5d
                                 

                                                                             Barbara Myck, kl. 5d

                                                        2 miejsce {
                                                                            Szymon Czuwał kl. 5d

                       

                                                         3 miejsce- Alicja Kostrubiec, kl. 5a 

                                                      
    KLASY SZÓSTE:

                                                      1. miejsce- Oskar Czupowski, 6d 
                                                      2. miejsce- Damian Dąbrowski, kl. 6d
                                                      3. miejsce- Bartosz Bagiński, kl. 6c



                                                              
                                                                       Gratulujemy!
    25.04.2017 23:10 | więcej »
  •                      Oskar Czupowski kl. 6d
    1 miejsce {
                          Damian Dąbrowski kl. 6d
                                 
    2 miejsce - Wojciech Śledź kl.6d


                          Krystian Małecki kl. 5d
    3 miejsce {
                           Franciszek Myck kl. 5d
                                 

    Gratulujemy.

     
    22.10.2014 13:37 | więcej »
  • Lista laureatów
    1.miejsce-  Maciek Kopyciński  SP nr 48
    1. miejsce- Marcelina Miętkiewicz  SP nr 48
    2 miejsce- Milena Hes SP nr 20
    2 miejsce- Miriam Gruszecka SP nr 20
    3 miejsce- Konstancja Nowicka SP nr 48
    wyróżnienia
    Natasza Kowalewska SP  nr 48
    Monika Kopycińska SP nr 48
    Kamil Sliwczyński SP 69
     
    Zwycięzcom ogromnie gratulujemy  i zapraszamy ponownie za rok !!!!


    Galeria prac
    19.10.2014 18:08 | więcej »
  • Dnia 11 czerwca 2014r.odbył się w Szkole Podstawowej nr 48 międzyszkolny konkurs ekologicznyJestem przyjacielem Ziemi”- X edycja.
    W zaciętej rywalizacji wygrała drużyna SP 48, drugie miejsce przypadło obu drużynom, które w końcowej rywalizacji otrzymały jednakową ilość punktów.
    W tym konkursie wszyscy uczestnicy otrzymują nagrody i dyplomy, ponieważ są to finaliści szkolnych eliminacji klas trzecich i reprezentują wysoki poziom wiadomości i umiejętności z zakresu ekologii oraz przyrody.
    Głównymi sponsorami tego przedsięwzięcia była Rada Rodziców SP 48 oraz Liga Ochrony Przyrody.

     
    26.11.2014 10:25 | więcej »
  • .

    I miejsce Zuzanna Gubała

    II miejsce Wiktoria Sawczyszyn 

    III miejsce Oliwia Okarska , Hanna Żak

    WYRÓŻNIENIA:

    Winiarska Anna

    Clark Lara

    25.04.2017 23:10 | więcej »