• "SUDOKU - cyfry muszą pozostać samotne"

• 26.04.2024 07:20
        • 24 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół Salezjańskich w Szczecinie odbył się XV Zachodniopomorski Konkurs "SUDOKU - cyfry muszą pozostać samotne" . Naszą szkołę reprezentowali: Kajetan Struzik, Natalia Antkiewicz oraz Maja Podsiadły. Wszyscy awansowali do ścisłego finału, a Kajetan Struzik ostatecznie stanął na podium zajmując III miejsce. Serdecznie gratulujemy!

• TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO

• 22.04.2024 14:12
        • 19 kwietnia nasze tancerki wzięły udział w TURNIEJU TAŃCA NOWOCZESNEGO POD HONOROWYM PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY. Jak co roku turniej organizowany jest przez XVI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie. Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki z klasy 3e o profilu tanecznym prowadzone przez panią Anitę Leonowicz oraz szkolne cheerleaderki z klas 4-7 prowadzone przez panią Martę Krawczyk.

Z turnieju wróciły z następującymi wynikami:

Zespoły do klas 6:
          1 MIEJSCE ZESPÓŁ DZIEWCZYNEK KLASA 3e 🥇

Duety do klas 6:
          1 MIEJSCE Maja Kowalczyk i Gabrysia Olechowska klasa 3e🥇
          3 MIEJSCE Zuza Gogolewska i Elena Czaja klasa 3e 🥉

Zespoły do klas 8:
          3 MIEJSCE CHEERLIDERKI 🥉

Duety do klas 8:
          WYRÓŻNIENIE Małgorzata Przewodowska i Hanna Iwańczak ✨

Wszystkim tancerkom gratulujemy!
          Galeria:
        • "Każdy może kochać morze"

• 16.04.2024 15:37
        • 11 kwietnia br. reprezentacja naszej szkoły w składzie Hanna Aluszyk i Maksymilian Werpachowski z klasy 3a, Dawid Mularczyk z kl. 5b oraz Aleks Soliwoda z klasy 7b zdobyła II miejsce w turnieju "Każdy może kochać morze", organizowanym przez SP 37. Oprócz wiedzy marynistycznej musieli wykazać się zręcznością i talentem plastycznym. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
          Opiekunowie SKEM
          Galeria:
        • XVII finał Międzyszkolnego Konkursu "Przyrodnicze triki matematyki i informatyki"

• 08.04.2024 10:35
        • 6 kwietnia 2024 r. w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia im. prof. Marka Jasińskiego odbył się XVII finał Międzyszkolnego Konkursu "Przyrodnicze triki matematyki i informatyki" pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Nasi uczniowie poradzili sobie znakomicie: reprezentacja klas czwartych (Bartosz Ceglarek, Szymon Durnaś i Maciej Piela) zajęła II miejsce, zaś piątoklasiści (Ewa Szymaszkiewicz, Błażej Bińkowski i Andrzej Jędrzejak) zajęli I miejsce. Serdecznie gratulujemy!